Choď na obsah Choď na menu
 


Moja cesta tarotového Blázna

wink Cesta v živote človeka má rôzne podoby. Tu je taký mini cyklus tej mojej ďalšej cesty v archetype tarotového Blázna... 

Je to osobné, pre mňa emocionálne, ale celé mi to príde ako zrod nového na základoch starého... 

Možno to niekomu pomôže, možno nie. MNE však určite. Aj takto si dokážem pomôcť usporiadať v sebe to, čo potrebujem. Písanie je úžasná forma sebaspoznávania, hľadania a dobrodružstva. 

 

Príspevky

Moja Škorpiónka

Písmenká od mojej Škorpiónky... 

 
16. 12. 2015 | Rubrika: Moja cesta tarotového Blázna | Komentáre: 0

Žeby koniec?

Všetko sa raz začne a raz skončí. Alebo tak nejako sa to hovorí, ale nie je to tak celkom pravda. V skutočnosti sa nič nezačalo a ani sa neskončilo. Je len kolobeh a ukončenie etapy, po ktorej príde ďalšia etapa a tak ďalej a tak ďalej.

 
10. 12. 2015 | Rubrika: Moja cesta tarotového Blázna

Príde pekné ráno

V jednej českej piesni sa spieva (preložené): Možno sa mi to len zdá, ale po ťažkej noci príde pekné ráno. Aké bude, neviem sám, tiež som si zvykol na všetko okolo nás. Budem sa za niečo biť, až tu neostane stáť na kameni kameň...

 
4. 12. 2015 | Rubrika: Moja cesta tarotového Blázna

Osud

Seneca raz povedal, parafrázujem: Osudom je vedený ten, kto chce, kto nechce, ten je vlečený. Ďakujem tomu môjmu, že ma najskôr za sebou ťahal ako vrece zemiakov. Musela som sa statočne poobíjať, aby som pochopila, že je lepšie s osudom kráčať, ako byť priviazaná na reťazi...

 
1. 12. 2015 | Rubrika: Moja cesta tarotového Blázna

Únava

Dnes to bolo únavné. Silné, divoké, dnes som zažila čosi, čomu som nerozumela, ale čo začalo búrať vo mne potlačované emócie. Tie, o ktorých som ani netušila, že ich mám.

 
23. 11. 2015 | Rubrika: Moja cesta tarotového Blázna

Ukotvenie

Let tarotového Blázna pokračuje.

Dnes sme so Škorpiónkou pokračovali a ja som opäť zažila slzavé údolie, hrabala som sa v kadečom a ona ma pekne viedla, dokonca som možno až predbiehala, lebo niekedy sa stalo, že dostala odpoveď na to, čo sa ešte len išla opýtať, no ja som tam už intuitívne došla. To ma celkom teší, lebo to svedčí o tom, že naozaj to myslím vážne s mojim prerodom, s postupom ďalej, so spájaním seba v jeden celok. Viem, že bojujem s vnútornými obavami, blokmi, že odsúvam stenu, pozerám sa pravde do očí, hoci to bolí jak šľak.

 
16. 11. 2015 | Rubrika: Moja cesta tarotového Blázna

Odpustenie

Nadviažem na svoj predchádzajúci článok o fungovaní vibrácií a synchronicity na človeka a jeho život. Písala som v ňom o mojej ročnej vibrácii o začiatkoch a na konci som spomenula, že sa s vami možno podelím o môj voľný pád tarotového blázna na ceste za ďalším cyklom v živote.

 
9. 11. 2015 | Rubrika: Moja cesta tarotového Blázna

A predsa to funguje!

V tomto roku som začala nový deväťročný vibračný cyklus. Moja osobná ročná vibrácia je spojená s krásnym číslom – 1. V roku minulom som ukončila to čo som mala a čo som nestihla, to ma ešte doženie, v každom prípade, jednotková vibrácia je tak stručne povedané o nových začiatkoch. Osobne tomu hovorím, ako si teraz usteliem, tak budem ďalších osem rokov spať.

 
5. 11. 2015 | Rubrika: Moja cesta tarotového Blázna
 


Posledné fotografieMessangerArchív

Kalendár
<< apríl >>
<< 2020 >>
Po Ut St Št Pia So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      


Štatistiky

Online: 7
Celkom: 670115
Mesiac: 23399
Deň: 871