Choď na obsah Choď na menu
 


Osudové stretnutie

Verím na OSUD. Ale nie na ten fatálny a strašidelný. Verím na osud spravodlivý ktorý nám dopraje slobodnú voľbu rozhodovania o sebe samom. Aby som bola presnejšia, vlastne naň vôbec neverím, ja VIEM, že je. Tak ako VIEM, že existujú energie (v podstate len jedna základná), že duša človeka je niečo nádherné (ak sme z nej teda neurobili úmyselne životnú trosku) a že synchornicita funguje bez ohľadu na vaše vierovyznanie, pohlavie, polohu, váhu, výšku a vzdelanie. Univerzum je múdre a zápisky z Akáše nie sú tak celkom nemenné. Lebo čas neexistuje a realitu si tvoríme my sami, vychádzame z toho, čo sa naša duša naučila alebo nazbierala za všetky svoje inkarnácie.

Osudom je dané, že čo sa máme naučiť, lebo sme si to sami vybrali, hoci si to teraz nemusíme pamätať ako modlitbu, to aj v živote dostaneme. V podobe ľudí, zvierat, situácii a rôznych skúseností. Niekedy je to o tom sladkom, nežnom a chrumkavom, pretože aj to je skúsenosť, ktorú potrebujeme mať, inokedy je to horké, trpké, boľavé, utrápené....

Moja cesta synchonicity je fantastická a aj keď nie vždy som na nej nadšená, predsa ju milujem. Milujem ju aj za to, že mi do života privedie tých, ktorých potrebujem. A mňa tým, ktorí potrebujú zas tú moju energiu.

Skrátka prišiel čas, kedy sa mi do života začali dostávať ľudia, s ktorými si čo to z tých minulých životov mám vyriešiť alebo s nimi mám nazbierať ďalšie skúsenosti.

Jedného dňa cestou – necestou, práve (všimnite si tú symboliku) v škole Karmalógie som stretla blonďatú osôbku s úsmevom 32. Nádhera. Dlhonohá, sebavedomá, skrátka taká tajomná bohyňa... Človek mal chvíľu pocit, že osloviť ju bude asi hriech. V podstate už naozaj neviem ako, ale ono sa z toho nakoniec vykľulo niečo úžasné. Naše duše zaplesali, hoci rozum ešte nemal ani poňatia, čo sa deje. Ale nakoľko je podvedomie vždy silnejšie, hlavne na tie podvedomé reakcie, ktoré idú tak nejak automaticky, tak aj my dve sme okamžite pokračovali v tomto živote tam, kde sme prestali v tom minulom... Normálka, len sme si odskočili... Z jedného života do druhého...

Prišla do môjho života v čase, keď som potrebovala pomoc, lebo sama som sa v tom už hrabala dlho a výsledok nikde. Potrebovala som nakopnúť. Potrebovala som uvoľniť všetko, čo som uvoľniť mala. A ona mi s tým pomohla. Medzi nami je skrátka puto, ktoré neviem vysvetliť, ale pokračuje. Vlastne, vysvetliť ide... Je to vo hviezdach... Doslova. Je mojou priateľkou, spriaznenou dušou, je múrom nárekov keď to potrebujem. Je učiteľkou aj teraputkou, je kolegyňou a spolupracovníčkou. A je aj žiačkou, pretože mnohé sa učí odomňa tak, ako sa ja učím od nej. Sme rovnocenné dušičky, ktoré si vzájomne pomáhajú a jedna druhú ťahajú. Sme tak rovnaké a pri tom tak rozdielne. Ale každá máme v sebe to, čo dopĺňa tú druhú.

Lada Pospíšilová je žena s láskou k móde, ktorá zistila, že styling má vplyv aj na našu dušu. O tom, ako prebiehala jej cesta v živote, čo všetko robí, čomu sa venuje, to všetko si môžete vypočuť v tomto 30 minútovom videu. Pre mňa to bolo zaujímavé. 

Spoznajte ženu s ktorou pripravujeme pre vás spoločné a zaujímavé (dúfame teda) novinky. 

 
 


Posledné fotografieMessangerArchív

Kalendár
<< september >>
<< 2019 >>
Po Ut St Št Pia So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            


Štatistiky

Online: 8
Celkom: 535168
Mesiac: 19447
Deň: 706