Choď na obsah Choď na menu
 


Október - hore či dole?

img_20170926_202041.jpgSlniečko pre nás už nemá tak horúce slnečné lúče, no napriek tomu jeho teplo je ešte príjemné. Počula som, že má byť október veľmi teplý, neviem, je to možné, nemusí to byť ale vôbec pravda.  Bez ohľadu na to, aké bude počasie, pozrime sa na to, aký bude október z pohľadu tarotnumerológie.

Tento mesiac bude tak trocha ako na kolotoči. Niektoré veci sa k nám vrátia, iné odídu, pocit, že raz sme hore a potom zas dole. Na niektoré veci budeme mať obrovský vplyv, tak si doprajme čas na to, aby sme sa rozhodli správne, pretože či sa nám to páči alebo nie, len my sami sme za seba zodpovední a to, aký máme život, za to si môžeme zas len my. V každom prípade dostaneme do rúk všetky informácie, prostriedky, aby sme mohli sami tvoriť svoj osud. Neverte na to, že osud je daný a nič sa na ňom nedá meniť. Osud je učiteľ. Buď sa ním necháte viesť alebo vliecť. Ak využijete energie, situácie, ktoré nám Univerzum pošle, ak dokážete využiť veci tak, aby ste veci konali v prospech seba a iných, môžete sa tešiť. Bude sa dariť. Ak však "zaspíte", necháte sa pohltiť egom, nerozhodnosťou, poživačnosťou, potom sa nesťažujte.

Október je v znamení Váh a to je o vzťahu s inými ľuďmi, nerozhodnosť, snaha nájsť vnútornú rovnováhu ale aj vlastniť krásne veci či minimálne pocit, že iná bytosť je našim vlastníctvom. Ak ste si v septembri nevyriešili to, čo ste mali, nedokončili načaté, v októbri sa to môže začať celkom dobre komplikovať, prípadne odsunúť na november, čo bude inak riešené, pravdepodobne tým ťažším a boľavejším spôsobom.

Ak dokážeme ustáť všetko to raz hore a potom dole, ak dokážeme rozoznávať, kedy máme na sebe či nejakej situácii "zamakať" a kedy naopak vyložiť nohy na stôl a nechať nech sa veci skrátka len dejú, tak sme to celkom dobre uhrali a život sa môže začať javiť naozaj lepšie. Pocit, že sme to niekam dotiahli, že je to fajn, že pred sebou máme mnoho možností, ktoré čakajú len na nás... Skutočne sa mnohým môže podariť dosiahnuť vrchol svojich síl, úspechu, byť akým akýmsi princom či princeznou. Nezabúdajte ale, že všetko sa v októbri bude tak nejak vyvažovať, existuje tam akási nekompromisnosť pohybu a neradno zaspať na pomyselných alebo aj skutočných úspechoch.

Aj keď sa tento mesiac javí ako celkom príjemný, predsa len v sebe schováva isté nebezpečenstvo. Tým je naivita, dôverčivosť, hlavne ak veríte nesprávnym ľuďom alebo sa necháte vláčiť životom v područí ega, ktoré v októbri naberie akúsi silu na to, aby sa dokázalo s nami "naťahovať".

Bude to mesiac o áno aj nie, o tom že chcem aj nechcem, mám či nemám, ja a chcem, ja mám, ja môžem. Mnohí možno začnú niečo nové, poučia sa, v mnohých prípadoch môže dôjsť k prekvapivým zmenám, možno zmeníte na isté javy názor, možno sa naopak s niekým udobríte po dlhej dobe alebo pohádate z ničoho nič.

Nech už to bude akokoľvek, dávajte si pozor na to, s kým sa bavíte a o čom, komu veríte a komu dávate do úschovy svoje tajné informácie, PIN kódy od bankomatovej karty či  mu zveríte do rúk svoje srdce. Nemusí sa to vyplatiť. Naopak, využite to, že nastanú dni, kedy môžete vyniknúť, niekam sa posunúť na výslnie, akurát sa môže stať, že keď tam prídete, zistíte, že ste tam len vy.

Rada nakoniec - zvažujte čo robíte, nechajte veci plynúť vlastným tempom, hľadajte v sebe rovnováhu a naučte sa rozlišovať, v ktorých veciach je čas zapnúť svoju energiu na "turbo" rýchlosť. Uťívajte si čo život ponúka s rozumom, láskou a Slnkom, ktoré s nami ešte tak trocha "zatočí". 

 

 

 

S láskou a svetlom pre vás pripravila Pavlína

 

©2017

 

https://www.facebook.com/Inou-optikou-1189151077798749/

http://anjelskekridla.eu

http://inou-optikou.webnode.sk

 
 


Posledné fotografieMessangerArchív

Kalendár
<< október >>
<< 2019 >>
Po Ut St Št Pia So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Štatistiky

Online: 10
Celkom: 552532
Mesiac: 19833
Deň: 625