Choď na obsah Choď na menu
 


Týždeň v kocke (20.2. - 26.2.2017)

Ako bude vyzerať týždeň od 20.2. do 26. druhý podľa vibrácie kariet? Pozývam vás na cestu možností, ktoré nás môžu postretnúť. Aj keď budem hovoriť o začiatku, strede či konci týždňa, nezabúdajte, že vibrácie sa dostanú tým a vtedy, kedy majú, tak prvá karta pokojne môže byť aj poslednou.

article preview

img_20170219_153429.jpgAko bude vyzerať týždeň od 20.2. do 26. druhý podľa vibrácie kariet? Pozývam vás na cestu možností, ktoré nás môžu postretnúť. Aj keď budem hovoriť o začiatku, strede či konci týždňa, nezabúdajte, že vibrácie sa dostanú tým a vtedy, kedy majú, tak prvá karta pokojne môže byť aj poslednou.

 

Pondelok a utorok sa ponesie v znamení Štvorky mečov. Táto karta nám hovorí, že ak sme doteraz prežívali stresujúce obdobie, je čas si oddýchnuť, boj síce nekončí, ale teraz je potrebný oddych, pokoj, spánok, len tak skrátka si povedať, že pôjdeme na dovolenku. Ak teda nemôžeme, čo je zrejme ten častejší prípad, tak aspoň si počas dňa doprajme okamihy, akoby sme na tej dovolenke naozaj boli. Potrebujme sa zregenerovať, pretože sme možno svoju energiu vložili do ťažkej práce, riešenia problémov alebo sa zbytočne hrabali v záležitostiach srdca. Mozog bol vcelku minulý týždeň dosť vyťažený, tak si teraz vyžaduje pokoj. Anjeli hovoria, že pomocou hudby vieme dostať svoje telo ale aj myseľ do hladiny, ktorá je pre nás príjemná a možno aj uzdravujúca. Počúvajme teda to, čo nám robí dobre, nechajme sa inšpirovať tým, čím nás obdarovávajú priatelia, lebo náhody neexistujú a k nám sa dostane len to, čo má.

Streda a štvrtok prechádza do Dvojky mincí a to predchádzajúci relax využijeme naplno. Táto karta naznačuje, že nastal čas, kedy sa musíme rozhodnúť, kedy vieme, že čosi sa deje, musíme zvýšiť našu aktivitu a hľadať rovnováhu, hoci sa v nás obe možnosti riešenia môžu biť. Chceme pracovať ale aj oddychovať, nevieme čo skôr, ale nemôžeme inak. Musíme sa konečne rozhodnúť a pokojne sa to môže týkať rozhodovania v oblastí financií, zamestnania či iných hmotných záležitostí. Vieme, že v rukách máme množstvo informácii ale na dvoch stoličkách sedieť nemôžeme. Rozhodnutie nebude jednoduché, ale anjelské vibrácie ponúkajú kompenzáciu cez Uzdravenie. Nech je to akokoľvek ťažké, predsa len, niekedy sa tým naozaj vieme posunúť ďalej a hľadaním kompromisu a rovnováhy a rozhodovania sami seba môžeme vyliečiť v zmysle duše alebo teda v prospech celej situácie, ktorá konečne bude jasnejšia.

Od piatku do konca týždňa prišla karta Trojka mečov, ktorá vo mne vždy vyvolá spomienku na obrovskú bolesť, ktorú som v istom období zažívala a tak si presne viem vybaviť, ako veľmi ťažká a boľavá môže byť jej vibrácia. Je to karta, ktorá na jednej strane spôsobí, že sme hlboko ranení, ubolení, máme pocit, že toto nedáme a že niečo v nás umiera. Je to skutočne rana do srdca, presne mierená a dokonale zasadená. Je to bolesť rozumu ale aj srdca, pri tejto karte trpí celé telo, všetko čo v nás vibruje. Na strane druhej je ale prísľubom, že aj keď objavíme zradu, pocítime ju, že keď máme pocit, že fakt umierame a viac toho neunesieme, vieme, že konečne sa toto šialenstvo končí. Je to ako keď máte vred a chirurg si doň pichne skalpelom, bolí to ako šľak ale keď všetok hnis (bolesť) vytečie, uľaví sa nám. Tak aj keď to môže trvať dlhší čas a určite to nemusí končiť len nedeľou, vedzme, že to zvládneme a potom príde čas, kedy sa budeme môcť pozrieť posilnení vlastnou bolesťou na seba a na tých okolo nás a povedať si - som kráľovná, som kráľ, som hodná byť milovaná, som hodný lásky. Anjeli posúvajú kartu Sústredenia, čím poukazujú na to, že my si vyberáme myšlienky a nie naopak. Tak keď budeme už trpieť - poniektorí, aspoň sa sústreďme na to, aké myšlienky sa nám preháňajú hlavou.

