Choď na obsah Choď na menu
 


Kvantovanie a EFT

Kvantovanie nie je tajomstvo. Je pre všetkých, len nie všetci chcú odkrývať tajomstvá nepoznaného...

UPOZORNENIE:

Vzhľadom k tomu, že mám dve web stránky, druhá Inou optikou, ktorá je zameraná na EFT a Kvantovanie, články k tejto tématike už pridávať na Anjelské krídla nebudem. Bola by to zbytočná duplicita. V prípade, že vás táto téma alebo veci ohľadom nej, či súvisiace témy zaujímajú a nenájdete ich tu, je potrebné ich hľadať tam. Existuje ešte FB stránka Inou optikou, kde budem pridávať všetky články z oboch webov, prišlo mi celkom vhodné mať niečo, čo bude oba weby spojovať. Verím, že nájde to čo hľadáte či na Anjelských krídlach alebo v Inej optike, (web alebo FB stránka) ktorá bude priebežne rásť tak, ako rástli aj Anjelské krídla. 

S láskou a svetlom

Pavlína

 

Rubriky

Príspevky

Prijímanie liečivej energie lásky

Akcia na liečbu energiou lásky. Ak máte záujem, stačí sa prihlásiť. 

 
19. 4. 2017 | Rubrika: Kvantovanie a EFT | Fotografie: Iné | Komentáre: 1

Minulosť nás ovplyvňuje dlhé roky

161112_163452.pngNiekto vám možno povie, že nie je dobré lipnúť na minulosti a má pravdu. Naozaj dobré nie je na nej lipnúť, pretože to, čo sa stalo sa už neodstane. Nevieme to zmeniť, nevieme to vrátiť, nevieme s tým robiť nič. Napriek tomu má na nás minulosť obrovský vplyv.

 
28. 11. 2016 | Rubrika: Kvantovanie a EFT

Ako očistiť "cibuľu" nášho života

strom-pyramida.pngPamätáte si na oslíka zo Shreka? Myslím, že (v závislosti od prekladu) prirovnal život alebo problémy k cibuli či tiramisu. Veľká múdrosť od kreslenej postavičky, ktorá mala svojský pohľad na svet, život a na to ako riešiť problémy. Lebo pravda je niekedy holý fakt. A faktom ostáva, že náš život nie je jednofarebný, je plný odtieňov sivej, je plný vrstiev v tiramisu alebo niekoľkých obalov cibule. Jedna vrstva za druhou, ktoré sa ukladajú v našom živote postupne, tak ako ho žijeme, ako prežívame a vyrovnávame sa s tým, čo nás stretne, čo sme kedy počuli, čo sme prijali za „pravdu“, akú paradigmu sme si nastavili na svoj vlastný život.

 
27. 11. 2016 | Rubrika: Kvantovanie a EFT | Fotografie: Iné | Komentáre: 0

Život hore nohami - alebo ako som sa stala recidvistkou v kvantovaní a EFT

Poznáte tarotovú kartu Obesenca? Je na nej postava, ktorá visí dole hlavou. Metaforicky naznačuje (veľmi skrátene povedané – okrem iného) pohľad na svet inak... Obrátene.

Čo by ste povedali na to, keby ste odrazu mohli svoj život obrátiť naruby? Skrátka sa na neho pozrieť inak? To negatívne premeniť na pozitívne a pozitívne si ponechať, prípadne možno vyleštiť a polepšiť... 

 
10. 9. 2016 | Rubrika: Kvantovanie a EFT

Kvantovanie - moja prezentácia

Zdravím priatelia!

V tomto článku nájdete video, takú prvotinu, kde som sa pokúsila tak nejako čo najstručnejšie vysvetliť čo to o kvantovaní. Možno vám to pomôže...

