Choď na obsah Choď na menu
 


Týždeň v kocke inak - ODKAZY PRE VÁS (17.4. - 23.4.2017)

img_20170416_113206.jpgAktuálny týždeň začína 17.4. a je to Veľkonočný pondelok. To, že v tento deň sa nám stretli osudové karmy a je v našich rukách čo s tým každý spravíme na osobnej úrovni teraz riešiť nejdem, nie je to v mojich silách. Ale vzhľadom k tomu, že tento týždeň začína sviatkom, ktorý je zároveň posledným sviatočným dňom, rozhodla som sa, že tohto týždňový výklad nebude obligátny.

Vybrala so pre vás sedem druhov kariet, nakoľko aj týždeň má sedem dní a 7 je číslom v numerológii vskutku zaujímavé , tak pekné ako aj ťažké. Z každého balíka jedna karta, ktorá symbolizuje v jej farbách a jej vytvorení inú vibráciu na tento týždeň. Tarot, orákulá a posolstvo anjelov. Verím, že aj keď to bude málinko iné, nájdete to v tom čo, čo vás niekam posunie. Nejde totiž o výklad čo nás čaká, ale skôr o tie odkazy pre nás....

 

Týždeň bude zaujímavý tým, že by sa mohol niesť v znamení etiky, spravodlivosti alebo potreby, že konečne chceme stretnúť toho správneho dobrého človeka, ktorý nám dokáže podať pomocnú ruku. Ktorý nám ukáže, aké perspektívy pred sebou máme a kam sa môžeme posunúť. A možno je to čas, aby sme tieto vlastnosti nehľadali mimo seba, ale v sebe. Aby sme si uvedomili, že v istých situáciách je dobré mať nadhľad a nedržať sa citov či emócii. Nikdy sa ich nedokážeme zbaviť úplne, ale to predsa ani nie je našou snahou. Občas je ale dobré uvažovať či veci riešiť chladnou hlavou a nie horúcim srdcom.

 

Náš život je jedna obrovská skladačka a nik iný nám s jej skladaním nepomôže. My sme tí, čo musíme hľadať a objavovať veci, ktoré sú na samotnom počiatku schované, no postupom času sa ukazujú. Vznášame sa v našom kvantovom matrixe a prstami dočahujeme za vlastným poznaním či pochopením, dosádzame dieliky do obrazu až nakoniec pochopíme, kým sme, kam ideme a čo je pre nás dôležité. Verte sami sebe, neprestávajte hľadať a aj keď je to celoživotný proces, je to vlastne cesta, ktorou začína a končí tento pozemský život.

 

Rovnováha je v živote človeka veľmi dôležitá, tak ako je dôležitá aj láska, ktorá je vlastne grom celého nášho života, je základným kameňom všetkých našich životov. S láskou otvárame svoje srdcia, s láskou by sme mali byť aj racionálne uvažujúci a mysliaci jedinci. Mali by sme mali vedieť rozlíšiť, čo je láska a čo len chcenie iného človeka. Všetci z nás sme zložení z miliónov a miliónov buniek plných lásky a vedzte, že tento týždeň je obdobie, kedy si všímajte viac svoje potreby, to, čo je vo vás naozaj a čo je len ctižiadosť ega. Láska, tá, ktorá je pre vás potrebná vás neminie. Nemôže, lebo je vám súdená. Otvorte oči, otvorte srdce, láska je všade. V myšlienkach, slovách, skutkoch a či už ide o váš vzťah k ľuďom, zvieratám, duchovným bytostiam či samému k sebe, doprajte jej rozkvitnúť. Pozrite sa na to možno s nadhľadom, možno s dielikom kúska skladačky ale napriek tomu s láskou, ktorá vychádza zo srdca. Neupierajte iným ich intimitu, doprajte každému to, čo by ste dopriali aj sebe.

