Choď na obsah Choď na menu
 


Rok 2018

Už dlhší čas rozmýšľam o tom, čo nás čaká v roku 2018 a tak som sa rozhodla  „posvietiť“ si na tento rok cez syntézu karmalógie, tarotnumerológie  a astrológie.

article preview

2018-1.pngUž dlhší čas rozmýšľam o tom, čo nás čaká v roku 2018 a tak som sa rozhodla  „posvietiť“ si na tento rok cez syntézu karmalógie, tarotnumerológie  a astrológie.

Ak sa mi podarí nájsť ten správny čas, je možné, že o tom viac porozprávam v niektorom videu. A ak nie, tak asi Univerzum usúdilo, že písaná forma postačí. Uvidíme.

Celkovo vzato to bude celkom zaujímavý rok. Jeho vládcom bude Venuša, v tesnom závese s Lunou. Istým spôsobom sa bude presadzovať aj mužská energia Marsu. Karmalogicky vzato sa nekončí ani Saturnova cesta a tak všetci tí, ktorí podľa svojich dátumov narodenia patria k takzvaným Šaturňákom“ si budú riešiť lekcie v živote. Trocha horšie je to s tými, čo to nemajú, lebo daná energia je celkom tvrdá a nie vždy je jednoduché ju ustáť. Vyvažovať to bude línia šťastia a vízie.

Vládcom bude Venuša ale v rámci astrologického znamenia Váh, nie Býka. Teda pôjde skôr o vzťahy, diplomaciu, hľadanie spravodlivosti, rovnováhy, možnej nerozhodnosti. Istým spôsobom to bude možno rok v ktorom sa bude prejavovať kreativita či už v obliekaní, myslení alebo aj vo vzťahoch mileneckých, partnerských alebo pracovných. Otázkou je, ktorú polaritu si v tej originalite vyberieme. Rok 2018 môžeme zredukovať na číslo 11 a to je majstrovské číslo, ktoré nám prináša karmicky zaujímavé situácie. Jedenástka je zložená z dvoch jednotiek, teda číslic s rovnakou hodnotou, čo symbolizuje spravodlivosť, čestnosť ale aj nerozhodnosť, vnútorný boj a hľadanie vyrovnanosti. No a aby som nezabudla, k šedej eminencii roka 2018 bude patriť aj Neptún ako vládca znamenia Rýb.

Je možné, že v tomto roku budeme hľadať aspoň náznak spravodlivosti hlavne vo vzťahoch, bude to čas, kedy bude možné vyriešiť nedokončené veci z minulosti. Rozhodnutia by mali vychádzať z vnútra človeka, z jeho intuície, z pocitu, že aspoň voči sebe by sme mali byť úprimní. Karmicky vzato, čo sme zasiali, v tomto roku sa začne ukazovať. Pre niekoho ako púčik a pre iného ako obrovský strom. Bude to rok, kedy mnoho situácii skončí na súde, u právnika, mediátora, niektoré spory začnú ale je vysoká šanca, že mnohé dlhodobé spory sa konečne môžu ukončiť. Pre iných však rok 2018 môže priniesť presný opak. Finančné problémy budú pribúdať, prípadne sa vymykať spod kontroly, právne rozhodnutia nemusia byť vo váš prospech, môžete dať na zlé rady.

Možno by nezaškodilo v roku 2018 sa viac venovať prírode, všímať si rytmy prírody a hlavne rytmy Luny. Luna alebo Mesiac, ako chcete, bude mať v roku 2018 obrovský vplyv. Venuša ako vládkyňa Váh je niečo ako majiteľom podniku a Luna, tá je riaditeľkou s právomocou najvyššou. Vďaka Lune tu bude princíp energie, ktorá dokáže veci pohlcovať, prijímať. Na jednej strane je to čas, kedy skutočne budeme vidieť veci inak, ako keď svieti Slnko. Situácie budú vyzerať romantickejšie, zahmlenejšie, tajomnejšie, príťažlivejšie, nie vždy si budeme vedieť pomôcť. Na strane druhej vyplávajú na povrch vnútorní „démoni“, strachy, veci nedokážeme vidieť celkom jasne, mnoho slov či situácii bude prekrútených, nejasných, pomýlených.

