Choď na obsah Choď na menu
 


Týždeň v kocke (30.1. - 5.2.2017)

30.1.-5.2.2017.jpgTýždeň od 30.1. do 5.2. 2017 nám prinesie tieto vibrácie, ktoré môžeme alebo aj nemusíme využiť, ide o našu slobodnú voľbu, hoci ako ja s úsmevom tvrdím,  budú tu bez toho, či v nich veríme, neveríme, riadime sa alebo absolútne ignorujeme.

Pondelok a utorok príde vibrácia Veľkňažky a Hojnosti. Na jednej strane to prináša pocit, že je čas utiahnuť sa do ústrania, venovať sa svojim vnútorným hĺbkam, môže prísť zvýšený záujem o ezoteriku či sa nám zosilní intuícia. Môžeme byť ale aj v pocite nepokoja, neistoty, hľadania niečoho, čo nám dá nejaký ten zmysel, ale zmysel, ktorý nenájdeme mimo nás, ale opäť len a len v sebe, keď vezmeme do úvahy fakt, že podvedomie je silná čarodejka. Anjelská Hojnosť ponúka silu vo viere, nie nutne náboženskej (pre mňa určite nie) ale vieru v to, že ak je to potrebné a vieme požiadať, hojnosť si nás nájde v tom smere, ktorý potrebujeme. Luna bude tieto dva dni (približne) v Rybách a tie ovládajú chodidlá, prsty na nohách, chôdzu a lymfatický systém. Vhodná je reflexná masáž nôh, aby sme vnútorným orgánom dodali potrebnú energiu. Kávičkári a fajčiari by minimálne tieto dva dni mali obmedziť svoje "dávky". Rovnako je to čas na Ukladanie tuku", tak pozor na mastnejšie či tučnejšie jedlá.

 

V stredu a štvrtok príde vibrácia Deviatky mečov a anjelských Zázrakov, čo je celkom zaujímavá kombinácia. Znamená to možnosť stresu, úzkosti, napätia, zveličených predstáv, ktoré sú v našej hlave, môžeme vidieť veci inak, než v skutočnosti sú. Namiesto konára vidíme "pazúry monštra". Vzhľadom k tejto karte a vibrácii anjeli posielajú Zázrak, ktorý hovorí, že aj keď sme vo vibrácii, kedy nevidíme riešenia a máme pocit, že toto vyrieši len zázrak, stačí sa pozerať okolo seba a vnímať mnohé zázraky, ktoré sa dejú. A ak chceme niečo naozaj vyriešiť, skúsme odovzdať svoje starosti Univerzu a otvoriť sa aj tej možnosti, že zázraky, nech už to znie akokoľvek mysticky, sa naozaj dejú... Luna začne nový cyklus a vstúpi do Barana, v ktorom bude približne až do piatku. Naše emócie teda budú "baranské", plné ohňa ale aj nových nápadov. Baran ovláda hlavu, nos, oči a mozog, nečudujme sa preto možnej podráždenosti (čo sa vhodne dopĺňa s kartou Deväť mečov) a riešenie vyhrotených situácii by sme mali hľadať v pokoji a nenechať sa unášať ohňom Barana.

 

Piatok, sobota a nedeľa ostáva v chladnej ale intelektuálnej vibrácii mečov a anjelského Božského načasovania. Kráľovná mečov nám dá možnosť stáť si za svojim, aj keď v niektorých veciach možno nebudeme mať úplnú slobodu, ale vieme využiť rozum s intuíciou, mali by sme zvažovať, predtým, než sa ak niečomu rozhodneme, či pokračovanie istých vecí je v súlade s tým, čo naozaj chceme. Dáva nám trpezlivosť a statočnosť pri riešení komplikovaných záležitostí. Je to obdobie, kedy sa budeme musieť naučiť byť viac asertívnejší a naučiť sa, prípadne poučiť a z toho, čo sme prežili doteraz. Anjeli k tomu dodávajú, že mnoho vecí sa môže podariť v náš prospech, ale všetko má svoj čas a miesto. Ak sa budeme silou mocou snažiť niečo presadiť a nedokážeme rozoznať, že ešte na to nedozrel čas, nečudujme sa výsledku v náš neprospech. Luna v sobotu prejde do Býka a tak je namieste si dávať pozor na krk, štítnu žľazu a mandle, čeľuste a zuby či čuch a chuť. Býk je labužník. V tieto chladné dni budú krk a uši citlivejšie, tak čiapka a šál by mali byť súčasťou našej garderóby. Je možné, že sa ozvú bolesti zubov, ale je vhodné návštevu zubára odložiť až na dni, kedy bude Luna vo Váhach.