 

Nezabúdajme, že láska je ukrytá aj vo vďačnosti. Kedy ste boli naposledy za niečo alebo niekoho vďační? Kedy ste tak naozaj precítili, že za isté veci či ľudí potrebujete poďakovať nie preto, lebo sa to patrí ale preto, lebo to vytrysklo z vás samotných? Buďme vďační naozaj za každú jednu maličkosť v našom živote, lebo z maličkostí sa skladá svet. Mať vysoké a ušľachtilé ciele je krásne, ale cesta k nim vedie cez malé skutky, malé každodenné pomoci iným. Niektoré veci skrátka majú byť nie preto, aby boli vyvážené zlatom, ale aby boli odmenené úsmevom, láskou a krásnou energiou. Nezabúdajme na to, že nie vždy je nutné konať len v náš prospech, nie vždy by sme za svoje slovo či pomoc mali očakávať úžitok. Niekedy je skrátka čas na to, aby sme veci robili len tak. Aby sme boli vďační za modré nebo nad hlavou, za zrkadlo, ktoré sa nám síce nepáči ale predsa niekam posúva. Aby sme boli vďační za to, že môžeme iným s láskou poskytnúť dar rady či úsmevu alebo len obyčajného objatia, ktorý robí s nami obrovské zázraky.

 

Z anjelskej sféry skúste vnímať Hviezdneho medveďa, ktorý nám všetkým tento týždeň poskytne pomoc pri psychickom vývoji a snoch. Spája sa anjelmi a archanjelmi ako Ramiel, Umabiel či Melchisadec. Je spojený s Fialovou nocou, ktorá zachytáva naše sny a chráni ich a z nej môžeme čerpať informácie v prospech nášho srdca a duše. Upozorňuje na nebezpečenstvo, aby sme dokázali rozlíšiť to, že nie každá psychická práca je aj duchovná. Ak teda máte pocit, že toto potrebujete, obaľte sa fialovou farbou a nasledujte Hviezdneho medveďa, ktorý je spájaný s prírodou, proroctvom a osudom. Využite fialové svetlo a silu mystického Medveďa k tomu, aby ste pri meditácii dokázali do svojho srdca načerpať čo najviac poznania na vašej ceste osudom.

 

Jeden z anjelov harmónie, Phuel, vám na tento týždeň (teda všetkým nám) pripomína živel vody, ktorý má mnoho podôb, tajomstiev. Phuel je anjelský pán vôd a síl Mesiaca. Jeho odkaz je o emocionálnom pokoji, stabilite a rovnováhe. Mesiac na oblohe nám pripadá tak vzdialený ale nikto z nás nemôže poprieť jeho obrovskú moc nad oceánmi, vodami - vďaka nemu máme príliv a odliv. Naše emócie sú tiež ako voda. Raz tiché a jemne zurčiace, inokedy búrlivé ako vodopád. Využite preto v tento týždeň vodu - nie nadarmo týždeň začína Veľkonočným pondelkom, typickým práve oblievačkou. Voda pri sprchovaní, kúpaní či plávaní - vždy je mocnou a schopnou čarodejkou, ktorá nám poskytne očistu od negatívnych energií. Voda chladná od nás odvedie všetko čo, čo dovolíme, aby od nás odišlo. Skúste k tomu využiť aj príslušný polodrahokam - malachit či akvamarín.

 

Svetelný anjel v spojení s drahým kamienkom odporúča Rubín. Je to Anjel krásy a jeho alebo teda ich odkaz by mohol znieť, že nás akýmsi spôsobom ako pomocníci zjednocujú svojou dynamickou či ohnivou farbou. Vďaka nim dokážeme aj sexualitu prežívať na vyššej úrovni, spájajú nás so sebadôverou a oživujú naše myšlienky a energiu.

 

Nuž, nech už bola pre vás určená ktorákoľvek karta, verím, že aspoň jedna jediná veta z toho celého, vás niekam posunula, možno ešte len nasmeruje.... Nech je ako chce, majte krásny týždeň a dovoľte všetkým tým úžasných duchovným radcom, ktorých je okolo nás naozaj mnoho, či už na ne veríte alebo nie, nech vám pomáhajú a dovoľte sami sebe, aby ste ich odkazy mohli zachytiť. Nie ušami, ale srdcom, pretože to hlavné je očiam neviditeľné. (Alebo ušiam nepočuteľné).

 

S láskou a svetlom pre vás pripravila Pavlína

 

https://www.facebook.com/Inou-optikou-1189151077798749/

http://anjelskekridla.eu

http://inou-optikou.webnode.sk

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 


Posledné fotografieMessangerArchív

Kalendár
<< september >>
<< 2019 >>
Po Ut St Št Pia So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            


Štatistiky

Online: 8
Celkom: 535161
Mesiac: 19445
Deň: 702