Choď na obsah Choď na menu
 


A predsa to funguje!

V tomto roku som začala nový deväťročný vibračný cyklus. Moja osobná ročná vibrácia je spojená s krásnym číslom – 1. V roku minulom som ukončila to čo som mala a čo som nestihla, to ma ešte doženie, v každom prípade, jednotková vibrácia je tak stručne povedané o nových začiatkoch. Osobne tomu hovorím, ako si teraz usteliem, tak budem ďalších osem rokov spať.

V tomto roku som začala nový deväťročný vibračný cyklus. Moja osobná ročná vibrácia je spojená s krásnym číslom – 1. V roku minulom som ukončila to čo som mala a čo som nestihla, to ma ešte doženie, v každom prípade, jednotková vibrácia je tak stručne povedané o nových začiatkoch. Osobne tomu hovorím, ako si teraz usteliem, tak budem ďalších osem rokov spať.

Je to možno tak trocha aj o samote, samotárstve, o zameraní sa skôr na seba než na tých druhých, kedy sa človek začne pozerať konečne aj na to, čo chce on, prečo to chce, môže načať niečo nové, jednoducho naozaj dostane do života vibrácie, ktoré to umožnia.

Treba si uvedomiť, že vibrácie fungujú každú jednu sekundu v našom živote, len my ich nevnímame, neriešime, nepripisujeme im možno dôležitosť, čo je na jednej strane dobré, na druhej je to skôr ochudobňujúce. Pochopila som to, keď som si uvedomila, že najlepšie sa osobné ročné vibrácie pochopia spätne. V danej chvíli, keď ich prežívame, si ich nie vždy musíme či chceme uvedomiť.

Jednotka začala úradovať asi mesiac po narodeninách, kedy som sa prihlásila do 1. Karmalogickej školy Hannah Nesvadby a tým sa spustila lavína ďalších začiatkov. Otvorila som si dvere sama k sebe, hoci som si to neuvedomila. Začala som viac uvažovať sama nad sebou, nad tým čo naozaj potrebujem, nie nad tým, čo chcem. A to je veľký rozdiel. Inštinktívne som cítila, že sa vo mne čosi mení, že sa blížim k mojej životnej križovatke. Naštartovala som sa na kvantovanie, práca s kvantovým poľom mi zmenila pohľad na svet, hoci v rámci sebareflexie treba priznať, že to „flákam“. Ale nastavila som si akýsi program, ktorý funguje a ja stíham toľko vecí s prehľadom, až sa sama divím, na čom to preboha fičím.

Jednotka mi ale do života priniesla aj pocit neistoty, strach z budúcnosti, naozaj som mala isté obdobie, kedy som navonok bola v pohode, ale vnútorne ma to užieralo neskutočne. Potom prišla karmalógia a tá mi dala viac, než som pôvodne očakávala. Oveľa viac. Pochopila som toľko vecí a položila milión nových otázok. Dala mi ale základ. Neskutočný, musím povedať, že karmalógia spolu s kvantovaním sú dobré základy, ktoré určili ktorým smerom pôjdem. Ktoré spolu so synchornicitou vykonali svoju robotu.

Našla som mnohé odpovede na moje obavy, pochopila som veľa hlavou, ale to mi nestačilo. Dosť vecí som pochopila aj srdcom, ale ani to celkom nestačí. Zistila som, že musím pustiť na slobodu svoju dušu. Lebo tá začína byť pripravená na iné (možno pre mňa dôležité - veľké) veci.

Spoznala som ľudí, ktorí mi pomáhajú a ja pomáham im. Vzájomne sa ťaháme hore. A našla som osôbku, s ktorou som v minulosti musela mať techtle – mechtle, lebo sme si okamžite padli do oka a táto úžasná bytosť – jedna krásna dáma prosím pekne, mi ukázala, kde je to, čo vnútorne vnímam, ale nevidím. Prišla, aby istý (inými slovami pravý) čas v mojom živote zohrala svoju úlohu. Karmicky to sedí, tak sa na tom smejeme, dokonca aj tie planéty v domoch máme postavené tak, aby sme naplnili svoj osud jedna voči druhej.

K sebe samým sme zvyčajne najviac slepí. Buď sme príliš láskaví, nekritickí, alebo naopak, naše sebavedomie je na dne a ak nie je, tak si pláva niekde ďaleko na mori a stratilo všetky veslá. Ani jedna a ani druhá možnosť nie je najlepšia. Samozrejme, medzi týmito mantinelmi je ešte veľa iných polôh nášho vlastného vnímania, psychológia to nazýva JAIZMUS. S týmto fenoménom žijeme každý jeden deň, každú jednu sekundu. Nedá sa ujsť, asi ani v snoch nie.

