Choď na obsah Choď na menu
 


Únava

Dnes to bolo únavné. Silné, divoké, dnes som zažila čosi, čomu som nerozumela, ale čo začalo búrať vo mne potlačované emócie. Tie, o ktorých som ani netušila, že ich mám.

Dnes to bolo únavné. Silné, divoké, dnes som zažila čosi, čomu som nerozumela, ale čo začalo búrať vo mne potlačované emócie. Tie, o ktorých som ani netušila, že ich mám.

Človek by neveril, čo všetko v sebe nosí. Koľko „sajrajtu“ má a vláči na chrbte v sladkej nevedomosti. No, je to naozaj k neuvereniu. Ale proces sa spustil a ja sa nemôžem vrátiť, dnes na mňa spadlo oveľa viac vecí, oveľa viac bolesti, ale pracovať môžete len s jedným, takže minimálne  ešte dve zaujímavé zastávky na lete či páde blázna budú. Dnes som lietala a nakoniec dopadla. Bola som sama zo seba prekvapená, čo všetko sa ukázalo. Kam som došla a podozrievam sa, že sa mi do toho zaplietli aj nejaké veci z minulých životov, neviem sa toho dojmu zbaviť. Neriešim. Zatiaľ.

Toto píšem v podstate veľmi skoro po seanse, ešte som z toho mimo, ešte mám v hlave zmiešané pocity, myšlienky, tak píšem a verím, že týmto sa mi to nejako uloží.

Ale to hlavné čo cítim je ABSOLÚTNA ÚNAVA. Skrátka som dnes odviedla sama v sebe kus práce, ktorá by zložila aj slona, nie to ešte mrňavú ženskú. Som naozaj unavená a tak zvláštne pokojná. Dnešný deň budem asi rozdýchavať celý týždeň do najbližšej seansy. Usporiadavať si veci v srdci, niektoré v hlave. Nechať isté bôle rozpustiť a odísť.

Dnes som pocítila, čo dokáže potlačovaná emócia. Videla som, čo dokážem ja, keď ju uvoľním. Fúúúúú, to bola jazda... Ani sa nečudujem, že nevládzem. Nevládzem v sebe, nevládzem ani fyzicky, dnes som sa vyčerpala a potrebujem sa takzvane „dobiť“, no nie na Kramároch, ale svetlom, jasným, krásnym, žlto oranžovým.

Z doterajšieho letu tarotového Blázna toto bolo naozaj najviac ťažké. Nebolo tu toľko bolesti, bolo to o inom. Moja duša mi ukazovala veci, ktoré ma dostali. Som príšerne vyčerpaná. Ale to je v poriadku, je, lebo som zo seba zhodila asi tonu bazálnych krívd. Krívd, ktoré som vedome poznala, len som netušila, čo to spôsobuje vo mne samotnej.

Navonok nič. Ani vo vnútri nič. Prečo? Lebo to bolo zamknuté v trinástej komnate.

Minulý týždeň som tú komnatu otvorila. A začali vychádzať bubáci. Minule to nebolo zlé, pretože som sa ukotvila, bolo to o tom nájsť v sebe stred. Dnes som ten stred veľmi potrebovala. Lebo vyšli  ďalšie strašidlá a ja neviem s ktorými skôr začať.

Ešte že mám  Škorpiónku, ktorá to celé zmamažuje, ale robotu nechá na mne. Vyšťavila som nás obe. Na konci sme boli obe ako mechom udreté, obe unavené a tak ťažké...

Ale to je v poriadku. Cítim to, je to zvláštny pocit, keď vidíte čo ste so sebou nosili, keď viete, že podvedome ste vedeli, že mnohé situácie vo vašom živote sa odvíjali od tohto, len ste netušili, aké to malo dôsledky, čo som do tej komnaty zavrela a na čo som tým pádom zabudla a s čím som počas ďalšieho života vôbec nepočítala, neriešila, skrátka čo som VYMAZALA. Ale ono ma to ovplyvňovalo ajajajááááj. Ale nemôžete to vyriešiť, keď neviete čo je zdrojom. Dnes sme ho našli. Opäť jeden. Cesta za hľadaním ale pokračuje, lebo dnes som videla v sebe to, čo potrebujem riešiť.

Symbolika, ktorá vás celým týmto procesom sprevádza je nádherná. Prvýkrát som sa však dnes na to celé pozerala ako na niečo, čomu celkom nerozumiem. Niektoré symboly sa mi zrejme ešte ukážu cez týždeň, viem to, cítim, že celé to musím prejsť znova, ale už s inými emóciami, nie to pôvodné, ale to spoznávajúce, to, čo vám ukazuje, čo ste v sebe nosili zamknuté.

Kľúče už nemám. Zahodila som.

Nechávam všetko voľne plynúť, na nič iné aj tak nemám silu. Len sa pozerám a vnímam.

Viem, že to chce čas, čas, aby som sa dvihla a zabojovala. Nemýľte sa, nie som na dne, nemám depresiu, len som dnes psychicky narúbala drevo do pece na 20 rokov dopredu. A som príjemne unavená z tej ťažkej práce, mám uvoľnenú myseľ a keď to prejde, keď sa zregenerujem, a ja sa dám dokopy, únava sa rieši spánkom, tak potom sa môžem na isté miesto z dnešného letu vrátiť späť. S energiou, čerstvosťou a pocitom, že tú symboliku rozlúsknem. Rozumiem jej skoro celej, len posledný kus do dnešnej skladačky chýba. A ja ho nájdem. Neskôr, teraz sa idem regenerovať.

Posielam vám veľa lásky a svetla. To ešte zvládnem.

 
 


Posledné fotografieMessangerArchív

Kalendár
<< marec >>
<< 2020 >>
Po Ut St Št Pia So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          


Štatistiky

Online: 14
Celkom: 670094
Mesiac: 23405
Deň: 869