Pokojne sa môže stať, že budeme mať nutkanie ostať sami, budeme riešiť rozchody, odchody, ukončenia, výpovede, zmenu práce, zmenu partnera a podobne. Samozrejme, silno to bude ovplyvnené našou intuíciou, tým, ako dokážeme spracovať veci o ktorých vieme že sú, ale je veľmi ťažké ich vedomím prijať, pochopiť. Na každú dieru je ale záplata a aj v nás, ak sa bude diať čokoľvek, je najlepšie skutočne veriť sám sebe, svojim pocitom, intuícii.

Už od roku 2000 tu máme každý jeden deň najťažšiu karmu, tak za tých 17 rokov sme si už mohli zvyknúť. V roku 2018 sa ale prihlási skutočne plnou silou a tak ako nám dá priestor na to, aby sa mnohé veci vyriešili podľa karmického zákona príčiny a následku, kauzalita bude v závislosti aj od nášho rozhodnutia. Pozor by som si dávala na testosterónové  záležitosti, kedy princíp kto má väčšieho „koňa“ nemusí dopadnúť práve najlepšie. Aj keď tu bude vládnuť Venuša a Luna, predsa len  ženy, deti, rodiny, byty, krása akoby sa často strácala a mužská energia bude tak divne osamelá.

U mnohých ľudí nastane konflikt v tom, či sa majú venovať duchovnu alebo radšej tvrdo makať na peniaze, ktorých viac nebude... Mars sa skutočne bude prejavovať hlavne vo vnútri človeka, ktorý ale bude mať možnosť nakoniec pochopiť, kadiaľ vedie správna cesta, niektorým sa dokonca podarí siahnuť si na úspech, moc, dôležité je ale všetko čo sa naučíme vedieť zužitkovať a pomyselné žezlo múdrosti, lásky a vedomostí v ruke udržať.

Karma čísla 11 nás naozaj môže dostať na vrchol, no rovnako aj do bahna problémov, z ktorých sa nebude jednoducho dostávať von. Zaťať päsť, zuby, potlačiť v sebe silu nebude vždy jednoduché. Skutočne bude potrebné, aby ľudstvo vo všeobecnosti konečne začalo používať aj šiesty zmysel a nenechalo sa stále klamať, podvádzať a veci kde je aspoň zrnko pravdy zahltiť kopou nezmyslov. Vždy je čas prebudiť sa a aj v roku 2018 k tomu šancu dostaneme, ak ju ale dokážeme aj využiť. V opačnom prípade to bude rok, ktorý môže zvýšiť počet klamárov, podvodníkov, nečestných politikov, sudcov, skorumpovanosti.

Muži akoby ostali osamotení a stratení vo svete, v ktorom jasne nevidia. Ich cestou bude držať sa zdravého rozumu, dávam do pozornosti slovo ZDRAVÝ, lebo rozum môže často rozmýšľať úplne mimo. Neviem presne čo sa môže diať, ale určite si odsledujem povolania ako sú policajti, hasiči, vojaci, zdravotníctvo, psychiatrie, väznice. No, zvyšné veci necháme radšej tak.  

Dalo by sa ešte mnoho písať, ale kto by to čítal. Možno viac nahovorím.

Preto resumé zniedržte sa intuície, svojich presvedčení, doprajte si dostatok času byť sami so sebou, vnímajte veci srdcom a nie očami, pozor na podvodníkov, klamárov, pozor na zvýšenie závislosti na drogách, alkohole, dôvere nesprávnemu človeku. Dajte si do poriadku autá, pôžičky, právne veci, a hlavne srdcové záležitosti. Naozaj to bude rok, kedy mnoho vzťahov prejde skúškou ohňom. Je to ale aj rok, kedy môžeme dosiahnuť úspech, nájsť vlastnú vyrovnanosť, originalitu, nájsť samého seba. Cesta to nebude ľahká, ale určite stojí za to.

Ak pracujete s anjelskou energiou, skúste v roku 2018 týchto archanjelov: Raguel, Ariel a Haniel.

P.S. Nezabúdajte, že je ide o všeobecný rozbor a tak to, čo sa komu udeje v roku 2018 záleží aj od jeho nastavenia, jeho rozhodnutí a jeho možností.

Prajem vám, aby ste v roku 2018 boli osudom vedení a nie vlečení.

S láskou a svetlom pre vás pripravila Pavlína

©2018 - Pavlína

 
 


Posledné fotografieMessangerArchív

Kalendár
<< apríl >>
<< 2020 >>
Po Ut St Št Pia So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      


Štatistiky

Online: 8
Celkom: 675394
Mesiac: 23857
Deň: 725