 

Vo vzťahoch tento týždeň by mala fungovať Sloboda. Znamená to, že ak máme vo vzťahu pocit, že sme obmedzovaní, že sa nemôžeme sami rozhodovať, je potrebné si uvedomiť, že je to svojim spôsobom ilúzia. Vždy máme možnosť niečo spraviť, otázka je, či naozaj chceme. Sloboda je v našom názore, v nás samotných. Nie v partnerovi, často je to o tom, že je výhodnejšie zvaliť to na partnera alebo na nemožnosť s niečím niečo urobiť. Pohodlné, však? Cena za slobodu so sebou totiž nesie vzdanie sa istých výhod, ktoré nám kvázi "väzenie vo vzťahu" poskytuje a ponúka. Žalárnikom sa tak vlastne stávame sami sebe. Na strane druhej, opačná strana tejto karty a vibrácie hovorí o tom, že niekedy máme silný strach z toho, že ak vstúpime do vzťahu, musíme sa vzdať vlastnej slobody a tak sami sebe upierame právo na lásku. A zas a znova, je to len o nás a našom vnímaní a našom vlastnom obmedzení.

 

Symbolon na tento týždeň dáva vibráciu Luny a Pluta. Je to zaujímavé, ale táto karta veľmi úzko spolupracuje alebo podporuje všetky karty na celý týždeň. V podstate hovorí o tom, že sme sa dostali do akéhosi stavu, kedy máme pocit, akoby nás ovládal niekto iný, vidíme veci inak, než sú, nie sme ochotní pre zmenu sami nič spraviť a očakávame, že nás niekto iný zachráni. Svoje city tento týždeň môžeme rozvinúť do takých predstáv, ktoré s realitou nemajú nič spoločné. Problém je, že aby sme našli správnu cestu, musíme vstúpiť akoby do "podsvetia", do tmy a tam odovzdať svoje city, niečo obetovať, vzdať sa a obrazne povedané "upísať sa krvou", aby sme mohli mať city nové a s nimi sa vynoriť späť na svetlo. Vyvrcholením je, že akoby sme zo svojej duše mohli vytrhnúť sebaklam o tom, ako cítime, čo sme ochotní a čo nie sme prijať, aby sme sami sebe otvorili rany a nechali ich bolieť, lebo práve tou bolesťou sa rany zahoja a zocelia a my s novým myslením a cítením, slobodnejším, oslobodeným od ilúzií môžeme nájsť pochopenie, že moc nad nami nemá nik iný, než my samotní.

 

Posolstvo anjelov svetla je v podobe Betánie. Odkazujú, že tento týždeň môže byť tak náročný, že by sme mali popri všetkom myslieť aj sami na seba a uvedomiť si, že aj odpočinok, relax, dobré masáže, kúpele majú svoj zmysel. Tak neváhajte, Luna nám to tiež naznačuje.

 

Na záver si dovolím poznámku. Podľa vytiahnutých kariet nás čaká naozaj zaujímavý a pre niektorých naozaj náročný týždeň. V podstate od stredy začína vibrácia mesiaca február a to bude o niečom inom ako tá januárová. Tak sa pripravme, pretože ak si niekto myslí, že najťažšie veci sa dejú len jemu, tak aby sa mu to od tohto týždňa aj nezačalo plniť v rôznych situáciách či vzťahoch, v závislosti samozrejme od dátumu dňa a jeho dátumu narodenia. Ale to už je iná sféra...

 

S láskou a svetlom pre vás pripravila Pavlína

https://www.facebook.com/Inou-optikou-1189151077798749/

http://anjelskekridla.eu

http://inou-optikou.webnode.sk

 
 


Posledné fotografieMessangerArchív

Kalendár
<< september >>
<< 2019 >>
Po Ut St Št Pia So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            


Štatistiky

Online: 8
Celkom: 535153
Mesiac: 19450
Deň: 707