Choď na obsah Choď na menu
 


Marec 2018

"Tvoja myseľ je architektom Tvojej skúsenosti. To, čo dokáže vytvoriť, nemá žiadne obmedzenie."

article preview

 

Dnes nám začal mesiac marec a zajtra máme Spln v Panne. Slnko v Rybách a Mesiac v Panne vytvárajú osu protikladov, tak celkom pekne zahmlenú a možno oslabenú, ale o to zaujímavejšiu.

Čo nás teda čaká v tomto roku v mesiaci marec podľa karmalógie a kariet?

Podľa môjho skromného názoru sa to ponesie v znamení riešenia kariem rodinnej línie. To, čo nám naši predkovia zanechali, to sa môže začať riešiť, omieľať, opakovať a vzhľadom k vibráciám roka 2018 aj snažiť nejakým - akýmkoľvek spôsobom ukončiť. S najvyššou pravdepodobnosťou sa to môže týkať hlavne ľudí narodených  v dňoch  1,3,10,12, 28 a 30.  Kto má v dátume narodenia číslo 29 mal by zbystriť pozornosť. Kto má číslo 2, ten by sa mal viac zaujímať o svoju intuíciu a uvedomiť si, že je potrebné popracovať na závislostiach rôzneho druhu, aj keď môže ísť o niečo čo sa považuje za originálne (či už v dobrom alebo horšom svetle). No a tí, čo majú 11, zapnúť mentálnu energiu na najvyššie obrátky, pretože dostanú šancu sa z niečoho vymotať, vyriešiť, dokončiť, dosiahnuť. Bolo by škoda to nevyužiť.

Inak to bude mesiac, kedy sa energie budú zobúdzať, môže nastať obrat k lepšiemu, za predpokladu, že ste na to pripravení. Mnoho vecí sa odrazu pohne z ničoho nič, čo sa bude môcť nafúknuť, to sa nafúkne a ak má niekto tendenciu robiť z komára somára, tak v tomto mesiaci z toho pokojne môže vzniknúť aj slon.

Pre iných to ale môže byť mesiac, kedy sa na povrch vyplavia staré emočné vzorce, ktoré pripomenú, že sme sa stali obeťou alebo sme sa len tak cítili bez ohľadu či to pravda bola alebo nie. Ak budete mať v marci pocit, že sa vás pokúša niekto napáliť, majte sa na pozore, pretože to pokojne môže byť pravda. Bude to mesiac o komunikácii a dosahovaní istých znalostí, túžba po dosiahnutí moci, financií a ako sa hovorí, vo vojne a láske je všetko dovolené, v tomto prípade pôjde o informačnú vojnu a tak je namieste byť v strehu.

Moja rada karmalóga - dajte si do poriadku papiere, dopíšte čo dopísať máte, povedzte to, čo vás trápi a vypočujte si radosti iných. V mnohých prípadoch budeme v marci vidieť a zbierať úrodu, kto si chce založiť rodinku tak je to skvelý čas na počatie bábätka. Rovnako je možné, že sa budete venovať založeniu niečoho nového, prípadne dokončeniu čohosi starého, čo ale istým spôsobom ešte bude pokračovať. Venujte sa meditácii, upokojte rozbúrené emócie, občas skrátka skúste byť len sami so sebou a svojim vnútrom.

 

Podľa posolstva kariet by v mesiaci marec bolo nanajvýš vhodné uvedomiť si, kým sme obklopení. Tam niekde na obzore na nás čaká šťastie a možno aj citové naplnenie. Stretneme sa s tými, ktorých milujeme, prežijeme lásku, vášeň, naplnenie, uvedomíme si aké harmonické môžu byť vzťahy vnímané srdcom. Je to ideálny čas na to, aby sme dokázali v mnohých veciach odpustiť sebe a aj iným, aby sme dali porozumenie a láskavosť - jedine tak môžeme zažiť tú harmóniu, ktorá na nás niekde tam čaká.  My sme strojcami svojho osudu a podľa toho, na ktorú cestu sa vyberieme, ako po nej budeme kráčať, do takého cieľa dôjdeme. Už viete, kde je vaša štartovacia čiara? V láske alebo strachu?

 

"Tvoja myseľ je architektom Tvojej skúsenosti. To, čo dokáže vytvoriť, nemá žiadne obmedzenie."

 

Karty hovoria, že najbližší mesiac by sa naša pozornosť mala sústrediť na to, aby sme viac dôverovali svojej intuícii, posilnili tvorivejšiu stránku svojej mysle, aby sme viac snívali a fantazírovali.

Ako kvantová terapeutka vidím a stále si to u seba dokazujem, že hranice neexistujú, máme ich vo svojej mysli. Teraz je čas zamerať svoju pozornosť na to čo chceme, potrebujeme a ako to chceme. Niekedy treba "vypnúť" vedomú myseľ a len tak sledovať tok myšlienok, zladiť sa s tokom života. Využiť nápady, kreativitu, rozšíriť svoje zručnosti, vedomosti. Je čas zaostriť svoje vedomie na to, čo robí naša myseľ a požiadať tento zdroj aby bol našim verným a prvým pomocníkom. Kedy ak nie teraz je najvhodnejší čas k tomu, aby sme sa zamerali na to pozitívne.

 

Nezabúdajte, že naša myseľ je pre nás tak pomocníkom ako aj nepriateľom. Využite všetko čo môžete, aby ste v marci dosiahli čo najviac úspechov a čo najmenej boľavých záležitostí.

 

S láskou a svetlom pripravila Pavlína

 
 


Posledné fotografieMessangerArchív

Kalendár
<< apríl >>
<< 2020 >>
Po Ut St Št Pia So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      


Štatistiky

Online: 9
Celkom: 675409
Mesiac: 23867
Deň: 728