Choď na obsah Choď na menu
 


Jún - láska alebo dilema

img_20170530_185503.jpgMáj sa chýli ku koncu a pre niektorých to bol mesiac, kedy dostali riadne zabrať. Mňa nevynímajúc. Vibrácie čísel skrátka ukázali, že ich moc je vskutku jedinečná.

Pozrime sa ale na to, čo nás podľa tarotnumerológie čaká v mesiaci júni.

V prvom rade chcem upozorniť, že žijeme v duálnom svete a nič nie je len čierne alebo biele, takže všetky dni, minúty a sekundy v našom živote v sebe obsahujú tak do nádherné ako aj to boľavé. Pretože to všetko v sebe máme aj my a vzájomnou súhrou, synchronicitou alebo našim "vysielaním" do svojho života priťahujeme to, čo si prajeme alebo potrebujeme. Aj jún 2017 má v sebe tak to krásne ako menej príjemné.

 

Hovorí sa síce, že mesiacom lásky je máj, ale predsa len, podľa môjho skromného názoru, sa s témou vzťahov stretneme asi skôr v júni. Bude to vo všeobecnosti (na individuálnej úrovni to môže byť úplne inak, rovnako aj každý jeden deň bude inak "zafarbený") mesiac, kedy môžeme stretnúť novú lásku, upevniť tú starú. Čas, kedy môžu kvitnúť sobáše a zásnuby. Stretnutia starých lások ale aj nových, vstup ľudí do nášho života, ktorí nás niekam posunú, zmenia náš život. Bude tam začiatok niečoho nového no aj vnútorné či vonkajšie dilemy.

Milujem jedného alebo druhého? Mám si vybrať nové zamestnanie alebo ostať v tom starom?

Jún je síce prísľubom vzťahov, ale budú to vzťahy na rôznych úrovniach - od mileneckého až po ten pracovný. V istých situáciách budeme naivní, odložíme svoje strachy a vrhneme sa do nových projektov. V júni nám Venuša dá pocítiť, čo znamená byť pôžitkárom, budeme vnímať krásu tak trocha inými očami. Mnohí budú mať pocit, že môžu všetko a čarodejkám ako aj čarodejom pôjde mágia hladko. Pribudne tvorivosť, kreativita, mnohým konečne "trkne", čo v živote chcú a učinia to skvelé rozhodnutie, ktoré môže zmeniť ich život. Láska, peniaze a tvorivosť budú naozaj tvoriť jeden celok a kto to dokáže ukočírovať, nech si užíva dni plné lásky, pohody a otvorené srdce.

Cieľom v mesiaci jún by malo byť nielen hľadanie ale skutočné žitie uprostred - byť v strede medzi láskou a jej mágiou, nehnať sa do extrémov na jednej alebo druhej strane.

Pre iných tento mesiac ale môže naopak priniesť učenie v podobe životných skúšok, kedy naozaj prídu dilemy, ktorým by sa radšej vyhli. No nebudú mať kam. Vždy je tu prísľub, že ak sa rozhodneme správne, mnoho získame. Ale ktoré rozhodnutie je to dobré? Nuž, toto dosť často môže spôsobovať vnútorne "peklo", ktoré tak nejak s júnom tiež súvisí. Nielen vzhľadom k počasiu, slnečným a horúcim až pekelným dňom, ale aj pôsobením diablika, ktorý tak nejak príde. Ak lásku nepochopíme správne, ak nedokážeme spojiť dve polarity v sebe (muž a žena, jin a jang), potom príde žiadostivosť, žiarlivosť, závislosť na materiálnych veciach, negatívne správanie. Môžeme byť priťahovaní vidinou niečoho, čo v skutočnosti neexistuje, ale naše ego nám to vykreslí ako to najpotrebnejšie, pre čo by sme v prenesenom slova zmysle dokázali aj zabíjať. Pamätajte ale, ak máte pocit, že sa nemôžete nikam pohnúť, že ste obmedzovaní, že skrátka ste väzňom citov, vzťahov, práce, strachu, neistoty - to všetko je len ilúzia a kým budete spolupracovať so strachom a nie so srdcom, otrokármi ste vy sami. Vyriešte si všetky veci na podklade lásky (ak sa dá, tak tej bezpodmienečnej), inak sa v mesiaci júl dočkáte iných pádov na dno.

V mesiaci jún bude Slnko viac menej v Blížencoch, takže nám môže pomôcť mnoho vlastností tohto znamenia. Komunikácia, prelietavosť, občasná "schýza", množstvo informácií, rýchlosť, u mužov sukničkárstvo... Všetko nové bude lákať, volať a vábiť.

Na strane druhej nám jún môže ale priniesť aj túžbu byť pánom nad situáciou a konať s mottom - čo chcem to dostanem. Manifestácia vlastných snov je síce fajn, len pozor, by ste sa k tomu nedopracovávali s bičom v ruke. 

U žien môže prísť túžba dať si do poriadku svoj byt, prerobiť kúpeľňu či kúpiť nové záclony. Rodiny budú tak nejak v centre pozornosti - od babičiek, matiek, dcér a vnučiek, v škole spolužiačok a v práci kolegýň.

Aj keď sa zdá, že v júni to bude také plávanie po hladine so srdcom na dlani, nesmieme zabúdať na rok 2017 a jeho karmu ktorá pôsobí v každom jednom mesiaci. Takže práve ženské pokolenie bude v istom strete s mužkou karmou. Otázka znie, kto bude mať navrch, hoci si myslím, že by sme vzájomne nemali bojovať, ale naopak pochopiť, že jeden bez druhého nie sme jeden celok ale len jeho časť. Rovnako sa v júni môže stať, že zabrať dostanú vzťahy, ktoré sú nejakým spôsobom karmicky poznamenané a tak sa nečudujte, keď budú v rodinách kulminovať "ohnivé" hádky, nedorozumenia, ublíženia na zdraví a s najvyššou pravdepodobnosťou budú obeťami ženy. Občas ale žena prevezme pomyselný bič a ak už jednoducho nedokáže zvládať toho "diabla" vedľa seba, vezme spravodlivosť do svojich rúk. Takže pozor na horúcu krv a vášnivé city.

Po zdravotnej stránke si strážme svoju krv, pozor na anémie, kŕčové žily či nechutenstvo - nech už je z čohokoľvek. Aj duša občas môže trpieť tým, že nedokáže "zjesť" všetky reči ktoré nám ponúka či už partner, kolega, šéf alebo od reality odtrhnutí politici.

 

V závere snáď len rada - skúste byť v júni naozaj so srdcom plným lásky, očami v realite a hlavne sa milujete takých, akí ste. Jún je presne o tom, aby sme v sebe spojili alebo aspoň sa pokúsili pochopiť vnútornú polaritu nielen našich životov, ale hlavne našej samotnej podstaty.

 

S láskou a svetlom pre vás pripravila Pavlína

©2017

 

https://www.facebook.com/Inou-optikou-1189151077798749/

http://anjelskekridla.eu

http://inou-optikou.webnode.sk

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 


Posledné fotografieMessangerArchív

Kalendár
<< september >>
<< 2019 >>
Po Ut St Št Pia So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            


Štatistiky

Online: 7
Celkom: 535156
Mesiac: 19444
Deň: 704