Choď na obsah Choď na menu
 


Týždeň v kocke (6.3. - 12.3.2017)

Marcový týždeň začína číslom 6 a možno aj toho slniečka by mohlo byť viac. Dúfajme. Slnka nielen na oblohe, ale aj v našich dušiach a tvárach, hoci Venuša nám teraz trocha bude robiť problémy v citoch, môžeme byť frustrovaní, odlúčení, naše city sa budú obracať do nás samotných.

article preview

img_20170305_104939.jpg

Marcový týždeň začína číslom 6 a možno aj toho slniečka by mohlo byť viac. Dúfajme. Slnka nielen na oblohe, ale aj v našich dušiach a tvárach, hoci Venuša nám teraz trocha bude robiť problémy v citoch, môžeme byť frustrovaní, odlúčení, naše city sa budú obracať do nás samotných.

 

Čo ukazujú karty na týždeň?

Kráľovná mečov otvorí pondelok a jej trpezlivosť a samota nás budú sprevádzať. Mali by sme využiť jej vlastnosti, prípadne môžeme stretnúť niekoho, kto je inteligentný ale kto vie, že svoj smútok a bolesti musí niesť sám, kto si cení svoju nezávislosť. Je to vibrácia, ktorá nás učí, že len na vlastných pádoch a bolestiach sa naučíme najviac. Je potrebné si uvedomiť, že to, akými sme je zásluhou toho, čo sme prežili a ako nás to sformovalo. Anjeli hovoria, aby ste krivdy, bolesti a smútky odovzdali Univerzu. Nie je potrebné si ich pestovať. Prijmite sa takí akí ste.

 

Dvojka pohárov nám v tomto týždni sľubuje, alebo teda dáva nádej k tomu, že isté veci v našom živote budú konečne v rovnováhe. Je možné, že ak sme s niekým rozhádaní, udobríme sa. Na obzore je vznik nového vzťahu, romantika. Ak ste chceli začať nejaký vzťah, je to čas, kedy sa to konečne pohne smerom k tomu, že to bude krásne partnerstvo, že sa prejavia city, láska, je to čas pre vzťah dvoch rovnocenných osôb. Anjeli pridávajú radu, aby sme počúvali a vnímali, aké znamenia nám Univerzum a samotní anjeli posielajú, šepkajú, aby sme si uvedomili, že najlepším znamením je vnímanie seba a iných svojim vlastným srdcom plným lásky.

 

Koniec týždňa môže znamenať, že dosiahneme to, čo sme chceli. Svet ukazuje naše možnosti, našu cestu. Sme niekde hore a môžeme tancovať v objatí všetkých úspechov aj neúspechov, lebo sme spojení s vyššou múdrosťou. Na chvíľu si možno budeme môcť odpočinúť a užívať si lesk a úspech, šikovnosť a naše zrenie. Ale je to aj čas, aby sme si uvedomili, že istá etapa sa končí, niečo nám dala, niekam nás posunula, mnohé naučila a špirála sa točí ďalej. Je potrebné o nejaký ten čas vkročiť na cestu novú. Doprajte si preto ešte pokoj anjelov, lebo nová cesta nebude len o tých príjemných veciach, tak teraz potrebujeme naberať nové sily.

 

Vo vzťahoch tento týždeň bude rezonovať Úprimnosť. Buďme hlavne úprimní sami k sebe, potom môžeme byť úprimní aj k partnerovi.

 

Symbolon, silné to orákulum, nám na cestu v tomto týždni posiela kartu Pranier. Hm, ako toto vysvetliť. V podstate tento týždeň je možné, že sa staneme obeťou ohovárania, budú sa o nás šíriť klebety a nepravdivé veci. Na strane druhej, to isté môžeme robiť my. Ohovárať, šíriť niečo, čo nie je celkom pravda, vystavujeme ale aj sme vystavovaní pranieru okolia. Nech už sme ale obeťou alebo šíriteľom, posolstvo karty je, aby sme si uvedomili, že klamať sám seba vo význame, že nie, my takéhoto konania nie sme schopní, je obrovský omyl. Každý jeden z nás sa stal ako obeťou tak aj šíriteľom a len úprimnosťou tieto veci dokážeme spracovať. Niekedy je to skrátka o tom, že musíme vyjsť von s tým, čo by sme nechceli aby sa o nás vedelo. Jednoducho byť na pranieri je niekedy síce boľavé, možno vzbudzuje agresivitu, ale núti nás to pozerať sa na to zvonka.

 

Krásny marcový/březnový týždeň plný tých lepších svetlých chvíľ.

S láskou a svetlom pre vás pripravila Pavlína

 

https://www.facebook.com/Inou-optikou-1189151077798749/

http://anjelskekridla.eu

http://inou-optikou.webnode.sk

 

 
 


Posledné fotografieMessangerArchív

Kalendár
<< október >>
<< 2019 >>
Po Ut St Št Pia So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Štatistiky

Online: 9
Celkom: 555962
Mesiac: 19442
Deň: 700