Choď na obsah Choď na menu
 


Týždeň v kocke (3.4. - 9.4.2017) plus malinký bonus dnešného dňa

Tento výklad je síce o budúcom týždni, ale dnes mi skrátka nedá, aby som nezačala práve nedeľou - 2.4.2017. Dnešný deň, kedy pripravujem výklad je tak karmicky zaťažený, že sa skrátka nedá naň nepozrieť aspoň "letecky" cez čísla. Mňa všetky karmy dostihli ráno o tretej, keď ma vnútorný pocit čohosi vo mne príšerne rozvibrovaného zobudil a nútil riešiť veci, ktoré by som za normálnych okolností v túto nekresťanskú hodinu neriešila. Aj teraz keď to píšem, vnímam vnútornú tenziu a je mi celkom jasné prečo. Moje všetky karmy predané aj nepredané sa dnes stretli a okamžite zareagovali na karmy dátumu 2.4.2017. Tak v dobrom "závidím" tým, ktorí to nepociťujú. Občas je sladká nevedomosť naozaj tak krásne sladká.

article preview

img_20170402_142619.jpgTento výklad je síce o budúcom týždni, ale dnes mi skrátka nedá, aby som nezačala práve nedeľou - 2.4.2017. Dnešný deň, kedy pripravujem výklad je tak karmicky zaťažený, že sa skrátka nedá naň nepozrieť aspoň "letecky" cez čísla. Mňa všetky karmy dostihli ráno o tretej, keď ma vnútorný pocit čohosi vo mne príšerne rozvibrovaného zobudil a nútil riešiť veci, ktoré by som za normálnych okolností v túto nekresťanskú hodinu neriešila. Aj teraz keď to píšem, vnímam vnútornú tenziu a je mi celkom jasné prečo. Moje všetky karmy predané aj nepredané sa dnes stretli a okamžite zareagovali na karmy dátumu 2.4.2017. Tak v dobrom "závidím" tým, ktorí to nepociťujú. Občas je sladká nevedomosť naozaj tak krásne sladká.

Ak by som mala byť len milá a pozitívna a ukázať vám tú krásnu stránku dnešného dátumu - je to o tom, ako dokážeme majstrovsky zvládať všetky situácie, ako vieme využiť našu intuíciu, duchovný rast, pracovitosť, sexappeal, ako vieme byť ohniví a energickí a milujeme nedeľné prechádzky s domácimi maznáčikmi a obdivujeme všetky krásy prírody. Je to deň, kedy dokážeme veci doťahovať do konca - a je jedno či ide o dobrú vec alebo čistú streštenosť.

V tom horšom význame, nakoľko žijeme v dualite a všetko má dve strany - bez výnimky, tak potom je to dnes deň, kedy je možné, že sa nám do života dostanú samé ťažké situácie, slzy v očiach, nezvládnuteľné závislosti, pocit, že sme tí druhí a veľmi chceme toho druhého, máme chuť kričať, cítime vnútornú neistotu, ktorú možno maskujeme do agresivity alebo pozície ja som macho kto je viac. Je tam nezvládnuteľný vnútorný požiar v sebe, vojna pohlaví, energií, polarít. Sú tam hádky, nedorozumenia a to už ani nehovorím o dni, kedy sú možné fakt všetky nehody od najmenších po plánované. Nájdeme tam krv, nože, zbrane, vraždy, samovraždy, pády, utopenia, popáleniny, problémy so srdcom, pľúcami, cievami,  pohlavnými orgánmi, pečeňou, žalúdkom, slezinou - a tak ďalej.... Naše ego je dnes niekde až na chvoste a raz nevie, čo so sebou, nakoľko nie je zvyknuté na pozíciu číslo 2. Vládcami dnešného dňa sú Luna a Neptún a tak nám v tej numerologickej konjunkčnej opozícii dávajú do vienka nielen domov, podvedomie, city a emócie ale aj kreativitu, ružové okuliare, službu iným a našu trinástu komnatu, kam zatvárame všetko, čo sa nám nehodí do zahmleného pohľadu na svet. Tak a teraz to pekne všetko zoberte (a to sú len základné ingrediencie dnešného dňa) a strčte do mixéra, zapnite a pozerajte, ako sa to všetko poprepája, pospája, rozdrobí, až vznikne také karmalogické Smoothie. Nuž, na zdravie, dúfam, že v tom vašom šejkry sú namiešané samé dobroty nedeľného dňa.

 

A teraz nechajme čísla číslami a poďme sa pozrieť na karty, ktoré som rozhodila na týždeň od 3.4. do 9.4., čo sa zas musím pousmiať, lebo podľa čísel to už začína dobre a končí tiež zaujímavo. Ale tak fakt, čísla bokom, do popredia idú karty.

 

Týždeň začína vibráciou Kráľa pohárov, čo znamená, že začiatok týždňa bude poznamenaný vnímaním pocitov, ktoré k nám prichádzajú z hĺbky našej duše. Vynárajú sa a žiadajú, aby boli prevedené do reality. Kráľ je v nás tým, ktorý nás núti, aby sme veci riešili, konali, aby sme o nich hovorili a nielen sa na ne dívali. Možno je to naozaj niekto koho stretnete, poznáte a kto vás pochopí a stotožní sa s vami, ukáže vám, ako to čo vnímate môžete pretvoriť do reálneho života, ako vyniesť niečo z morskej hladiny nad jej povrch a ukázať to slnku. Anjeli hovoria, že si máme spomenúť, aké to bolo, keď sme boli deti. Vtedy sme neriešili či je alebo nie je vhodný čas, jednoducho sme boli spontánni a pýtali sme vtedy, keď sme to pociťovali, keď sme chceli. Buďme opäť deťmi, vnímajme svoje pocity ako deti, nezaťažené všetkým balastom dospelosti.

