Choď na obsah Choď na menu
 


September a naše boje

Horúce a ohnivé augustové dni sa končia. Začína sa pripomínať pani jeseň, končia dovolenky, začína školský rok. Čo nás teda v tom septembri môže stretnúť, čo môžeme zažiť a čomu by sme sa mali vyhnúť či naopak to robiť podľa numerotarotu?

September je mesiac, kedy nastáva čas istého zúčtovania. Nastávajú dni, kedy v sebe môžete pociťovať príval Marsovskej energie, ktorá vás ženie do akcií. Môže ísť o akcie vonkajšieho charakteru, možné konflikty, boje, začiatky nových projektov. Mars vládne znameniu Baran a september je v znamení Panny, ktorej poľa môjho názoru vládne Chairón. Ide o spojenie akčnej, mužskej energie a energie liečenia, poriadku ale aj chladu. Nastáva stret ohňa a chladnejších nocí, do stretu prichádza ego s túžbou pomáhať, otázka znie, komu. Rovnako sa táto energia môže prejaviť aj vo vnútri človeka, kedy príde vnútorný konflikt, boj. Položte si otázku, s čím bojujete. S tým že neviete, ktorou stranou sa vydať? Či sa venovať práci alebo napríklad svojmu rastu? Že ste v lete neschudli ale pribrali? Že sa vám nechce pracovať? Skrátka ten boj v akejkoľvek forme tam bude. September je o ukončovaní. O konci dovoleniek, prázdnin, nefunkčných vzťahoch, mnoho vecí doslúži, s mnohými sa budete musieť rozlúčiť sami. Dokážete to? Nájdete v sebe odvahu a vnútorný boj s tým, čo chcete a čo naozaj potrebujete dobojujete do konca či radšej to necháte tak a keď príde október, zistíte, že ste si na bedrá naložili len viac a namiesto riešenia prídu ďalšie dilemy. Nech už je ako chce, v septembri určite všetci dostaneme možnosť niečo získať, niekam sa posunúť. Ak dokážete ustáť mnohé konce, ukončenia, pochopenia, riešenia, energie, budete mať možnosť siahnuť si na žezlo, ktoré dáva silu na to, aby ste ustáli protivenstvá v živote, aby ste nabrali odvahu žiť svoj život inak ako doteraz a siahli si na realizáciu svojich snov.

Neviem povedať, ako sa v septembri každému jednému z nás bude odvíjať jeho vlastný život, lebo nuansy čísel a životných situácii je nespočetne veľa. Určite však viem, že to bude vhodný čas na to, aby sme sa z toho "ohnivého augustového pódia" stiahli do samých seba. Potrebujeme byť istý čas sami so sebou, lebo ako chceme vyhrať vnútorné boje? Sú to naše konflikty a len my ich musíme buď ukončiť alebo sa tváriť, že neexistujú. Čo nie je správne riešenie, ale tak každý z nás má vlastnú slobodnú voľbu a ako si ustelieme, tak potom budeme spať.

Je možné, že v septembri sa v tej "kotrbe" budú diať iné veci... Dávajte si preto pozor na to, či vidíte svet reálne, či neprevláda ešte postoj z augusta alebo už je na čele Panna s jej chladnou analýzou. Liečte si svoje bôle, snažte sa vidieť pod povrch a nenechajte sa unášať predstavami a snami. Keď nám totiž na cestu svieti mesiac, vidíme svet trocha inak ako za slnečného dňa. Pokojne sa môže stať, že v hlavách vám bude víriť ilúzia, nejasnosti a ťažko sa budete rozhodovať, čo s tým. A aj toto je ten boj, ktorý Mars sľubuje. Nájsť hlavu v oblakoch a zniesť ju na zem. Dávať si pozor na falošné sľuby a nereálne predstavy.

Inak si fakt dávajte dobrý pozor na tú hlavu, lebo s ňou pokojne niekam môžete vraziť, niekto vám po nej dá, prípadne si vypočujete argumenty, reči, návrhy, ktoré hlava "nepoberie". Pozor na to, komu dávate hlavu na klát a čo je pravda a čo nie. Určite riešte imunitu, pozor na tlak, aby vám z neho v hlave nenastal výbuch. Inými slovami, opatrnejšie pri aktivitách, kde hrozí úraz hlavy, nerozčuľujte sa, naopak snažte sa veci riešiť analyticky, možno s chladnou hlavou, venujte sa liečeniu samého seba, využite svetielko, ktoré ponúka karta pustovníka pretože všetky odpovede ktoré hľadáte sú ukryté vo vašom srdci.

 

S láskou a svetlom pre vás pripravila Pavlína

 

©2017

 

https://www.facebook.com/Inou-optikou-1189151077798749/

http://anjelskekridla.eu

http://inou-optikou.webnode.sk

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 


Posledné fotografieMessangerArchív

Kalendár
<< október >>
<< 2019 >>
Po Ut St Št Pia So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Štatistiky

Online: 10
Celkom: 552523
Mesiac: 19839
Deň: 631