Choď na obsah Choď na menu
 


Metóda dvoch bodov

Rozhodla som sa, že skúsim popísať metódu dvoch bodov, na základe ktorej funguje (nielen jej -  pozor) kvantové liečenie (aj keď nejde o doslovný význam slova liečenie).

Pre istotu ešte raz zopakujem, že kvantové liečenie nie je doslovným liečením a ten, kto kvantuje, nie je liečiteľ. Je to človek, ktorý vám otvorí kvantové pole a umožní procesu, ktorý sa má stať aby sa stal. Podľa môjho mienenia nejde „vyliečiť“ všetko. Čo nám dané je, to sa stane, čo nie je, to sa nestane. Niektoré veci, bolesti si skrátka prežiť musíme. Ale ktoré, to neviem.

Rozhodla som sa, že skúsim popísať metódu dvoch bodov, na základe ktorej funguje (nielen jej -  pozor) kvantové liečenie (aj keď nejde o doslovný význam slova liečenie).

Pre istotu ešte raz zopakujem, že kvantové liečenie nie je doslovným liečením a ten, kto kvantuje, nie je liečiteľ. Je to človek, ktorý vám otvorí kvantové pole a umožní procesu, ktorý sa má stať aby sa stal. Podľa môjho mienenia nejde „vyliečiť“ všetko. Čo nám dané je, to sa stane, čo nie je, to sa nestane. Niektoré veci, bolesti si skrátka prežiť musíme. Ale ktoré, to neviem.

Takže, pokúsim sa opísať základnú metódu dvoch bodov ale samozrejme, nemôžem tu popísať všetko, čo o tom píše či už Bartlett alebo Kinslow (predsa len, nepotrebujem, aby ma niekto uháňal za porušenie autorských práv). Ale nakoľko som bola na seminári o „kvantovaní“ a mám vlastné skúsenosti, tak tie napísať môžem. Navyše, o metóde dvoch bodov je na internete videí habadej.

Ešte jedno dôležité upozornenie. No, možno aj dve či tri. V prvom rade je to len popis mojich skúseností založených na štúdiu a účasti na seminári, kde sme to skúšali pod vedením skúseného kvantéra, preto to tak aj berte. Po ďalšie, napriek tomu, že ide o akýsi stručný popis, nepodceňujte ho, pretože nemôžete vedieť, či nepatríte k tým, ktorí dosiahnu úžasné výsledky okamžite na základe prečítaného. Verte, aj to sa stáva. Kvantovanie nastáva aj vtedy, ak o ňom nemáte ani šajnu... Skrátka podvedome sa nastavíte a už to ide... A na záver – majte pred tým rešpekt, predsa len, kvantové pole je Inteligencia, no nemajte žiadne očakávania. Naopak, nechajte sa unášať svetom zázrakov a nepoznaného. Len si všímajte, čo sa deje. Všímajte si zmeny, akékoľvek drobné.

Poďme na to.

Aby ste mohli uplatniť metódu dvoch bodov, potrebujete splniť len pár „maličkostí“.

.     1.Zabudnúť na to, čo sa dá a čo nie  - jednoducho sa nechať unášať prítomným okamihom a jeho zmenami. Prijať neprijateľné...

     2. Dostať sa do  oblasti srdca s vedomím. Jednoducho si svoju pozornosť zbalíte a presťahujete tam niekam, kde vnímate srdcom a nie rozumom. Toto by som označila za bod, ktorý je vysoko dôležitý a akonáhle ho zvládnete (zas až tak ťažké to nie je) kvantové pole sa začína otvárať.

        3. Nastáva samotná fáza dvoch bodov – a tým pádom samotné kvantovanie – pokojne to nazvem privolávaním kvantovej vlny.

         4. Hotovo.

Nič zložité, čo poviete? Lenže ako na to...

S prvým bodom vám veľmi nepomôžem. To, čomu veríte a či ste ochotní akceptovať, že naša realita je len jedna z mnohých a že súčasne ste tu aj tam a aj onam a že hmota nie je hmota a podobné „skvelé“ veci, tak s tým sa musíte naozaj popasovať sami. Koniec koncov, táto časť nie je až tak dôležitá, len je to akýsi odblokátor toho, aby ste kvantovú vlnu rýchlejšie vnímali. Lebo ona funguje a prechádza bez ohľadu na to, v čo veríte. Ale musím uznať, že keď sa aspoň pokúsite o to, aby ste za všetkým nehľadali racionálne vysvetlenia, tak ste na tej najlepšej ceste.

