Choď na obsah Choď na menu
 


Keď duše v nebi menia plány na zemi

samp1881916419a66a1e.jpgTaký zvláštny deň to bol dnes. Veci sa menili ako na bežiacom páse, ale nič nebola náhoda, všetko malo svoj zmysel. Veci sa diali tak, ako sa diať mali. Niečo sa preložilo, aby som mala čas na seba, niečo naopak pribudlo, aby som zažila to, o čom sa mi ani nesnívalo. A potom balzam na dušu – energia bezpodmienečnej lásky, chumáč ružovej cukrovej vaty, ktorá ma dokáže rozplakať tým správnym spôsobom.

Napriek mnohým pointám dnešného dňa pre mňa predsa len bola najväčšia asi tá, ktorá bola spojená so sférou našich mŕtvych. Najskôr doobeda správa o duši mamky mojej kamarátky, ktorá bola v zlatom svetle. Odišla nedávno. Večer terapia EFT, ktorá uprostred zmenila smer, lebo sa nám do toho zamiešal tretí element.

Ak by mi niekto povedal, že sa toto dá, tak mu neuverím. Fakt nie. Ale dá sa. Presvedčila som sa o tom. Ťukáte s klientkou jej problém a ja odrazu hovorím s jej nedávno zosnulým príbuzným. Bol to šok. Nehovorila som s ním doslova tak, ako keď kecáte s kámoškou nad šálkou dobrého čaju. On skrátka prišiel, lebo potreboval niečo odkázať inému členovi rodiny. A veci do seba začali zapadať... Nebola náhoda, že daná terapia sa dohodla na poslednú chvíľu. Nebola náhoda, že namiesto pôvodného problému sme začali ťukať iný problém, problém spojený práve s danou dušičkou. A určite nie je náhoda, že uprostred serióznej práce začnem komunikovať s niekým tretím. Nie je náhoda, že ako náhle sme to začali spracovávať, pocítila som jeho prítomnosť – precítila som jeho bolesť. Bolo to veľmi zaujímavé. Nedalo sa inak, EFT muselo ísť bokom. Musela som ísť do niečoho, čo som nerobila, o čom som nemala ani šajnu, že to dokážem. Viem, že ten dar niekde vo mne je, ale akosi ho nechávam v latentnej podobe. Vyhovuje mi to tak.

Dnes sa dvere pootvorili. Cítila som ho všade okolo, moje tretie oko bolo v plnej pohotovosti a on začal komunikovať takým divným spôsobom, neviem to popísať. Nedávalo mi to žiaden zmysel, ale hovorila som a druhá strana vedela o čo ide. Tak sme sa nakoniec dopracovali k tomu, čo sa po nás chcelo. A pomohli sme tým, ktorí to potrebovali. Dnes jedna duša v nebi zmenila plány na zemi a ja som nesmierne šťastná, že cez taký divný môj vnútorný „translátor s dušami“ sme mali jasný odkaz pre smútiacich členov rodiny. Bolesť, smútok, triaška, to všetko odrazu bolo preč... Ostal pocit radosti, hrejivého tepla a obrovskej úľavy. A mne nová skúsenosť, kedy som zažila čo to znamená byť „médiom“. Neviem či toto chcem. Úplne mi stačia tie dušičky, ktoré mám okolo seba a nepotrebujem ich riešiť. Len skrátka sú. Nepotrebujem vidieť, počuť, chápať, stačí že vnímam. Ale dnes, dnes som chtiac nechtiac musela ísť ďalej. Neľutujem. Keď sme odovzdali odkaz tej, ktorej bol určený, keď sa spustil plač a prišla obrovská úľava... Stálo to za to. Aj za tú moju bolesť, ktorú som mala možnosť precítiť. Ďakujem Univerzu a mojim krídlatým, že som mohla byť súčasťou tak krásnej chvíle.

V nebi je ďalší nový anjel. Usmieva sa, dnes som počula jeho smiech. Cítila jeho energiu a videla ako sa teší. Ukázal mi tak veľa a aj keď mne to zmysel nedávalo, rodine áno. A to je dôležité. Aby veci ostali vysvetlené, slová vypovedané. Aby každý mohol ísť svojou cestou...

Náhody naozaj neexistujú. Či dole alebo hore. Všetko je tak, ako byť má...

S láskou a svetlom

 
 


Posledné fotografieMessangerArchív

Kalendár
<< september >>
<< 2019 >>
Po Ut St Št Pia So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            


Štatistiky

Online: 8
Celkom: 535144
Mesiac: 19450
Deň: 713