Moja osobná vibrácia ma donútila (to si uvedomujem teraz), postaviť sa k sebe férovo a prestať sa rýpať v istých veciach. Všetky znamenia, karty, anjelské energie sa okolo mňa točili a tak jemne naznačovali, aby som šla za svojou intuíciou a prestala riešiť to, čo už je dávno vyriešené, či sa mi to páči alebo nie. Len to vziať na vedomie všetkým, nie len hlavou. Poslúchla som, pretože úprimne, uvedomila som si, že z toho začínam byť unavená. Darmo, jednotka nie je celkom najľahšia vibrácia, dá zabrať postaviť nové základy. Využila som všetko to, čo som sa naučila v priebehu poslednej deväťročnice a idem dopredu. Využila som mnoho vecí, na ktoré som predtým nemala čas, hlavne čas na seba.

A predsa to funguje! Áno, funguje, synchronicita, usporiadané „náhody“, poriadok v chaose a anjelské usmernenia. V poslednom čase boli okolo mňa veľmi ticho. Nechali ma tak. Teraz šprtajú. Tak jemnučko, keby som sa na to nesústredila, tak to ani nezistím. Vzala som do rúk karty a výsledkom som absolútne nebola prekvapená, pretože môj inštinkt, moje vízie, ktoré som mala a ktorým som odmietala pripisovať akýkoľvek význam, sa ukázali ako pravdivé. Jednoducho je ČAS. Možno sa mi v živote zavrú nejaké dvere, ale otvorili sa ďalšie.

Kvantovanie mi dalo ochutnať, aké to môže byť, keď sa s kvantovým poľom človek zharmonizuje, keď jednoducho zažije tú „vlnu“. Už na seminári o kvantovaní hovoril lektor o očakávaniach, zámeroch, o tej jednoduchosti, ako všetko so všetkým súvisí. Karmalógia mi ukázala, aké karmy v mojom živote majú na mňa účinok. A pripraveným svet praje... Cítim sa pripravená. Cítim sa pripravená na to, aby som pokračovala na svojej ceste. Aby som očistila svoje vnútro od prekážok, ktoré mi bránili pohnúť sa dopredu rýchlejším tempom. V istých oblastiach som sama tvrdohlavo odmietala pokračovať, neriešila som, bola som alibista a nechala som na tú „druhú“ stranu. Lenže ono ma to dobieha. A niečo sa deje, musí, lebo to cítim v sebe. Ako hore, tak aj dole, ako vo vnútri, tak aj navonok. Musím len nasledovať to, čo vnímam dosť intenzívne.

Viem, že ma čaká náročná cesta, to krásne ezoterické obdobie, ktoré som zažívala asi posledný rok a pol, možno viac, sa pomaly končí. Vnímam svoju vnútornú zmenu. Cítim vibráciu jednotky v kombinácii s energiou anejelov ale aj energiou kvantového poľa. Cítim ho veľmi. Vidím ako v šlabikári napísané, kde robím chyby, ktoré mi bránia pokračovať, pretože namiesto cesty vpred som sama sebe kládla prekážky. Také nenápadné, ale dobre účinné. Darmo, robila som to poctivo. :o)

Stretávam sa relatívne s dostatočným množstvom ľudí, ktorí majú od Univerza nádherné dary. Vždy som sa čudovala, prečo mi hovoria o daroch, ktoré mám ja, keď ja sama ich nevidím. Tešilo ma, že som vlastne „supermarket“ na to, čo všetko by som mohla robiť, lebo môžem, ale vnútorne som tomu celkom nemohla uveriť. Bolo to príliš. Odrazu tak veľa a ako som písala v inom článku, raz som si povedala, že je čas ten batoh všetkého odľahčiť. Ten článok som písala pod vplyvom jednotky, takže to nebolo náhodou. Vnútorné upratovanie mi jednotka neuľahčovala, ale ako sa blížim k vibrácii čísla 2, cítim, že finišujem, že cieľová rovinka v tejto fáze je na dosah. Ešte v nej musím niečo urobiť. Nie dokončiť, na to prídu iné vibrácie, iné situácie a možno aj iní ľudia. Ale základ musím postaviť teraz.

V hlave mám chaos myšlienok, ktoré neviem dať na papier, nedá sa. Vnútorne presne cítim, čo to je, vnímam to tak jasne, ako som doteraz nevnímala a viem, že príde čas, verím že onedlho, kedy budem vidieť, vnímať, chápať oveľa jasnejšie, intenzívnejšie.

Moja cesta archetypálneho blázna je tu. Áno, tarotový blázon je úplne presným vyjadrením toho, čo sa so mnou v ezoterike teraz deje a to je aj návod, ako pokračovať. Všetko do seba zapadá, aj to, prečo ma minulý rok tak fascinovala karta SVET. Jasné... Zrozumiteľné. Teším sa. Neviem čo ma čaká, ale teším sa. Viem kam idem, predsa len nie som začiatočník, takže tento skok blázna na ktorý sa chystám nie je o naivite, je to o dôvere k samej sebe. Budem padať voľným pádom, takže sa máte na čo tešiť, pretože je možné, že sa o to s vami podelím.

S láskou a svetlom...

 
 


Posledné fotografieMessangerArchív

Kalendár
<< apríl >>
<< 2020 >>
Po Ut St Št Pia So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      


Štatistiky

Online: 17
Celkom: 670133
Mesiac: 23393
Deň: 866