Choď na obsah Choď na menu
 


Možnosť nemožného... alebo ako na zázraky?

Čo je to vlastne realita? A prečo je taká a nie onaká? Ako vznikol svet? Ktorá teória je pravdivá? Je čas relatívny, lineárny alebo vlastne ani neexistuje?

Haniel, Haniel, na úvod článku veľa otázok...

Je vo mne toho toľko, že v podstate ani neviem, či vôbec niečo zmysluplné napíšem. Teda, ono to zmysel mať bude, pre mňa. Ale či aj pre vás, to už neviem a preto čítanie tohto článku je na vaše vlastné riziko.

Čo je to vlastne realita? A prečo je taká a nie onaká? Ako vznikol svet? Ktorá teória je pravdivá? Je čas relatívny, lineárny alebo vlastne ani neexistuje?

Haniel, Haniel, na úvod článku veľa otázok...

Je vo mne toho toľko, že v podstate ani neviem, či vôbec niečo zmysluplné napíšem. Teda, ono to zmysel mať bude, pre mňa. Ale či aj pre vás, to už neviem a preto čítanie tohto článku je na vaše vlastné riziko.

V prvom rade odpoviem na poslednú otázku. Čas, vážení, neexistuje. Zmierte sa s tým. Je to len pojem, žiadna veličina. (Aby ma náhodou niekto neuháňal, platí/moja stránka, moje názory, validita tohto tvrdenia je na základe mojich informácii  - verifikovaných len mojim pocitom. / Sama som na to v podstate aj tak nedošla, len sa s tým stotožňujem – viď vyššie prečo.) Hodina, minúta, sekunda, to je niečo, čo potrebujeme my ľudia k tomu, aby sme si všetko pekne zaškatuľkovali. Ale v konečnom dôsledku to teraz nie je dôležité, pretože čas nakoniec aj tak nie je to hlavné, o čom chcem písať. Hoci tak okrajovo (dosť) sa ho dotýka.

Ak si spomínate, sem tam som tu popísala aj niečo o kvantovej fyzike. Nechala som nejaké videá, ktoré som odporúčala pozrieť (možno dúfala, že aj naozaj pozriete) a potom si poviete, že ste z toho absolútne vedľa a nech to hovoria akýmkoľvek jazykom, pointa toho celého je niekde v .... niekde. Mimo úplné chápanie, lebo veď niečo predsa len chápeme, sme inteligentné bytosti, no nie?

Nuž, kvantová fyzika ma chytila do svojich „spárov“ hneď po tom, ako som o nej čo to málo prečítala. Skrátka mi učarovala. Absolútne nerozumiem fyzike, kvantovej už vôbec nie, ale nevadí mi to, lebo jej nerozumejú tak dokonale ani samotní kvantoví fyzici, takže aká hanba...

Čo pre mňa ale dôležité je, tak to je fakt, že kvantová fyzika vlastne pekne vedecky vysvetľuje ezoteriku. Aj keď „kvantováci - fyzici“ na ezoteriku neveria, lebo sú vedci. Lenže chtiac nechtiac vysvetľujú, prečo to, čomu ľudia v minulosti nerozumeli a tak to okamžite spadlo do ezoterickej poličky – akože tajomno, zázraky, liečenie, porobenia a podobne, teraz dostáva vedecké vysvetlenie. A odrazu je jasné, že to, čomu sa nedávno ľudia vysmievali ako totálnemu nezmyslu je odrazu reálny fakt. (Zatiaľ ešte nie všetko, nebojte, mnoho vecí ostáva tajomných alebo čisto uletených stále. S kvantovou fyzikou na čele.)

Ale ani o tom nechcem presne písať, to len na margo. Lebo ako postupuje ten neexistujúci čas, tak aj ja sa mením, pribúdajú vedomosti, skúsenosti, to čo som prezentovala pred čo ja viem siedmymi rokmi teraz dáva úplne iný zmysel, vidím to inak a preto to viem aj inak vysvetliť. Aspoň sebe. Nuž a to je len dobre, nie? Chápať isté veci, udalosti alebo čosi medzi nebom a zemou.

A teraz prichádza celá pointa článku – nemožné je možné a že je to tak, to som si overila na vlastnej koži. Dokonca aj to, ako jednoducho to ide.

Kvantová terapia – teraz to začína byť IN, „kvanťákov“ pribúda a celkom s potešením môžem oznámiť, že sa medzi nich radím aj ja. Konečne som dostala to, čo som tak stráááášne chcela a za svätého som na to sama nevedela prísť, hoci ma to preplieskavalo z jednej strany na druhú. Tomu sa hovorí, že som pre stromy nevidela les.

