Choď na obsah Choď na menu
 


Ivetka

Ivetku poznám už dlho a je to úžasná žena. Potešili ma a moju dušu pohladili jej písmenká... Ďakujem. 

Pred niekoľkým rokmi v jednom z mojich najťažších období som natrafila na Haniel. Napísala som jej  pár viet o mojom živote a starostiach, ktoré ma prenasledovali. Ona mi otvorila oči, povzbudzovala ma a ja som  začala viac ďakovať za všetko čo sa mi dialo. Ďakujem za to že ju mám, za to, že vždy keď potrebujem pomoc, viem na koho sa môžem obrátiť. Je mojou bútľavou vŕbou.

Tento rok vo februári sme si písali a ona len tak medzi rečou  spomenula, že si treba dávať pozor na nehody. Ja keďže som optimistka, nevenovala som tomu pozornosť, nepripúšťala som si to. No o niekoľko dní mal môj manžel autonehodu. Jemu sa našťastie nič nestalo. Ešte v ten deň som jej napísala čo sa udialo. Pýtala manželov dátum narodenia a upozornila ma na rôzne náročné situácie, ktoré sa postupne aj vyplnili. Bolo to zložité obdobie. Veľmi mi to odoberalo energiu. Haniel mi ponúkla pomoc cez kvantovanie. Napojila sa na moje energetické centrum a posielala energiu. Liečila ma. Bol to krásny pocit. Najprv som cítila teplo na tvári, potom mravenčenie na celej ľavej strane tela. Triaslo mi ruku. Trvalo to chvíľku. Po niekoľkých minútach som sa cítila oveľa lepšie ako predtým. Niekoľko týždňov som bola úplne v pohode. Po nejakom čase sa mi  ozvala cez facebook, pýtala sa ako na nám darí. Ona cítila, že potrebujem dobiť energiu. Tak sme znovu praktizovali kvantovanie. Bolo to úžasné. Dodala mi veľmi veľa pozitívnej energie.

Haniel, mám Ťa rada. Ďakujem anjelikom a pánu Bohu, že nás spojil. Žiadne stretnutie nie je náhodné a to je pravda. Vždy keď čítam Tvoje príspevky na facebooku, dodáva mi to veľa sily. Ďakujem, že ťa mám. 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 


Posledné fotografieMessangerArchív

Kalendár
<< október >>
<< 2019 >>
Po Ut St Št Pia So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Štatistiky

Online: 9
Celkom: 555957
Mesiac: 19448
Deň: 702