Choď na obsah Choď na menu
 


Týždeň v kocke (6.2.- 12.2.2017)

6.2.---12.2..jpgNový týždeň ktorý začína vibráciou karty Harmónia mi vyvolal na tvári úsmev, pretože pred chvíľou som dokončila výklad na 6.2.2017 cez vibráciu čísel, ktorý nájdete TU a pondelok vibruje láskou, harmóniou a pri synchonicitnom výklade kariet na týždeň, ktorý práve teraz opisujem ako prvá karta vyšla Miernosť. No nie je to Univerzum múdre? Chcem len upozorniť, že aj keď týždenný výklad kariet opisujem po dňoch, nie je to nemenné a vibrácie kariet trebárs z piatka sa pokojne môžu prejaviť aj v pondelok alebo vibrácia z pondelka pôjde s nami celý týždeň. Všetci sme individuálni a preto sa aj naša interakcia s energiami okolo nás prejavuje vysoko originálne. 

Pondelok a utorok teda pôjdeme vo vibrácii hľadania  získavania harmónie, miernosti či už sami v sebe alebo v situáciách okolo nás. Nech už sa teda v tieto prvé dva dni alebo teda počas celého týždňa deje čokoľvek, skúste to zvládať s trpezlivosťou, pokojom a sebaovládaním, čo v pondelok bude zrejme ťažšie, pretože v číselnej vibrácii tohto dňa bude vládnuť Mars. Ale práve preto je tá trpezlivosť dôležitá. Bude potrebná dobrá komunikácia a hlavne ujasniť si, čo na emocionálnej úrovni cítime. Kým niečo začneme riešiť, dajme si čas na premyslenie, nereagujme prchko. Tieto dni budú plné okúzlenia. Anjeli nás začiatkom týždňa žiadajú, aby sme sa skúsili na svet pozerať očami dieťaťa, ktorému sa všetko vidí krásne, nádherné a ak na chvíľu prestaneme byť dospelými a dovolíme si vidieť aj v koze jednorožca, tak tá koza bude naozaj kúzelná bytosť. Viem, mám zvláštny zmysel pre humor, ale vďaka nemu vidím svet naozaj Inou optikou.

Utorok a streda by sa mali niesť v znamení štvorky mincí, čo na jednej strane znamená, že šťastie praje odvážnym, na strane druhej poukazuje na istú stagnáciu či neochotu sa deliť. V tieto dni a možno počas celého týždňa, sa môžu vyskytnúť starosti spojené s financiami. Možno sa nebudeme chcieť niečoho vzdať, ale chváliť sa s tým vedieť budeme. Anjeli navrhujú, aby sme viac načúvali hlasu Univerza, ich hlasu a hlasu nás samotných, ktorý vychádza z vnútra a skúsili svoju pozornosť zameriavať inam než na modlu západnej matérie.

Piatok, sobota a nedeľa vyzerá byť celkom zábavná, plná všetkého citového naplnenia, uspokojenia, kedy víno tečie prúdom. Prichádza nádej, že všetko sa obráti na dobré, že sa naplní láska, uskutoční obchod, že sa dobre zabavíme, naše zmysly budú vrnieť blahom, niekto sa možno pripravuje na svadbu, iný zásnuby a ďalší možno konečne prišiel na to, že šťastie je v opustení partnera a naplnení svojej vlastnej podstaty jedinečnou originálnou láskou k sebe samému. Sloboda je v nás, pretože ako hovoria anjeli, sloboda je v našej hlave a žalárnikmi sme sami sebe, nik nás nedrží na reťazi. Tak ak je pre vás šťastím rozchod, oslavujte, ak je pre vás šťastím partner, prosím, ale nenasadzujte si dobrovoľne reťaze, nezabúdajte, že vždy a za každých okolností len my sami sebe pripravujeme pocity aké cítime, hoci najviac nám ublíži vždy len ten, koho milujeme najviac, lebo jemu sme otvorili svoje srdce. Teda sme mu to dovolili - opäť my.

Čo sa týka postavenia Luny, pondelok bude  v znamení Blížencov, teda komunikácie a pohybu, od utorka rána prechádza do Raka, tak emočne budeme naladení viac ochranársky, rodinne. Po zdravotnej stránke by sme si mali dať pozor na žalúdok, pohlavné orgány, sliznicu a naše krásne ženské prsia. Ale aj mužské samozrejme. Štvrtok, piatok a časť soboty je Luna v Levovi, čo značí ohnivejšie emócie plné spoločenskosti, výslnia a predvádzania sa. Lev vládne srdcu, srdcovému obehu a tlaku, tak pozor na tieto záležitosti. V sobotu prichádza spln a v popoludňajších hodinách Luna opustí Leva a vstúpi do Panny, tak začneme mať pocit možnej služby iným, domácnosti, deťom, ale aj kritickosť, analýza.  Opatrujme si svoje črevá, tráviace ústrojenstvo, slinivku, tak opatrnejšie s tým, čo jeme a ako jeme. V Panne bude Luna aj v nedeľu.