 
13. 5. 2016 | Rubrika: Kvantovanie a EFT | Komentáre: 1

Kvantovanie v kocke

V poslednom čase sa od vás roztrhlo vrece s otázkami ohľadom kvantovania. Nesťažujem sa, to nie, som rada, že vás to zaujíma, že ste zvedaví a pýtate sa. Pousmiala som sa skôr nad tým, že kým doteraz som mávala otázky ohľadom anjelov, kariet, karmalógie, mnoho ľudí chcelo riešiť vzťahy, momentálne sú vaše dotazy monotematicky zamerané. Vzhľadom k tomu, že neverím na náhody, začala som uvažovať, čím to asi môže byť. Nuž, exaktnú odpoveď nemám. Uvedomujem si však, že duchovný rast ľudí sa zvyšuje a jednotlivci hľadajú v tomto svete, kde sa veci dejú takpovediac bezprecedentne, nejaký záchranný bod, nádej, vieru, pomoc.

 
21. 3. 2016 | Rubrika: Kvantovanie a EFT | Komentáre: 0

Metóda dvoch bodov

Rozhodla som sa, že skúsim popísať metódu dvoch bodov, na základe ktorej funguje (nielen jej -  pozor) kvantové liečenie (aj keď nejde o doslovný význam slova liečenie).

Pre istotu ešte raz zopakujem, že kvantové liečenie nie je doslovným liečením a ten, kto kvantuje, nie je liečiteľ. Je to človek, ktorý vám otvorí kvantové pole a umožní procesu, ktorý sa má stať aby sa stal. Podľa môjho mienenia nejde „vyliečiť“ všetko. Čo nám dané je, to sa stane, čo nie je, to sa nestane. Niektoré veci, bolesti si skrátka prežiť musíme. Ale ktoré, to neviem.

 
13. 5. 2015 | Rubrika: Kvantovanie a EFT | Komentáre: 9

Surfovanie na kvante

 Celé sa to spustilo, keď klasická fyzika dostala nadstavbu – kvantovú fyziku. V tomto článku nejdem riešiť čo veda vyskúmala a ani to, aké to malo pre samotných vedcov následky vo význame, že sa podkopali základy niečoho, čo sme považovali za pevné, stabilné a nemenné a odrazu to bolo spochybnené. Vedci vyskúmali veci, ktoré sa nedali vysvetliť. Vedeli, že to tak je, lebo empirické pokusy vychádzali stále rovnako, ale prečo je to tak – nuž, vysvetlenie už tak typicky vedecké nebolo. Čo nie každý možno do dnešného dňa aj prijal. Ale uzavrime v tomto článku vedcov vyjadrením, že vďaka za to, že to vedecky vyskúmali a stále skúmajú a že sa nenechajú odradiť paradigmami vedeckej komunity. A že možno celé ľudstvo (možno aj práve my) stojíme na začiatku niečoho úžasného.

 
5. 5. 2015 | Rubrika: Kvantovanie a EFT

Možnosť nemožného... alebo ako na zázraky?

Čo je to vlastne realita? A prečo je taká a nie onaká? Ako vznikol svet? Ktorá teória je pravdivá? Je čas relatívny, lineárny alebo vlastne ani neexistuje?

Haniel, Haniel, na úvod článku veľa otázok...

Je vo mne toho toľko, že v podstate ani neviem, či vôbec niečo zmysluplné napíšem. Teda, ono to zmysel mať bude, pre mňa. Ale či aj pre vás, to už neviem a preto čítanie tohto článku je na vaše vlastné riziko.

 
12. 4. 2015 | Rubrika: Kvantovanie a EFT

Kvantová mechanika

Už som pár krát v článkoch spomínala niečo o kvantovej fyzike, matrix energiách a myslím, že je čas vám to tak trocha osvetliť. Zaradzujem to do kategórie mágie, pretože svojim spôsobom to mágia je, s takým puncom vedeckého podtónu.

 
6. 2. 2015 | Rubrika: Kvantovanie a EFT
 


Posledné fotografieMessangerArchív

Kalendár
<< apríl >>
<< 2020 >>
Po Ut St Št Pia So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      


Štatistiky

Online: 7
Celkom: 670115
Mesiac: 23398
Deň: 871