Choď na obsah Choď na menu
 


Týždeň v kocke (23.1. - 29.1. 2017)

23-29.1.2017.jpgNový týždeň od 23.1 do 29.1. opäť pokračuje v chápaní samého seba, v pohľade do seba, v príchode učiteľa alebo nejakého duchovného radcu. Ako to tak sledujem, táto karta Viery alebo teda Veľkňaza sa s nami tiahne nejaký ten deň, zrejme je naozaj čas aby sme si teraz začiatkom roka uvedomili, kam chceme kráčať a hľadali zmysel v sebe a nie v konzume. Anjeli k tomu dodávajú, že pondelok a utorok okrem pokračujúcej vibrácie hľadania zmyslu v sebe máme hľadať aj hravosť a uvedomiť si, že aj keď sa niektoré veci týkajú duchovna, filozofie, všetko má svoju mieru a nič nie je tak vážne, aby sme pri tom nemohli aj hrať... Byť dieťaťom neznamená vždy byť len infantilný, naopak, vnímanie dieťaťa je častokrát oslobodené od hraníc, ktoré sme si my dospelí dali. Takže prvé dva dni v týždni hľadajte sami seba s hravosťou a ľahkosťou, hľadajte zmysel života aj tam, kde by ste inak možno nehľadali... Luna nám prejde do Strelca a po zdravotnej stránke bude pôsobiť na stehná, žily, bedrá, kĺby a boky. Pozor na prechladnutie hlavne pre tých, ktorí častejšie mávajú problém s bolesťami krížov. Užívajte si saunu či masáže, telu budú procedúry v týchto dňoch prospievať. Kto má problémy s kŕčovými žilami, je vhodné na ne potierať nechtíkovú masť. Obmedziť by sme mali čokoládu a kávu. Kto má rád lesklé poháre, pondelok a utorok praje "lešteniu"... :-)

Streda a štvrtok sa ponesie vo vibrácii karty Súd a anjelského Odovzdania. Nejde o nič, len aby sme využili to, čo sme sa naučili doteraz a pochopili, že za každý svoj skutok nesieme zodpovednosť, aby sme sa prijali takých akí sme, aby sme sa dokázali z chýb poučiť a v múdrosti pokračovať. Anjeli podporujú túto vibráciu a žiadajú nás, aby sme svoje starosti odovzdali Univerzu, prijali svoje rozhodnutia, ich následky, seba samých a pustili zo svojho života to, na čom lipneme ale už to nie je pre nás dôležité či užitočné. Luna sa ocitne v Kozorožcovi a tak prídu na rad kolená, nechty, držanie tela, pokožka. Tak si nájdime čas na prechádzky, cvičenie, starostlivosť o pleť. Určite sa hodí upokojujúci kúpeľ, je to čas na strihanie nechtov, ak ich chcete mať pevné. Tieto dni sa možno prejavia tak lepšie v práci, Kozorožec skrátka usilovne a precízne pracuje.

Piatok, sobota a nedeľa - je možné, že niektorí sa povezú na vlne "čo by som ešte chcel" a nevidia to, čo majú. Je to ľudská povaha a výnimočnosť toho, čo nemáme. Vtedy odvraciame zrak od toho, čo je nám dostupné. Môže prísť nuda, pocit, že čosi treba zmeniť, že nie sme tak milovaní, ako by sme chceli... Anjeli kartou Zámer hovoria, že naša realita nie je nič iné než to, čo od života očakávame. A ak sa necháme ovplyvniť štvorkou pohárov, nemôžeme očakávať spokojné naplnenie zámerov, alebo zámer, s ktorým by sme boli spokojní. Využime preto všetko z karty Viera a Súd, aby sme našli svoje zámery a naučili sa prekonať nudu a nespokojnosť. Luna nám do Vodnára prejde až v sobotu, tak Kozorožca pocítime cca tri dni. Od soboty pozor na predkolenia, päty, lýtka, žily a členky. Citlivé nohy chránime pred chladom a tí, čo trpia na kŕčové žily, skúste dlho nestáť. Zástancovia nejakých očistných kúr sa možno potešia, ale sobota bude celkom vhodná na to, aby napríklad držali nejaký ten pôst. Možno nejaký ovocný. V sobotu nás čaká NOV, čo je vraj vhodný čas na odstraňovanie vodného kameňa z domácich spotrebičov.

Dovolila som si tento týždeň vytiahnuť aj posolstvo Poslov svetla. Verím, že tým, ktorým je určené (nemusí nutne každému) pomôže. Koniec koncov, celý výklad je o možnostiach a vibráciách a nájde si ho ten, komu je určený.

Posol svetla Opál je anjelom detí a jeho odkaz znie v parafráze asi tak, že nad nimi stále bdie. Preto ak máte v tomto čase obavu a strach o svoje deti, obráťte sa na neho. Odovzdajte svoje starosti Univerzu a pozerajte sa na svoje deti cez oči anjelov, ako bytosti plné svetla a lásky. Nezabúdajte, že Opál miluje  vás, vaše deti a tie zas milujú vás....

Čo sa vzťahov týka, tento týždeň pôjde v znamení vibrácie Úprimnosti. Čo to znamená? Niekedy jednoducho nepovieme to, čo naozaj cítime, pretože sa bojíme, čo sa môže stať. Chtiac nechtiac staviame tak bariéry a hranice vo vzťahu, kde by možno úprimnosť pomohla prekonať problém alebo vyriešiť situáciu. Niekedy je to ale aj o tom aby sme v snahe byť úprimní neubližovali, možno tá úprimnosť je určená len nám samotným.

V Symbolone sa nám ukazuje Baran a Strelec, teda vibrácie planét Mars a Jupiter. Vibrácia Križiaka hovorí, že je možné, že niektorí budú jednať v rozpore so zdravým rozumom a tasiť meč proti tým, ktorí majú údajne iný názor ako oni. Tak pozor na hádky, na vyvolávanie konfliktov a zveličovanie. Nehľadajme zámienku aby sme mohli ničiť a bojovať, maskovať svoju agresivitu peknými rečami. Podstatné je stáť si za svojim názorom a nebáť sa ho prezentovať, možno zaň aj bojovať, ale v zmysle obhájiť si názor, nie bojovať proti niekomu, v čom je podľa môjho názoru dosť podstatný rozdiel. Inými slovami, ak dokážeme ustáť to, čo si myslíme na základe premyslenia a vlastného vnímania za správne, ak dokážeme svoj názor obhájiť bez nutnosti agresivity, docielime, že už nebudeme vedení slepou agresiou ale uváženým jednaním, ktoré vychádza z nášho presvedčenia. Niekedy sa boj Marsu v nás môže týkať len nás samotných, takže ak nebudeme bojovať proti iným, pokojne môžeme zvádzať boj aj sami v sebe....

Nech tento výklad a jeho vibrácie pomôžu na ceste k tomu, kam smeruje cesta vašej duše.

S láskou a svetlom pripravila Pavlína

http://anjelskekridla.eu

http://inou-optikou.webnode.sk

 
 


Posledné fotografieMessangerArchív

Kalendár
<< september >>
<< 2019 >>
Po Ut St Št Pia So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            


Štatistiky

Online: 7
Celkom: 535144
Mesiac: 19449
Deň: 710