Choď na obsah Choď na menu
 


Týždeň v kocke (16.1.-22.1.2017)

16--22..jpgTento týždeň bude naozaj zaujímavý a plný dôležitých veľkých "tajomstiev" alebo Arkán v našom živote. Na každého zapôsobia inak, v závislosti od jeho potrieb duše.

V pondelok a utorok môžeme energiu vnímať ako koniec istej etapy v našom živote, naplnenie cesty, dosiahnutie cieľa, kedy vidíme, že aj keď sme akoby opäť na začiatku, sme predsa iní a veci vnímame v úplne inom kontexte. Odkladáme naivitu a vidíme situácie také, aké sú. Naučili sme sa mnoho a preto je vhodný čas aj na meditáciu, ujasnenie si, kam sme sa dostali a čo všetko sme sa pri tom naučili. Je to čas na upokojenie tela aj mysle, pretože kruh sa opäť začne točiť a my v špirále života onedlho opäť nastúpime cestu Blázna. Luna v týchto dňoch bude v znamení Panny a bude ovplyvňovať naše orgány ako sú slezina, pankreas, hrubé a tenké črevo, nervový systém. Venujme pozornosť strave, ktorá je bohatšia na vlákninu, doprajme si pohyb, to všetko naše vnútorné orgány v tomto čase ocenia. Pre milovníkov bylinných čajov je vhodný čaj z harmančeka či mäty. Luna praje aj zmene účesu či celkovo kozmetickej starostlivosti o pleť.

Streda a štvrtok pôjdu do vibrácie poriadku, zákona, štruktúry a moci, ktorá nám istým spôsobom dáva slobodu. Tarotový Cisár hovorí, že chaos v živote je možné uchopiť do vlastných rúk a dať mu nejaký poriadok, zákon, hranice, ktoré samozrejme je vždy možné zneužiť. Preto si v svojej práci ale aj v živote jasne určite hranice, dobre si organizujte svoj život a vyhýbajte sa tomu, aby ste zneužili moc, ktorú vám táto karta dáva. Súčasne anjelské energie hovoria, že to bude vhodný čas na uvedomenie si, že hranice si staviame sami a ak máme potrebu sa slobodne vyjadriť, nebáť sa, je na to ideálny čas. Vyberajte si hlavne  svoje myšlienky, lebo tie nepodliehajú naozaj žiadnym svetským pravidlám, len tým našim osobným. A myšlienka, tá má skutočne obrovskú moc. Luna v tomto období prejde z Panny do Váh a bude pôsobiť na telesnú rovnováhu tekutín, močový mechúr, obličky a čistenie krvi. Nezabúdajme preto na teplé oblečenie ale hlavne mať v teple nohy. Pijeme viac tekutín, vhodné sú čaje zo žihľavy, brezy či prasličky. Naopak, vyhnúť by sme sa mali studeným a sladkým nápojom. Pre milovníkov semien - ideálne sú semienka z tekvice.  V byte či dome vetráme a doprajeme aj vnútorným priestorom čerstvý vzduch.

Víkend, začnúc piatkom a končiac nedeľou bude v znamení Viery, hľadania zmyslu života v inom, než tom svetskom ohraničení. Každý jeden z nás potrebuje vedieť, že nie sme len pravidlá a práca, ale to čo žijeme a ako to žijeme, má aj hlbší zmysel, ktorý nás posúva na našej ceste a učí byť duchovnejšími. Anjeli podporujú túto vibráciu a pripájajú sa Duchovným rastom. Naozaj to bude obdobie o ceste do vlastného vnútra, kam pôjdeme z cesty vonkajšej. Ak pociťuje istý strach alebo zmätok, pretože viete, že by ste sa mali posunúť ďalej, ale neviete, kam vás to zaveje, je to v poriadku. Je to čas na štúdium a vlastný rast. Robte to, čo vnútorne cítite, že vás posune vyššie. Vibrácie tarotu aj anjelských kariet to umožňujú, je to čas pod anjelskou ochranou na vašej duchovnej ceste smerom dopredu. Luna prejde do Škorpióna a ovplyvní opäť močový mechúr, močové cesty ale aj pohlavné orgány. Takže pozor na prechladnutie, udržovať hlavne nohy v teple a byť celkovo opatrný pri športe na to, aby sme svoj organizmus nevystavili prechladeniu. Pre ženy je vhodný čaj s prasličky. Do stravy zaradíme viac vlákniny či sušené ovocie.

Vo vzťahoch (akýchkoľvek) pôjde o ZRKADLO. Tento týždeň je zbytočné čokoľvek hľadať niekde inde, než v sebe samom. Celý týždeň bude zrkadliť cestu, ktorá povedie k nám samotným. Nič než naša vnútorná čistota (vnútorné poznanie)  sa nebude zrkadliť. Ak budete mať tento týždeň problém vo vzťahoch, stačí sa postaviť k zrkadlu a pozrieť sa na seba. Lebo všetko čo tam uvidíte je to, čo vedieť potrebujete. Mimo seba nenájdete žiadnu odpoveď, všetko bude len vlastné zrkadlenie nás samotných....

Na záver som si dovolila vytiahnuť aj kartu Symblonu. Tí, ktorí s ním pracujú vedia o čom píšem. Niečo mi ale hovorí, že Symbolon má moc aspoň vo všeobecnosti poukázať na to, čo vedieť potrebujeme a že jeho posolstvo si nájde presne tých, ktorí ho potrebujú.

Častokrát v sebe máme vzorce, ktoré nás akýmsi spôsobom nútia (alebo to dobrovoľne vyhľadávame), byť ovládaní neviditeľnými nitkami, že sme akoby bábka na špagátiku. Sami seba chceme vtesnať do pozície či podoby, do istého obrazu a ani netušíme, že to robíme. Akoby sme sa túžili stať ovládanými. Nedokážeme rozoznať skutočnosť od predstavy. Zabudli sme, kedy sme stratili cestou seba. Ak sa to niekoho z vás týka, ak si myslíte, že je to určené vám, cesta ako z toho von je, že sa pokúsite vstúpiť do vlastného vnútra a zistiť, kedy ste sa stali ovládanou bábkou a komu ste dovolili, aby vás ovládal. Potrebujte nájsť skutočne sami seba, svoje hlboké individuálne JA. Ak sa vám to podarí, už budete slobodní a verní samým sebe. Ako hovorí anjelská karta na tento týždeň, je to čas na Slobodu, tak ju v sebe hľadajte, nepodľahnite pokušeniu a nebuďte opäť bábkou v niečích rukách. Jedine, že vám to takto vyhovuje a potom je to vaše rozhodnutie a váš život... 

 
 


Posledné fotografieMessangerArchív

Kalendár
<< september >>
<< 2019 >>
Po Ut St Št Pia So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            


Štatistiky

Online: 7
Celkom: 535144
Mesiac: 19450
Deň: 711