Choď na obsah Choď na menu
 


Týždeň v kocke (27.2. - 5.3.2017)

Nový týždeň začína koncom terajšieho mesiaca... Ešte dva dni bude vládnuť február, potom sa vlády ujíma marec. Vibrácie sa nám krásne pomiešali a bude to naozaj zaujímavé.

 

img_20170226_165626.jpgV pondelok začíname revidovať, počítame, koľko sme toho dosiahli a koľko naopak  stratili. Je to čas, aby sme sa zastavili, lebo si potrebujeme ujasniť našu pozíciu, rozhodnúť sa, či sa uspokojíme s tým, čo sme doteraz spravili, čo na jednej strane je fajn, na strane druhej nás to ale nikam neposunie. Je to čas, kedy stojíme pred voľbou ako ďalej na základe toho, čo sme už dosiahli. Možno nie je rozumné riskovať, no možno nie je rozumné nechať nové nápady nevzniknúť... Pri rozhodovaní nám pomôžu priatelia, alebo naopak, práve o priateľstve môžeme rozhodovať. V každom prípade, je to čas, kedy sa môže objaviť pocit frustrácie, ak sa nebudeme vedieť nakloniť k jednej alebo druhej ceste, ktorá pred nami stojí. Ale na to, aby sme sa rozhodli, si pokojne môžeme nechať nejaký ten čas na premyslenie. Anjelskí kámoši nám určite pomôžu minimálne pohladením jemných krídel. Táto vibrácia síce začína v pondelok, ale bude nás ovplyvňovať, tak ako aj každá nasledujúca celý týždeň, kým neučiníme rozhodnutie, za ktorým si ale budeme musieť stáť a niesť zodpovednosť.

 

Možno zhruba od stredy sa pri revidovaní našej práce, vzťahov, lások, života objaví nový oheň, myšlienka, nadšenie niečo uskutočniť. V tejto karte sa nám krásne stretli rovnaké vibrácie a to čísla 1. Eso je prvá karta Malých Arkán a streda je prvý deň marca. Nádhera. A presne tento začiatok, čo jednotky prinášajú, prináša karta Esa palíc. Určite to, čo máme na mysli, čo nám začalo v srdci horieť, je ešte v tak hrubých rysoch, že presne ani nevieme čo chceme, ale vieme, že je to niečo, za čo sa oplatí bojovať. Samozrejme, dajme si čas, aby sme sa nechovali bláznivo a impulzívne, čo oheň prinášať bude. Využime radu anjelov, ktorí radia, aby sme sa venovali meditácii a v tichu samého seba alebo v lone prírody či za zvukov relaxačnej hudby hľadali to pravé rozhodnutie, to pravé kokosové (orechové) pre nás a v prospech našich milovaných.

 

Na víkend príde Veža, ktorá nepozná zľutovanie. Ak sme sa nedokázali stále pohnúť z miesta, ona to spraví za nás. Nenechá kameň na kameni a iba ak dokážeme oceniť, že staré musí odísť aby mohlo prísť nové, len vtedy dokážeme využiť jej vibráciu tak, aby sme z nej vyšli ako víťazi a nie porazení. Anjeli radia, aby sme počas víkendu boli ostražití a načúvali svojmu hlasu, hlasu nášho vyššieho JA, našej intuícii a anjelským znameniam, ktoré sú všade okolo, len stačí otvoriť srdce....

 

Čo sa vzťahov týka, karta ukazuje smútok. Má dve polohy - v tej prvej sa nachádzame, keď sme smutní, lebo sa kŕčovito niečoho držíme a nechceme pustiť, ak za svoj stav, ktorý už možno ani nie je smútok, ale akási melanchólia, obviňujeme iných. Naozaj chceme takto pokračovať? Takto chceme vyzerať o 10 či 20 rokov? Skúsme rituál so sviečkami a nechajme svoj smútok odísť... V druhej polohe sa nachádzame, keď si uvedomujeme, že v srdci cítime obrovský smútok a bránime sa mu, nechceme sa mu poddať. Ale to je obrovská chyba. Bez smútku by sme nepoznali radosť, smútok má svoj zmysel a ak je niečo, čo nás ťaží, nemusíme to hneď analyzovať. Len stačí aby sme si túto skúsenosť prešli. Neexistuje totiž nič smutnejšieho ako ľudia, ktorí svoj smútok nie sú schopní precítiť. Smútok nás spojuje s hlbokou bolesťou, ktorá je súčasťou ľudského ja. Tým, že mu umožníme priechod, vyjadríme bohatosť svojho srdca.

 

Symbolon - na tento týždeň ponúka múdrosť karty Anjel. Je to karta pravdy, božskej iskry, múdrosti, intuície, snov ale aj ilúzií. Karta hovorí, že si musíme dať pozor na to, aby sme si sami nevytvárali svet cez prizmu ružových okuliarov a zabúdali, aká je realita naozaj. Tým, že sa vyhýbame smútku, bolesti, že odmietame niečo - čokoľvek riešiť, len si viac ubližujeme. Možno sami nad sebou alebo nad inými budeme budovať svätožiaru a hrať sa na úžasný a láskou milujúci svet. Kým budeme na tejto ceste, riešenie problémov sa bude len odďaľovať. Východiskom je oslobodenie sa od vonkajšieho sveta a hľadieť viac do sveta vnútorného. Riešenie príde tak, že si ho ani nevšimne, lebo sa neudeje pred očami všetkých, ale v našom vnútri - a to by sme si mohli všimnúť, ak sa dokážeme naozaj pozerať...

 

S láskou a svetlom pre vás pripravila Pavlína

 

https://www.facebook.com/Inou-optikou-1189151077798749/

http://anjelskekridla.eu

http://inou-optikou.webnode.sk

 
 


Posledné fotografieMessangerArchív

Kalendár
<< september >>
<< 2019 >>
Po Ut St Št Pia So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            


Štatistiky

Online: 7
Celkom: 535144
Mesiac: 19450
Deň: 711