Choď na obsah Choď na menu
 


Týždeň v kocke (13.2. - 19.2.2017)

img_20170212_103203.jpgVýklad kariet na tento týždeň je zaujímavý nielen prvými kartami ale aj vibráciami dátumov.

Pondelok a utorok sa začína piatimi palicami, čo značí, že istým spôsobom budeme bojovať, ale nie je to boj v pravom slova zmysle, budeme si musieť nejaké veci skôr vysúperiť, pretože sa vyskytne neistota, pocit, že keď sa niečo pobabre, tak pre istotu všetko. 5 palíc nám prináša výzvy a vzhľadom k anjelskej karte, možno to bude aj o výzve objaviť v tom všetkom svojho partnera duše. Možno to bude súboj ako ho získať. Tieto dni a možno aj celý týždeň sú možné nedorozumenia, ostáva veriť, že nebudú práve s partnerom duše, čo by bola obrovská škoda. Pretože každý jeden z nás túži po niekom, kto nám rozumie nielen na úrovni každodenného života, ale aj na našej duchovnej ceste. Človeka, ktorý je vibračne na tom rovnako. Ak ho máte, opatrujte si ho a nesnažte sa s ním bojovať pre svoje ego, ak ho nemáte, vaše modlitby boli vyslyšané a práve ste ho stretli - niekde v tom celom životnom chaose je - tak za neho bojujte a nenechajte sa odradiť od svojej cesty. Nenechajte si ho prekĺznuť pomedzi prsty.

Streda a štvrtok prechádza do vibrácie veľkého tajomstva Slnka, čo znamená obrat k lepšiemu. Slnko je cieľ, je to naše ego, je to muž, čo sa hrá s hviezdami a planétami, je to svetlo čo svieti na náš život. Slnko nám dodáva optimizmus, radosť, tma by sa mala na nejaký ten čas stratiť a my vidíme aj seba takých akí sme a sme s tým uzrozumení. Anjeli poskytujú duchovný rast, nuž, je čas to využiť. Ako vždy, nič nie je len o dobrom alebo zlom, tak aj keď je Slnko jednou z najšťastnejších kariet, nezabúdajme, že aj ono má svoje tienisté stránky. Jeho teplo sa môže zmeniť na oheň, môže páliť a ak budeme lietať privysoko, spálime si krídla... Pozor na prílišné ego a predvádzanie sa.

Piatok, sobota a nedeľa, tam ohnivá energia ostáva, ale teraz je pretavená do ohňa palíc. Páža má šibalský pohľad a hovorí, že máme potenciál na to, aby sme získali novú inšpiráciu, niekam sa pohli dopredu a niečo nové začali. Môžeme pociťovať kreatívne volanie po tvorbe nových vecí, máme predstavy, vízie, vieme, že môžeme... Nestvoríme svet za jeden víkend, ale máme dostatok nadania, aby sme položili jeho základy. Anjelské energie to len a len podporujú, pretože anjeli posielajú na víkend kartu Zázraky. Áno, vieme tvoriť zázraky, vieme byť mágmi svojho života, ale na strane druhej to môže aj znamenať to, že isté situácie nebudú vyzerať práve ružovo a vyriešiť ich môže len zázrak. Netreba však zúfať, pretože ak veríme, ak do viery dáme lásku a svoju schopnosť tvoriť, ak využijeme to, čo nám Univerzom ponúka, môžeme to dosiahnuť.

Vo vzťahoch ostala tá istá karta ako minulý týždeň, preto ju veľmi rozpisovať nebudem. Ostáva v platnosti a Univerzum si myslí, že ešte stále je dôležité si uvedomiť, že v prvom rade musíme myslieť s výživou a láskou pre seba, nerozdávať sa druhým a na seba zabúdať, my sme tí, ktorí ako prví si zaslúžia našu vlastnú lásku a potom ju môžeme rozdávať ďalej. Súčasne to neznačí byť sebcom a nechať "hladovať" partnera.

Symbolon - keď som vytiahla túto kartu, na tele mi naskočili zimomriavky, ale hovorím im pravdomriavky. Karta, kde sa človek sám bičuje vo mne okamžite evokovala pochopenie, že niektorí sú majstrami v týraní samých seba. Istý čas som v tom bola doma aj ja, tak sa vo mne všetko okamžite vzbúrilo... Už nie... Ale to je moja rezonancia s touto kartou, výklad je pre všetkých, tak sa poďme pozrieť, čo karta znamená. Volá sa Sebatrýzeň  a vládne jej Merkúr s Plutom. Jej hlavnou pointou je trestanie seba samého, snaha zbaviť sa viny spôsobom, že čím viac rán sami sebe zasadíme, bude to známka našej očisty...? V princípe karta hovorí o tom, že počas tohto týždňa je možné, že sa ocitneme v akomsi kruhu "nevinnosti a čistoty", v pocite, že od seba musíme dostať preč "zlo" v našej mysli tým, že budeme sami seba očisťovať nejakými rituálmi. Niekto sa možno bude častejšie sprchovať, ďalší bude mať pocit zbaviť sa svojej domnelej viny a napraviť svoje možno "hriechy" vlastným týraním.  Mentálnym či fyzickým. Treba si však uvedomiť, že všetci sme čosi kedysi urobili a toto je obdobie na možnú "obetu" pre vyššie ideály, pocit, že musíme potrestať hlavne seba, ale nezabúdajte, že príliš tvrdé tresty sa tiež môžu minúť účinkom. Nenechajte sa vtiahnuť do začarovaného kruhu rituálov, ktoré nikam nemusia viesť... Majú svoj zmysel, ale občas stačí si pravdu len uvedomiť, pochopiť, prijať a ísť ďalej. Podľa mňa je toto lepšie riešenie než týranie.

Postavenie Luny v pondelok bude ešte v Panne, takže pôsobenie bude na tenké  a hrubé črevo: Kto chce začať redukčnú diétu, je to vhodný deň. Mesiac je vo fáze, kedy ubúda a tak sa nám môže dariť ľahšie zbavovať nadbytočných kilečiek. Dôležitá je strava bohatá na vlákninu. Utorok a stredu bude Luna vo Váhach, ktoré pôsobia na činnosť obličiek, močového mechúra. Chránime sa pred prechladnutím a pijeme dostatok tekutín. Snažíme sa nepiť studené nápoje, ale nahrádzame ich teplým čajom alebo vodou z vodovou izbovej teploty. Štvrtok, piatok a sobotu nám Luna prejde do Škorpióna čo bude vplyv na sexualitu, pohlavné a vylučovacie orgány. Dámy ocenia sedavé kúpele z odvaru rebríčka a prasličky, u pánov by mohla ako prevencia pomôcť studená sprcha pohlavného orgánu. Sú to dni vhodné aj na veľké upratovanie, tak ak budete mať chuť, nech sa páči. V nedeľu Luna prejde do Strelca, ktorý ovláda boky, krížovú kosť, stehná a žily. Preto kým je Luna v Strelcovi, nevykonávajte namáhavé cviky či túry. Dajte si skôr niečo kratšie a intenzívnejšie. Sprchujte si nohy striedavo teplou a vlažnejšou vodou.

 

S láskou a svetlom pre vás pripravila Pavlína

 

https://www.facebook.com/Inou-optikou-1189151077798749/

http://anjelskekridla.eu

http://inou-optikou.webnode.sk

 

 
 


Posledné fotografieMessangerArchív

Kalendár
<< september >>
<< 2019 >>
Po Ut St Št Pia So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            


Štatistiky

Online: 7
Celkom: 535144
Mesiac: 19448
Deň: 709