Druhý bod je dôležitý. Naozaj je. Lebo ak chceme pomáhať, to srdce je dôležité. Lebo naše emócie, city, to, čo vnímame srdcom a nie očami, to je ten správny jazyk pre kvantovú Inteligenciu. Ako sa tam dostať? Hm. Na to asi neexistuje návod. Každý na to má svoju vlastnú postupnosť, metódu. Môžete tam skákať, ísť výťahom, či schodmi. U mňa je to rôzne. Raz sa tam šmýkam, potom vyletím do veže – neznamená to, že musíte ísť nutne dole. Záleží od toho, kde je to miesto (astrálne), v ktorom ak sa nachádzate, vyvoláva vo vás pocit lásky, pokoja, mieru, harmónie. Niekto pri tom potrebuje pokoj, iný zavreté oči, ďalšiemu nevadí ani rušná ulica. Toto je naozaj bod, ktorý by som označila za cvičenie a s ktorým je potrebné pracovať každý jeden deň. A ako spoznáte, že ste tam? Ako som písala vyššie, cítite sa inak. Dobre, nadnesene, usmievavo... Srdečne, vnímate to spojenie s dušou. Ak toto zvládnete, gratulujem, práve ste si otvorili kvantové pole – pracujte s ním. Neočakávajte nič, len si všímajte zmeny, ktoré pri tom prichádzajú. Neočakávajte nič konkrétne, lebo čo človek, to iný vnem.

No a teraz samotné dva body. Načo sú vlastne dobré? V podstate ani tak nejde o to, aby ste našli dva správne body, lebo tie neexistujú, správne je všetko, kam položíte ruky. Pointa je o tom, aby ste vnímali prepojenie dvoch bodov, aby ste im venovali pozornosť a vnímali sami seba (nie partnera), čo sa deje. Lebo len na sebe zistíte, či vlna prišla alebo nie.

Upozornenie. Ak sa rozhodnete použiť metódu dvoch bodov na sebe ale hlavne na niekom inom, VŽDY!!! sa ubezpečte, aby ste boli v bezpečí. Znamená to, že ak kvantujete seba, seďte alebo stojte tak, aby v prípade zrútenia vlny ste nespadli a neublížili si. Ak kvantujete iného, zabezpečte, aby niekto za ním stál a v prípade, že by sa mu chcelo spadnúť ho mal kto zachytiť. Ak tú možnosť nemáte, tak ho aspoň bezpečne postavte blízko k stene, spredu ho budete istiť vy.

Prečo toto všetko píšem a prečo je to dôležité? Lebo každý jeden z nás na kvantovú vlnu reaguje inak. Ale drvivá väčšina ľudí (nesústreďte sa na to koľko) reaguje tak, že začne padať. Inak, osobne som padla tiež a ten pocit je nádherný. Netreba sa báť, treba veriť, že ten za vami vás podrží a bezpečne na zem uloží. Ak kvantujete pri stene, nespadnete, lebo stena sa neohne. Ale sú ľudia, ktorí na kvantovú vlnu reagujú len kymácaním sa, prípadne triaškou alebo len žmurknutím. A niekto skoro nijako. Moja mama napríklad padá ale jej racio jej to nechce dovoliť, bráni sa, lenže istiť ju musíme. Trvá to len pár sekúnd ale za ten kratučký čas akoby stratila vedomie hoci pri vedomí je. Neviem to inak popísať, to skrátka treba zažiť... Zažila som už aj to, že padnete a o pár sekúnd začnete plakať či sa smiať... A neviete to ovládať. Opakujem, u každého to je individuálne a preto sa radšej ubezpečte, že pri tejto práci pomôžete a nie ublížite.  

No a ak si toto nacvičíte, potom môžete skúsiť pri kvantovaní aj zadať zámer napríklad na liečenie toho či oného... Ale s tým sa už treba naozaj len hrať.

Na záver posledné varovanie. NIKDY nekvantujete kohokoľvek, kto nechce alebo kto má z toho strach!!! Ubezpečte sa, že je to dobrovoľné a s pocitom dobrého očakávania, nie strachu. Ak budete kvantovať človeka, ktorý sa toho veľmi bojí, ťažko odhadnúť, ako sa kvantum prejaví. 

NEKVANTUJTE DETI!!! Hlavne malé bábätká. Okrem vlastného samozrejme. Ale cudzie (neráta sa ani babka a ani dedko) absolútne nie! Osobne si myslím, že u detí s tým treba začať až po hranici 15 rokov, pre istotu. 

