Choď na obsah Choď na menu
 


Kvantová mechanika

Už som pár krát v článkoch spomínala niečo o kvantovej fyzike, matrix energiách a myslím, že je čas vám to tak trocha osvetliť. Zaradzujem to do kategórie mágie, pretože svojim spôsobom to mágia je, s takým puncom vedeckého podtónu.

Už som pár krát v článkoch spomínala niečo o kvantovej fyzike, matrix energiách a myslím, že je čas vám to tak trocha osvetliť. Zaradzujem to do kategórie mágie, pretože svojim spôsobom to mágia je, s takým puncom vedeckého podtónu.

Energie pre mňa nie sú neznáme, s istými systémami pracujem už roky a sú účinné, hoci nič nie je hneď a na všetkom treba pracovať. Viete ako sa hovorí, len cvičenie z nás robí majstrov. Synchronicita sa mi v živote zjavuje pravidelne ale odkedy si ju uvedomujem, "náhodné náhody" a ich kontext sú pre mňa akýmsi urýchľovačom na ceste spirituality. Zjednoduším to, ak sa niečo máte naučiť, naučíte sa to tým alebo oným spôsobom, dostanete sa k tomu či  už zhora, zdola, zľava alebo sprava. Ono si to cestičku k vám nájde. Čím skôr to pochopíte, tým rýchlejšie sa tam dostanete.

Tak takto nejako som sa dopracovala k Matrix energiám. Synchronicitou. Naštudovala som si knihu od Richarda Bartletta Matrix energetics a po jej dočítaní som ostala v pomykove, čo s tým. Prihlásila som sa na seminár, ktorý z istých dôvodov nevyšiel, moja účasť sa prekladá na iný mesiac a v iných konšteláciách. No a po malej ochutnávke som sa vrhla do podrobnejšieho skúmania, chápania, vnímania. Teoreticky mi to je celé jasné, prakticky tiež, len výsledky sú zatiaľ také rozpačité, ale o to zábavnejšie, pretože stále sa to zlepšuje... A ja viem, že si spomeniem a to zlomenie kvantovej vlny u mňa nastane. Možno o hodinu, možno o dve, možno o mesiac a možno až po seminári. Je to jedno, príde to vtedy, keď na to budem úplne pripravená. Teraz som len pripravená.

 Tak o čom to tu preboha stále meliem?

Kvantová fyzika je vec fantastická aj keď úplne nezrozumiteľná. Ako som tak pozerala rôzne videa na youtube, pobavil ma jeden vedec, ktorý vyhlásil, že vďaka KF všetci vedia, ako ten svet naozaj funguje, len nikto to nechápe a nedokáže zrozumiteľne vysvetliť. V podstate sa prišlo na to, že elektrón sa správa raz ako častica, za ktorú myslím bol pôvodne považovaný a inokedy ako vlna. Tak čo to potom je? Hm, dobrá otázka, myslím, že doteraz to nikto presne nevie. Len jednoducho vďaka mnohým vedeckým pokusom sa zistilo, že ak je elektrón nepozorovaný, tak sa správa ako vlna a ak na neho zameriame svoju pozornosť, správa sa ako častica, teda vieme jeho správanie celkom dobre predvídať, čo pri vlne také jednoduché nie je, tam zas najviac platí práve presnosť pravdepodobnosti.

Nechcem vás tu nudiť a ani zavádzať, preto na konci článku priložím video, ktoré podľa môjho názoru najlepšie približuje kvantovú mechaniku a úspešne vám zamotá hlavu.

V skratke však poviem, že práve vďaka kvantovým výskumom, veciam, zisteniam a javom a čo ja viem čomu všetkému ešte (alebo čo je ten správny výraz) existuje teória, no, možno viac ako teória, že vlastne hmota nie je hmota, že svet je relatívny a že žijeme len tú realitu, na ktorú sme práve zameraní so svoju pozornosťou. Na jednom českom videu sa istý ME terapeut vyjadril, že ak bude človek dostatočne cvičiť a sústrediť sa na myšlienku napríklad prechádzania cez stenu, tak po určitom čase (v závislosti od mnohých faktorov) cez tú stenu prechádzať bude. Dokonca je vlastne možné aj to, že prenos ako vo filmoch  - jednu sekundu som tu a druhú tam – je v podstate možný. V súčasnosti už prebiehajú pokusy, kedy sa teleportu darí – aj keď zatiaľ na časticiach.

