Choď na obsah Choď na menu
 


Môj príbeh v skratke

Pre mňa dosť silné písmenká od Tomáša... Muža, s ktorým som v kontakte už dlhší čas, s ktorým spoločne pracujeme na tom, aby pohľad na tento svet bol ľahší. 

Tomáško, ďakujem Vám... Vy viete, že všetko to čo sme doteraz dokázali je vzájomne učenie sa. Ďakujem, že ste mojim žiakom aj učiteľom zároveň. 

A teraz už jeho písmenká s ktorými sa chce podeliť spolu s vami všetkými. 

Keď sa zamyslím nad svojím životom, prežil som toho už dosť, ale ešte príliš málo, aby som sa uspokojil so svojím životom. Všetko, čo som v živote prežil sú moje skúsenosti. Mojou najväčšou skúsenosťou je hľadanie odpovedí na moje otázky.

Po krátkom čase som našiel tie správne filmy. Tajomstvo a Co my jen víme. Obidva filmy hovoria o kvantovej mechanike.

Tak som začal hľadať kvantovanie, neustále ma to priťahovalo a moja zvedavosť ma priviedla na stránku Anjelské krídla. Tam som samozrejme našiel tému KVANTOVANIE. Nemal som v sebe istotu, že dostanem priamu odpoveď, ale pravda bola úplne iná. Dostal som ju.

Ale vtedy som ešte nevedel to, s kým si píšem.

Po čase som zistil, že ju potrebujem, pretože ona objavila môj problém z detstva, ktorý som doposiaľ nedokázal vyriešiť.

Každý deň som jej písal svoje trampoty života a ona ich stále dokázala čítať a zároveň mi vždy dala priamu odpoveď zo srdca. Stala sa pre mňa anjelom.

Anjel menom Haniel. Spočiatku som si myslel, že sa na mne zabáva, ale ona moje predsudky hneď dokázala zmeniť.

V tých písaných vetách ku mne každý deň prichádzala láska a bola čoraz silnejšia.

Mojím najkrajším darom, ktorý som od nej dostal je Mandala kreslená priamo z pod jej  ruky.

Posledné týždne som prežíval stresové situácie, ale stále som si neuvedomoval, že sa zahrávam so svojím životom. Môj neustály stres vo mne zvyšoval krvný tlak, ktorý je vlastne tichý zabiják, ale mnohí si ho neuvedomujú, tak isto som si to ani ja neuvedomil.

V piatok ráno som išiel k lekárovi, len čisto pre pečiatku. Sestrička v ambulancii sa ma spýtala, či nemám záujem si nechať zmerať krvný tlak, len tak pre informáciu, keďže už mám po 40 -tke. Ale čo potom ona namerala už nebolo tak srandovné - 220/180, okamžite ma lekár poslal na centrálny príjem do nemocnice. V nemocnici mi ordinujúca lekárka namerala TK 290/180. Ale ja som nebol ochotný si ľahnúť do nemocnice aj keď ma upozorňovali, že môžem skončiť veľmi zle.

Oslovil som Haniel a napísal som jej o svojom probléme, samozrejme ona nevedela, že ja mám krvný tlak v extrémnych výškach. Navrhla mi, aby som si na chvíľu ľahol ,že ma nakvantuje a skúsi mi pomôcť.

Ľahol som si v spálni na posteľ a kvantová vlna onedlho prišla, cítil som teplo v celom tele. Onedlho ma Haniel požiadala, aby som sa napil aj vody.  Celá komunikácia prebiehala cez email, tak som aj túto radu prijal. Vtedy kvantovanie nabralo na otáčkach. Všetko zo mňa vyletelo zvracaním, ale to ma v tej chvíli moc nezaujímalo, jednoducho som to neriešil. Na druhý deň som pochopil všetko, keby táto očista neprišla, tak by bolo všetko inak, možno i s horším koncom. Je možné, že ma Haniel dokázala vrátiť do života.

Tá vlna od Haniel je stále vo mne a vždy niečo vo mne mení.

Cigarety ma už nezaujímajú, takže nemám chuť si zapáliť. Začal som všímať svoju stravu a pitný režim. Dôležitosť kladiem veciam, ktoré mi dokážu robiť radosť. Doposiaľ som si neuvedomoval, ako je dôležité pozorovať svoj dych. Dýchanie je vlastne spojenie so srdcom. Keď nebudem schopný dýchať, nebudem schopný ani žiť.

Mnohým sa toto bude zdať len ilúzia s troškou prikrášlenia. Nič nie je vymyslené, všetko je pravda. To všetko sa stalo.

Pokúsim sa to zhrnúť. Ľudia sa často boja poprosiť o pomoc, myslia si že hneď budú odmietnutí. Robil som to isté aj ja, ale dnes môžem od srdca zahlásiť. Keby Haniel nestála pri mne, tak JA nie som dnes  medzi živými a môj syn už nemá otca.

Keby niekto hľadal pomoc, určite by som vrelo odporučil Haniel, pretože ona to dokáže. Dokáže vrátiť ľudí do života, dáva ľuďom lásku.

Haniel je unikát, každý máme ten unikát v sebe, ale ona ho aj dokáže rozdávať v podobe lásky.

HANIEL je môj anjel.

Tomáš

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 


Posledné fotografieMessangerArchív

Kalendár
<< október >>
<< 2019 >>
Po Ut St Št Pia So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Štatistiky

Online: 6
Celkom: 555930
Mesiac: 19454
Deň: 710