Tak veľa šťastia v krajine kvantového bežného zázraku. 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Jana K. - otvorenie KP inému človeku

Dobrý večer, ďakujem za zaujímavý a pekne vysvetlený článok a aj ostatné čo sa kvantovania týka.
Ja by som sa chcela spýtať, ako otvorím KP inému človeku?
teda: vojdem do svojho ♥, t.j.otvorím svoje KP a čo ďalej? keď pracujem s niekým iným? ako jemu otvorím KP?
ďakujem za odpoveď

Peter - Kvantovaniedlhodobé skúsenosti

Zaujímalo by ma, aké ste mali osobné skúsenosti s kvantovaním, či to dosiaľ používate

Haniel - Re: Kvantovaniedlhodobé skúsenosti

Zdravím.
Áno, kvantovanie využívam aj doteraz, je to dobrá vec, len je potrebné sa tomu venovať pravidelnejšie, čo akosi zabúdam. Ale Chystám sa na ďalší seminár, tentokrát dvojdňový, tak opäť pod vedením v podstate profesionálneho kvantéra sa mi opäť otvorí moje pole vo väčšom merítku. Podrobnejšie informácie Vám poskytnem mailom.

Peter - Re: Re: Kvantovaniedlhodobé skúsenosti

Osobne som sa postupne zúčastnil kvantových kurzov v trvaní 4 dňoch s p. Evou Ďurišovou http://www.osobnostny-rozvoj.sk/index.php/fotogaleria

Bolo nás 15, to je max. obsadenosť, aby sa mohla každému venovať.

Dá to veľa do životatomu, kto cíti, že má to má sklony, nech neváha a prebudí v sebe nové schopnosti

Lenka - Podakovanie

Dnes som za pomoci Haniel na dialku,prvy krat pocitila silu kvantovania,ktoru sprevadzali silne vibracie v okoli mojich oci a na vieckach.Bola to zvlastna vibracna sila,energia,ktoru som nedokazala ovladat.Po ukonceni kvantovania na dialku,som sa citila akoby bolo rano a ja som cerstvo vyspana vstala aj napriek tomu,ze je uz vecer.Haniel mi cez kvantovanie otvorila pole srdca.Skusala som kvantovanie aj sama,ale neslo mi to samej.Odporucam,kazdemu,komu sa nedari samemu kvantovat a chce pociti nieco,co sa neveriacemu tazko vysvetluje,aby skusil oslovit Haniel.Moj zivot je posledne roky trochu komplikovany a aj vdaka karmologickemu rozboru od Haniel,zacinam chapat,ze za urcite zivotne okolnosti a ludi,ktori su v okoli mojho zivota a mojej osoby,moze aj karma.Mozno niektori po precitani mojho prispevku ho budu brat ako reklamu,ale moj umysel je podelit sa o vlastnu skusenost,tiez pomoct niekomu,kto mozno hlada nejake recenzie na niekoho,kto by mu vedel pomoct a zaroven podakovat Haniel za cas,ktory mi venovala a aj za moznost prezit,citit kvantovanie,aj ked bolo robene na dialku.DAKUJEM

Zuzka - financie

Dobry den, som velmi rada za tieto clanky, dakujem pekne. Chcem sa opytat, ako si napravim financie, alebo ako pouzijem techniku dvoch bodov na hojnost? Mam si i tak polozit ruky na telo, vlozit zamer a nechat tak? Ked citam, ze je to na vsetko? Je pravda, ze to skusam na sebe, tak vzdy sedim opreta o stenu, ale tie stavy su nadherne,.tak myslim ,.ze zazivam vlnu. I ked nie vzdy rovnako. Napr. mala som velmi studene nohy, a tak som urobila kvantovanie ako opisujete, zamer bol: teple chodidla. a cuduj sa svete, prilozila som ruky na hrud a brucho a naraz som pocitila prebehnutie akoby ekektriny po stehnach bedrach, a naraz som mala chodidla horuce, skutocne to funguje ihned. Je to uzasne, akurat neviem ako robit kvantovanie na veciach, ci situaciach mimo telo, cize trebars peniaze. Dakujem za odpoved. pekny den

Haniel - Re: financie

Kvantovanie na veci či situácie je rovnaké ako na liečenie. Z mojich doterajších skúseností je ale hlavne ohľadom financií dôležité ešte aj iné - ľudia v tejto sfére majú vnútorné bloky a s tými financiami je to potom také aké je. Najskôr zrejme treba zmeniť vnútorné finančné nastavenia a potom kvantovať. Ale samozrejme, pokojne to vyskúšajte... Veľa šťastia, kvantovanie je hra... Hrajte sa s láskou a pokorou.

Jozef - Kontakt

Môžete mi zaslať kontakt na profesionálneho kvantéra, ktorého spomínate vo svojom príspevku? Ďakujem

Haniel - Re: Kontakt

http://www.matrixenergie.sk/

Na tejto www adrese nájdete všetko potrebné.

 


Posledné fotografieMessangerArchív

Kalendár
<< marec >>
<< 2020 >>
Po Ut St Št Pia So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          


Štatistiky

Online: 14
Celkom: 670094
Mesiac: 23396
Deň: 865