Čo sa týka oblasti vzťahov na tento týždeň, vzťahov akýchkoľvek, aj keď prioritne ich budeme brať v partnerských, nuž, nedá mi pri pohľade na kartu ZMENA sa pousmiať a ďakovať Univerzu za jeho múdrosť, ďakovať synchronicite, pretože táto karta krásne dopĺňa ostatných 6 vyššie popísaných kariet. Vo vzťahoch sme si možno zvykli na istý stereotyp a ten sa nám odrazu búra. Buď to pociťujeme ako miernu nespokojnosť, ako vánok čo občas čechrá listy alebo to vnímame  ako búrku, ktorá láme konáre ale my tvrdohlavo stojíme a snažíme sa s prepáčením precikať hurikán... Nedá sa. Jednoducho zmeny vo vzťahoch prísť musia, oni už prichádzajú a tento týždeň len zosilnia svoju vibráciu a viac nás preplieskajú, aby sme konečne uvedomili, že isté veci už nemôžu ísť tak, ako išli doteraz. Mám silný pocit, že sama som tam niekde. Už dlhší čas a stále viac a viac sa to zosilňuje. Netuším, čo to prinesie mne, neviem, čo to prinesie vám. Ale zmena príde. Či už tá vonkajšia alebo tá v nás. A ak ste na tej druhej strane, že sami zmenu chcete a máte pocit, že nechodí, skúste pouvažovať, či tá zmena je prospešná pre všetkých alebo len pre vás. Či dôvod na zmenu je naozaj vážny alebo ide len o ego... Či nie je lepšie jednoducho nechať veci, nech sa dejú svojím tempom a fúkať s vetrom a nie proti nemu.

Symbolon - Myslím, že ak si lepšie prezriete kartu, musí vám jej význam dôjsť. Vládne jej Merkúr a Pluto, nesie v sebe tak trocha niečo z Blížencov a niečo zo Škorpióna. Spomeňte si na rozprávku, kde človek vytiahol píšťalku a za zvukom jej tónov išli všetky krysy, ale neodolali jej ani ľudia. Existuje muzikál Krysar a tak sa volá aj táto karta. Znamená, že sa v tomto týždni môžeme nechať uniesť povestnou mrkvou pred nosom somára, ale ako sa spieva v istej piesni, iné je byť v koži somára a iné je byť somárom. Bude to týždeň, kedy sa môžeme stať obeťou podvodu, nejasného uvažovania, lákania, kedy precitnutie nemusí byť práve príjemné, ale na strane druhej, aspoň nás to dvihne zo stagnácie a my ten svoj zadok prevetráme, aby sme zistili, že sme sa nechali napáliť. Nuž, nech je ako chce, buďme preto opatrní.

Čo sa týka postavenia Luny, kým sa k nej dostanem, už dva týždne sa vám chystám oznámiť, že máme retrográdny Jupiter a tak sa nám môžu niektoré veci diať trocha inak, ako sme u Jupitera boli normálne zvyknutí. Samozrejme, u každého sa to prejaví inak, ale vo  všeobecnosti je to čas, ktorý začal 6.2. a skončí 9.6. a znamená, že máme dostatok času na to, aby sme šli opačne, teda nie do expanzie ale dovnútra. Preto mi tak často vychádzajú karty, ktoré hovoria o tom, že všetko je v nás. Je čas hľadať a robiť poriadky v sebe. Je to čas na štúdium, kontakty s priateľmi, čas oddychu samého so sebou ale v tom horšom ponímaní aj čas, kedy mnohí budú pociťovať vnútornú nespokojnosť, nepochopenie. Je to čas, kedy by sme sa mali vyhnúť  špekuláciám, sľubom, lebo veci sa budú meniť a bude ťažko ich dodržať.

No ale poďme už na tú Lunu.  V pondelok bude ešte v Strelcovi, tak buďme opatrní na nohy, krížovú kosť a namáhavé cvičenia. Utorok, stredu a štvrtok Luna bude vládnuť Kozorožcovi, môjmu rožkatému znameniu, tak pozor na panvu, kĺby, kolená a kožu. Opäť, bacha pri cvičení, zvýšené bolesti kĺbov a kolien. V podstate paradoxne pri bolestiach môže pomôcť alkohol, ale nie na pitie ale potieranie boľavých miest. V podstate do konca týždňa Luna bude vo Vodnárovi, viac menej a ten ovláda lýtka, členky a achillovu pätu. Pozor teda na to, čo je vašou slabosťou.

Prajem vám, aby ste tento týždeň prešli s pohodou, lebo keď sa tak pozerám na dátumy, začína sa nám tretia etapa tohto  mesiaca a bude po čertoch závislá na závislostiach. Venujme teda zvýšenú pozornosť intuícii a aj keď ten úsudok bude skreslený zmenami a nejasnosťami a rozhodovaním, predsa len, pokúsme sa byť sami sebou a nie ako ovce ktoré idú na porážku.

 

S láskou  svetlom pre vás pripravila Pavlína

 

https://www.facebook.com/Inou-optikou-1189151077798749/

http://anjelskekridla.eu

http://inou-optikou.webnode.sk

 
 


Posledné fotografieMessangerArchív

Kalendár
<< október >>
<< 2019 >>
Po Ut St Št Pia So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Štatistiky

Online: 7
Celkom: 555957
Mesiac: 19447
Deň: 702