Choď na obsah Choď na menu
 


VAŠE NÁZORY A SKÚSENOSTI

Tu  môžete písať priamo, ak chcete, teda....

Ak chcete niečo napísať priamo, najlepšie to bude na jednom mieste.

Budem len rada. Môžete sa podeliť o vaše skúsenosti, názory, možno to mnohým ďalším pomôže. 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Mirka Molnárová - minulý život

Dobrý deň,
chcem sa opýtať, či by ste mi prostredníctvom výkladu týkajúceho sa minulých životov vedeli potvrdiť, alebo vyvrátiť, či som bola v jednom z minulých životov jednou konkrétnou osobou - anglickou spisovateľkou.
Ďakujem
S pozdravom
Mirka

Pavlína - Re: minulý život

Zdravím.
Karmalogický výkklad ako taký dokáže určiť oblasť, aspoň približnú, ale či ste boli konkrétne nejaká spisovateľka ktorá žila to Vám sama za seba potvrdiť na 100 % nepotvrdím.

Mirka Molnárová - minulý život

Dobrý deň,
chcela by som sa na vás obrátiť s jednou otázkou, vedeli by ste mi prostredníctvom karmologického výkladu zistiť, či som bola v živote konkrétnou osobou - jednou anglickou spisovateľkou?
Ďakujem
S pozdravom
Mirka Molnárová

Martin - otázka

je možné že ked mám uzavreté trietie oko, tak som mohol prísť o spojenie s anjelom? Lebo každý den som sa mu prihováral a cítil jeho prítomnost, dokonca mi v snoch aj odpovedal, ale poslednu dobu nic, iba mi poslal odkaz, ze anjel mi zahojí rany. Pýtam sa lebo ked som mal otvorené tretie oko mal som aj videnia, ale teraz nič, a aj on je nejako (mimo signál)

DAMIÁN - Poďakovanie

Chcel by som sa Vám veľmi pekne poďakovať za pomoc pri rozbore minulých životov. Konečne viem, kto som, keď mi to už google nechcel povedať. :-) Po Vašom výklade sa cítim tak akosi ľahšie, niečo sa vo mne upokojilo a niečo nové otvorilo. Celý čas som mal nejaké vízie o tom, kto som. Dnes vďaka Vám to mám potvrdené. Určite Vás budem vrelo odporúčať.

Miro - Poďakovanie

Ďakujem za mimoriadne a obohacujúcu definíciu Pustovníka :)

Miro - Re: Poďakovanie

Stále málo trpezlivý :D mimoriadne výstižnú a obohacujúcu definíciu...

Haniel - Re: Poďakovanie

Ďakujem a ak vykladáte, nech sa Vám darí.... :-)

Miro - Re: Re: Poďakovanie

:)Ďakujem, to mi sestra z dátumu narodenia, ja iba pre vlastnú potrebu, keď som príliš zvedavý :D no nie z kariet... Vždy je so mnou vybabrané :D, vraj "to čo práve teraz, to čakaj zajtra" no pochopenie toho bola dlhá, celkom nová cesta v metrovom snehu, vďaka čomu si ma sloboda a množstvo možností našli a pokúšajú denne :D Ja už ale radšej len v tom jarku istoty pod maminou sukňou a veľká vďaka zaň :)

Haniel - Re: Re: Re: Poďakovanie

Aj tak, cesta človeka vedie rôznymi uličkami... Nech tá Vaša je taká, akú potrebujete.

Miro - Re: Re: Re: Re: Poďakovanie

Ako kvapky padajúceho dažďa to sú naše cesty :)Tá moja je ta ktorú milujem, ale nie vždy to tak bolo...ĎAKUJEM :)

Lucie V. - Poděkování

Milá Pavlínko,chtěla bych Ti moc poděkovat.Podala jsi mi pomocnou ruku na očistu kvantováním a já ji přijala.Vůbec jsem netušila,co to se mnou udělá.Tak silný prožitek,který pochopí jen ten,kdo tuto metodu zažil.Když jsem otevřela oči,na hlavní stránce mého fb "náhle" skočil citát "Nenechte si chováním druhých zničit váš vnitřní klid".Bingo,to je přesně ono.I když to hlava ví.. člověk míní,osud mění.Od očisty je vše jinak.. opravdu vše.Z celého srdce Ti děkuji a přeji nekonečno spokojených klientů.A ať se Ti daří ve všem,na co sáhneš.S velkou úctou LV

Haniel - Re: Poděkování

Luci, kedykoľvek a ty to vieš... Všímaj si čo je iné a ono iné je... Veľa zdaru.

Žaneta Violla Vaseková - Já a spánek

Poslední dobou špatně spím,mám pocit,že neustále někde lítám ve snu,daleko,stěhují,kopu apod,takže se probouzím celá utahaná. Přišla nabídka tak budeme kvantovat. Tak slovo kvantum znám z ekonomie,ale tohle asi bude něco jiného. Ok slovo dalo slovo,uvolni se,zavři oči,udělej si pohodlí teď začínáme.......nic...nic...mravenci v noze,zvedá se mi žaludek,trne mi pusa. Jeeeee co to je?? Cítím nějakou divnou úlevu,moc se to nedá popsat,ale dech se zklidnil. Letím se napít,som smedna ako ťava, zpráva hodně pij,super plním. Poděkovala jsem,sednu k TV a dám si kávu,najednou do mě někdo drca,ty spíš....noc spím další noc spím do 12.30 vyspaná jsem,nejsem unavená,jsem fit. Ozelim bolest žaludku, a za mě zase do toho půjdu. Nevím jak to dělá ani co dělá,ale za mě jedno velké díky

Haniel - Re: Já a spánek

Vilollka, teším sa na ďalšiu spoluprácu.

 


Posledné fotografieMessangerArchív

Kalendár
<< apríl >>
<< 2020 >>
Po Ut St Št Pia So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      


Štatistiky

Online: 7
Celkom: 675410
Mesiac: 23868
Deň: 729