Týždeň bude pokračovať (samozrejme, vibrácie sa môžu premiešavať) kartou Koleso - či už osudu alebo šťastia, to nechám na tom, čo je vášmu srdcu bližšie. Táto karta hovorí a nadväzuje na Kráľa pohárov - nemôžeme mať na svet len mechanický pohľad, nemôžeme sa vzdávať vlastnej zodpovednosti. Jednoducho ak niečo chceme, máme za tým ísť a otočiť tým kolesom tak, aby sme sa dostali nahor, aby sme mohli spraviť zmenu, ktorú spraviť skrátka musíme, lebo to koleso sa bude točiť bez ohľadu na to, či sa nám to páči alebo nie. Niektoré veci vieme zmeniť a niektoré nie. Skúsme zmeniť tie, ktoré vieme a nepozerajme a nehundrime na tie, s ktorými nevieme urobiť nič. Anjeli dopĺňajú, že toto je to základné čo musíme pochopiť, aby sme mohli duchovne rásť, aby sme mohli napredovať. Nemôžeme len stáť a nariekať, nemôžeme sa nechať osudom vláčiť, môžeme sa ním nechať viesť a v tom je podstatný rozdiel.

Záver týždňa bude zaujímavý pre tých, ktorých sa to týka, lebo nie každému je súdené prechádzať rovnakou vibráciou a skúsenosťou. Ale skrátka Trojka mečov je asi jedna z najviac liečivých no súčasne najbolestivejších kariet malých arkán. Je to presná rana do srdca, otázka znie, kto ju nám dá a s akým úmyslom. Niekedy to môže byť meč, ktorý nám chce pomôcť a vylieči našu ranu, hoci primárne spôsobí ešte väčšiu bolesť, inokedy to môže byť rana, ktorú sme nečakali, je pre nás neprijateľným sklamaním a bolesťou z ktorej sa nevieme spamätať. Je to karta sklamania, častokrát spôsobená tým, že očakávame čosi, čo sa nesplní, lebo veci sa nedejú tak, ako chceme. V závislosti s predchádzajúcimi kartami mám silný pocit, že táto karta sa pre každého vyvinie tak, ako sa zachováme v tých prvých dvoch. Buď nám bolesťou či sklamaním pomôže alebo nám ukáže, že pečené holuby samé do papuľky nepadajú. A to môže sakra bolieť, ak pôjde o sklamanie zo seba samého. Anjeli ukazujú kartu štúdium, čo si môžeme vysvetliť tým, že sa nám oplatí v tomto čase študovať, alebo že je to čas, kedy nás tá bolesť naozaj niečomu naučí.

 

Vo vzťahoch je karta úprimnosť a myslím, že ak chápete slovo úprimnosť z každej strany - ako od vás tak aj k vám, ako k sebe tak aj k iným, potom tu veľmi niet čo vysvetľovať.

 

Orákulum Symbolonu dalo na pretras v tomto týždni kartu  Kvantový skok. Pekný názov, však? Ako kvantér ho nesmierne oceňujem. Karte vládne Jupiter a Urán a symbolizuje znamenia Strelec a Vodnár. Hovorí o tom, že je načase zmeniť paradigmy, skúsiť skočiť do neznáma a povedať si, že vlastne viem to, že nič neviem. Karta v nás počas týždňa môže vyvolať pocity, že sme tak trocha stratení, dezorientovaní, že to, čo sme poznali sa nám sype a my sa toho už ledva dokážeme udržať. Vime, že by sme sa mali pustiť a skočiť do neznáma ale sme zbabelí na to, aby sme to urobili. Vidíme, že všetko je iné, zmenené, napriek tomu sa zúfalo držíme už len nejakej chiméry a je otázka času, kedy nás to hodí do priepasti samé. Je to akoby sme sa zobudili v pondelok ráno a stále sa tvárili, že je nedeľa... Pritom všetko vidíme, vnímame, len nemáme odvahu, aby sme realitu aj vzali na vedomie, radšej riskujeme vlastný pád, než riskujeme skok, ktorý nám môže pomôcť zmieriť sa so zmenou, ktorá prišla tak či tak. Neostáva nám nič iné, len sa naozaj pustiť a skúsiť to inak. Aj keby sme za to mali byť považovaní za blázna. Len vtedy, keď sa dokážeme pustiť starého môžeme nájsť niečo nové. 

 

S láskou a svetlom pre vás pripravila Pavlína 

©2017

https://www.facebook.com/Inou-optikou-1189151077798749/

http://anjelskekridla.eu

http://inou-optikou.webnode.sk

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 


Posledné fotografieMessangerArchív

Kalendár
<< október >>
<< 2019 >>
Po Ut St Št Pia So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Štatistiky

Online: 8
Celkom: 555950
Mesiac: 19445
Deň: 699