Vzťahy. Tu začnem citátom od A. W. Schaef: "Keď sa uistíme kým sme, staneme sa, kým sme." Tento týždeň bude vibračne zameraný na "Výživu". Môžeme mať pocit, že potrebujeme, aby sa o nás niekto staral, živil nás láskou, pozornosťou a možno aj tým lapidárnejším spôsobom. Výzvou je, aby sme si uvedomili, že očakávať, že sa o nás postará niekto iný znamená, že sa o seba nedokážeme postarať my sami, že sami sebe odopierame to, na čo máme nárok . Mali by sme si uvedomiť, že v prvom rade musíme dať lásku sebe, my sme ten najcennejší poklad, bez ohľadu na to, ako veľmi milujeme partnera, nemôžeme od neho chcieť, aby nám dal viac, ako vieme dať my sami. Ak to nedokážeme, staneme sa imelom a byť príživníkom snáď nechce byť nikto. Imelo je fajn, ak sa pod ním máme bozkávať, ale potrebujeme nájsť vlastné korene, nie korene partnera. Môžeme byť prepojení, ale vždy sme každý sám za seba.

Na strane druhej, keďže všetko je v polarite, starať sa o seba, dávať lásku sám sebe je fajn ale neznamená to zamieňať si to so sebeckosťou - pre seba všetko a pre iného nič. Skúste sa zamyslieť, či naozaj dávate partnerovi to, čo potrebuje k svojej "výžive" on. Ste s ním? Dávate skôr sebe a na neho nemyslíte? Neochudobňujete ho o svoju lásku, emócie, prítomnosť? Pointa je v tom, milovať sám seba, nedovoliť, aby sme sami trpeli na úkor iných, no rovnako nedovoliť, aby niekto iný trpel lebo my sme prvotriedni sebci. Rovnováha vo všetkom. Hlavne si uvedomiť rozdiel medzi starať sa o seba a sebeckosťou.

Symbolon na celý týždeň ide vibráciou Váh a Kozorožca, teda Venuše a Saturna. Ako vidíte na zobrazení karty, žena v čiernom smutne sedí na lavičke a vy priam cítite jej smútok. V pozadí je zlomený stĺp. Čo sa jej asi stalo, kto je zlomil srdce alebo čo nevyšlo? Múdrosť Symblonu je veľmi silná, pred týmito vibráciami mám obrovský rešpekt. Táto karta hovorí, že sme sa vzdialili od svojej vnútornej pravdy, cítime bolesť, ktorú ale potlačujeme a tým pádom namiesto liečenia sme obklopení zármutkom. Je to ťažké, Saturn nič nedáva zadarmo, ale jedine spojením a uvedomení  si vnútornej pravdy a videnia situácie ako naozaj je a nie ako ju chceme - dokážeme síce v bolesti, smútku a slzami, ale predsa len vyčistiť to, čo potrebujeme. Nebude to ľahké, nebude to radostné a nebude to hneď. Tu je potrebný čas. Myslím, že tento týždeň bude vibrácia, ktorá nás bude nútiť prehodnotiť isté vzťahy, ukončiť tie, ktoré nás bolia, pretože koniec koncov, všetci v našom živote sú len na prechodný čas. A aj keď to bude bolieť, na konci toho všetkého príde energia liečenia. Táto karta nás učí, že vo vzťahu sú síce dvaja ale každý jeden je sám zodpovedný za to, ako ten vzťah funguje. Je dobré si uvedomiť, že za niektoré veci nesieme zodpovednosť my sami, vždy nesieme zodpovednosť za svoje slová a skutky, no nie vždy by sme sa mali za všetko aj obviňovať. Je to cesta ako sa učíme mať pochopenie ale aj zodpovednosť sám za seba. Skúsme neobviňovať iných, skúsme si uvedomiť, že keď náš partner ako zmyslov zbavený je presvedčený, že to vy ste na vine, je to jeho problém, nie váš, ale vaša zodpovednosť že mu to dovolíte. A ak neviete obaja nájsť kompromis v tom zmysle, že vina je na oboch stranách, že zodpovednosť je na oboch stranách, každý svojou vlastnou mierou, asi je čas odísť a byť chvíľu sám so sebou.

S láskou a svetlom pre vás pripravila Pavlína

 

https://www.facebook.com/Inou-optikou-1189151077798749/

http://anjelskekridla.eu

http://inou-optikou.webnode.sk

 
 


Posledné fotografieMessangerArchív

Kalendár
<< september >>
<< 2019 >>
Po Ut St Št Pia So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            


Štatistiky

Online: 7
Celkom: 535144
Mesiac: 19449
Deň: 710