Na princípe toho, že všetko je možné a že hranice sú len v našej hlave vzniklo niekoľko smerov v kvantovom liečení. Osobne mi je sympatický Bartlettov Matrix energetics, ale objavila som ďalšie podobné systémy. Napríklad Kinslow  a  jeho kvantový dotyk (či tak nejako), len to ešte nemám prečítané. Asi dva dni som pozerala veľa videí ohľadom kvantového poľa v poľskom jazyku a ďakujem za to, že Poľsko je tak veľké a môžem vidieť, že ME vlastne nie je žiadna novinka, venujú sa tomu (bez ohľadu na to ako si to terapeut sám nazve) naozaj vo väčšom a je veľa diskusii na danú tému ale aj praktických videí, kde môžete vidieť čo to robí, ako sa to robí, návody na praktické cvičenia, ktoré som začala a prinášajú prvé nezrelé ovocie. Akurát to na mňa malo aj vedľajší vtipný účinok. Začala som totiž uvažovať v poľštine. Poviem vám, narehotala som sa sama na sebe, keď som zavrela oči a v duchu som sa navigovala, čo mám robiť, na čo sa mám sústrediť a namiesto mojej obľúbenej ľubozvučnej slovenčiny mi v hlave odsypávali poľské slová a celé vety...

Tak jemne sa dotknem samotného kvantového liečenia. Je založené v podstate (naozaj záleží od toho, ktorý smer liečenia máte, aj keď podľa mňa v princípe je to srdečne jedno) na tom, že ak sa terapeut dokáže naladiť na tú správnu vlnku a vstúpiť do kvantového poľa, dokáže zmeniť skoro všetko. Pretože tu sa nepracuje s problémom ale s riešením. S výsledkom. Problémy prenechajme tomuto materialistickému svetu... Netvrdím, že je to zázračná metóda, aj keď pre nás to ako zázrak vyzerá a zázraky z nášho pohľadu to sú. Ale v podstate ide len o mágiu v význame myslenia, chápania, o ceste k sebe samému a k vyššiemu princípu dobra. Tak jednoduché... Lenže vždy tvrdím, že to najjednoduchšie sa najťažšie dosahuje, pretože ono to naozaj jednoduché je (paradoxne). Len naša ľavá polovica mozgu to nechce priznať. A na tom treba cvičiť, cvičiť a cvičiť... Trénovať samých seba a hrať sa...

Vďaka ME (alebo kvantu) ľudia odchádzajú bez barlí, bez rakoviny, vysmiati a spokojní.

Poviem vám, že som na úplnom začiatku niečoho, čo mi určite zmení život a nakoľko sa mi ME na  milión percent pomieša s tým, čo som sa doteraz naučila, čo som energeticky dokázala, budem mať svoj jedinečný spôsob... Pretože všetci sme originál, každý z nás má vlastné skúsenosti, vlastné zážitky a vlastné posúvanie hraníc tým či oným smerom. A preto u každého z nás bude kvantové pole fungovať inak, je to naše vnímanie.

Môj brat je na vozíku. Ale svojho času asi tak cca rok dozadu som mu jeden deň položila otázku: Prečo sedíš a nechodíš? Ja viem, že to dokážeš. Nepochybujem. Viem, že problém je len v nejakom myslení alebo bloku. (Mala som to podsunuté zhora.) Prešiel rok, brat stále sedí na vozíku a ja po surfovaní o kvantových informáciách  som opäť mala anjelov v hlave a to isté – brat vozík nepotrebuje. Keď som s ním o tom hovorila, obaja sme sa na tom poriadne pozabávali. Pretože ja VIEM, že nech lekári hovoria čo chcú, môj brat chodí. Vie to, dokáže to, len skrátka ešte je niečo, nejaký vyšší princíp, ktorý mu nedovolí vstať teraz, hoci môže. Ono paradoxne práve to, že sedí na vozíku ho týmto životom nesie na duchovnej ceste oveľa rýchlejšie dopredu a robí z neho stále lepšieho človeka... Možno sa ešte nenaučil všetko to čo mal a kým nedoberie celú učebnú látku, tak sa na nohy nepostaví. Týmto celým som chcela poukázať na fakt, že pri najlepšej vôli aj keby ste hneď zajtra pochopili celý zázrak kvantového liečenia a na počkanie začali liečiť chromých, slepých, hluchých, rakovinu, napriek všetkému vždy natrafíte na niečo, čo vyliečiť – alebo presnejšie povedané, ZMENIŤ nepôjde. Nie všetko sa dá a isté veci musia ostať také, aké sú. To ale nebráni v tom, aby sme sa o to aspoň nepokúsili...

Prikladám naozaj veľmi zaujímavé video... Určite stojí za to si ho pozrieť.

 
 


Posledné fotografieMessangerArchív

Kalendár
<< október >>
<< 2019 >>
Po Ut St Št Pia So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Štatistiky

Online: 12
Celkom: 555956
Mesiac: 19448
Deň: 702