Spomínala som knihu (v iných článkoch) Matrix energie od R. Bartletta – fantastická vec, zmení vám to život. Ale konečne som mala šancu prečítať aj knihy od Kinslowa. Bartlett ma naštartoval, začal rúcať hranice môjho vnímania, bol a stále je obrovská pozitívna energia, ktorá je ako maják. Kinslow mi ale dal šancu si to vyskúšať samoučebne doma na základe jeho postupov. A prišli prvé výsledky (hoci kvantová terapia ako taká vlastne neexistuje, ale nazvať to nejako musíme). Zistila som, že dokážem isté veci, o ktorých som pred tým netušila, že dokážem. Ale aj keď to bolo fajn, aj keď som dokázala pomôcť, predsa len mi stále niečo chýbalo. Nevedela som čo, ale vedela som, kde to nájdem.

A je to tu!!!!!

Konečne som sa dočkala. Zistila som, že moje kvantové pole som si otvorila aj sama. Len som nemala istotu, či je to ono. Nemal mi to kto potvrdiť. Napriek tomu, že som ho otvorené mala a inštinktívne som to cítila, predsa len som mala isté očakávania, ktoré som chcela naplniť a to naplnenie neprichádzalo. Niekde som robila chybu. Dnes, v tejto chvíli viem, že síce neviem, kde tá chyba bola ale že už to moje očakávané je naplnené. Dokázala som dotykom inému človeku ukázať aké to je, keď cez vás prejde kvantová vlna. A že je to nádherné ale tak šialene uletené, to som netušila. A viete, čo je na tom najkrajšie? Že to viete aj vy, hneď v tejto chvíli, tu a teraz. VIETE TO!!!! Viem to. Čo neviete je to, že o tom vlastne neviete. Šialené vysvetlenie, viem. Všetci z nás sme svojim spôsobom „terapeuti kvantoví“. A často ju možno používame, len o tom nevieme.

Teraz, keď viem, ako na to a čo s tým (to vlastne neviem presne ešte vždy, lebo uplatnenie to má širokospektrálne), tak sa teším na tú nádheru bez obmedzenia...

Myslela som, že by som to mohla rozviesť, ako na to, a podobne, ale nie, nebudem. Lebo vlastne netuším, či by som našla slová, ktorými by som dokázala popísať to, čo pri tom človek môže zažiť. Vlastná skúsenosť, že pri mojom dotyku a zrútení kvantovej vlny sa iný človek cítil „každý po svojom na tej matičke (Z)zemi“ (doslova) stojí za to. Za ten zázrak, ktorý nie je zázrakom, pretože je to len kvantová fyzika. Veda. Ale že to dokáže zázraky, o tom nepochybujem. Zázraky pre našu myseľ, ktorá je obmedzená. A ja chcem hranice búrať....

Chcem byť opäť Alenka v ríši zázrakov... Takých, ktoré si teraz ešte neviem ani len predstaviť, ale viem, že na mňa čakajú. Že ja budem ten, kto ich bude iniciovať. 

Už som tam vstúpila, odhrnula záves a za to prevedenie mostom do krajiny zázrakov ďakujem človeku, ktorý svoje skúsenosti šíri a učí aj nás ostatných, ako na to... Srdečná vďaka človeče... Bolo to šialené, ale o to krajšie.

Ale hlavne, funguje to... Ak otvoríme svoju myseľ, ak nebudeme trvať na tom, že stôl je pevný a obloha modrá a človek má svoje limity, dokážeme veci, ktoré doteraz boli len pre zázračných a nadaných ľudí. Zabudnite, všetci sme mágmi v tom svojom živote, len si ho „čarujeme“ po svojom.

A ja? Ja si ho budem čarovať zázračne s puncom vedy, lebo o nič nejde, len stretnutie so samou prapodstatou tohto života. Zo samotnou matricou, na základe ktorej sme tu. Nazvite si ju ako chcete, nebudem vás ovplyvňovať.

Cítila som ju (Inteligenciu entity) a chcem ju cítiť ešte viac. Chcem s ňou spolupracovať.... Ale len cvičenie robí majstra, tak keď tento článok dopíšem a nahodím na stránku, pôjdem pekne do sveta bez hraníc... Tam, kde je LÁSKA... Pôjdem s radosťou, dôverou a vierou, že kontakt s tou Inteligenciou zvanou kvantové pole mi život spestrí nezvyčajným ale o to skvelejším spôsobom.

S láskou a svetlom....

 
 


Posledné fotografieMessangerArchív

Kalendár
<< október >>
<< 2019 >>
Po Ut St Št Pia So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Štatistiky

Online: 11
Celkom: 555947
Mesiac: 19446
Deň: 697