Choď na obsah Choď na menu
 


Júl - aký kríž nosím?

img_20170701_112555.jpgMesiac jún máme za sebou a pred nami je júl, ktorý je akýmsi prirodzeným vyústením mnohých veci, ktoré sa doteraz riešili a nedoriešili alebo bublali pod povrchom a teraz skrátka chcú von. Potom sú tu záležitosti, ktoré práve v tomto mesiaci vzniknú a potrápia nás v ďalších mesiacoch.

Aké vibrácie máme čakať? Na čo sa tešiť a čomu naopak vyhnúť? Vzhľadom k tomu, že som karmalóg, asi celkom príjemné čítanie to nebude ale pokúsim sa to vyvážiť aj tým príjemnejším.

Začnem horším, lepšie nechám na koniec, aby ste mali z toho článku aspoň v závere lepší pocit... Dúfam.

Júl bude mesiac, kedy sa "vyroja" (verím, že aj odhalia) mnohí podvodníci, klamári, takže pozor na to komu veríte a v akej miere. Poznáte to, dvakrát meraj a raz rež, čo v tomto mesiaci je vysoko aktuálne. Navyše je to mesiac zvýšených nehôd, bez ohľadu na to, ktorý smer si vyberie. Nehody fyzické ale aj duševné, nehody vo vzťahoch, pracovných pomeroch, mnohé hádky vo vás môžu vyvolať pocity alergie, z niektorých "slovných perál" hrozí ekzém, dusenie sa, takže pozor na pľúca, kožu a ak si myslíte, že so srdiečkom máte všetko v poriadku, nedivte sa, keď odrazu zistíte, že nejaká tá skrytá srdečná "záležitosť" sa odrazu ukáže a potrápi statočne.

V júli môžeme byť svedkami rôznych "dramatických" výstupov, hereckých výkonov, poniektorí skončia v nemocnici a treba dúfať, že to bude niečo, z čoho sa dokážete celkom rýchlo spamätať... Horšie to bude s tými, čo sa rozhodnú pozrieť, aká tráva rastie pod ich oknom rovno z desiateho poschodia. Jedy nielen slovné ale aj v injekčných striekačkách nebudú to pravé orechové, ale zato aktuálne a pre mnohých tak nejak nevyhnutné. Zvažujte, čo naozaj potrebujete a čo môže byť len perfektným komerčným ťahom.

Neptún je spojený s vodou a tá k júlu patrí, keďže oficiálne sa začali prázdniny a dovolenky. Pozor pre to na to, čo pijete, dýchate, fajčíte. Povedať fajčiarom, že cigarety budú teraz pre ne oveľa nebezpečnejšie asi nemá zmysel, tak to ani nespomínam.  Pozor na cestách, pri mori, jazere ale aj na to, v akom stave ste sa rozhodli vliezť si do vane s fľašou vína, pretože potrebujete zahnať zúrivosť zo svojej polovičky. Nemuselo by to dopadnúť práve najlepšie.  Skrátka a dobre, je fajn, aby ste vo vzťahoch umyli ružové okuliare, pretože isté veci budú v júli dosť nejasné, rozmazané, nepochopené a hlavne nehotovostné. Pozor na jazdy bicyklom, autom, plachetnici, korčuliach a ak nemusíte, skákanie na gumenom lane odložte na inokedy, rovnako neskúšajte, či ste lepší ako povrazolezec. Čo bolo postavené na zlých základoch, to spadne, darmo to budete dávať nanovo dokopy, ono to časom spadne opäť, hlavne vždy vtedy, ak si myslíte, že žiadna búrka z čistého neba prísť nemôže. Omyl, môže a s najvyššou pravdepodobnosťou aj príde. Tu pomôže len jedno. Byť nad vecou (čo bude znamenať herkulovské úsilie), dať si dole okuliare, ktoré nezaostrujú, naopak zahmlievajú (vo všetkom) a analyzovať zdravým sedliackym rozumom.

Je fajn vedieť, že istým spôsobom vieme pre seba vytvoriť akúsi ochrannú bariéru ako zodiakový Rak, ktorý vládne práve v júli. Je starostlivý, ochraniteľský ale rovnako ustrašený, nervózny a emočný. Pozorujte sa, či robíte kroky dopredu alebo radšej cúvate. Či idete vpred s jasným cieľom alebo vzad so strachom. Ak sa vám chce kričať na plné pľúca, určite to vykonajte niekde v prírode, kde sa nadýchate aspoň čerstvého vzduchu.

V každom prípade sa snažte držať opraty svojho života v rukách, ak povolíte, ďaleko sa nedostanete.

A teraz k tomu lepšiemu, ktoré som už čiastočne načrtla.

Určite to bude mesiac emočný, tak sa sústreďte na to, aby ste nepodľahli hádkam, ale pozerali sa na svet s nohami na balkóne a s dobrým bylinovým čajom. V júli sa môže celkom dobre dariť liečiteľstvu, je to vhodný čas na masáže, tak vyhľadajte fakt dobrých masérov, vnímajte spiritualitu, ktorá sa bude vznášať okolo. Ak ste typ človeka ktorý má pocit, že  v tých jeho rukách je čosi liečivé, tak šup šup, vyskúšať, čo to je. Energie, karty, masírovanie, miešanie byliniek? Výber je široký, hľadať a hlavne nájsť musíte sami. Berte do rúk kyvadlo, prípadne si vyskúšajte, čo to znamená byť zdravotnou sestrou.

Nech sa na ten júl pozerám akokoľvek, vždy sa dopracujem k vode. Preto skúste meditovať, hľadať veci v sebe a nie v iných a keď už to inak nejde, tak svoje vzťahy berte ako zrkadlo... Možno sa uvidíte inak, než by ste čakali, ale len úprimnosťou k sebe samému sa aj niekam dopracujete. Zahmlievanie situácie nepomôže.

 

Nech je ako chce, každý z nás sme strojcom svojho osudu a preto je vo vašich rukách, aký bude júl pre vás osobne. Prajem pri tom veľa pevných nervov, čo najmenej rozvodov a rozchodov, minimum hádok a čo najviac porozumenia, analýzy a pevnej ruky pri držaní oprát. Ako ukazuje karta Voz, zapriahnutí nie sú krotkí baránkovia ale divoké kone, ktorým nerobí problém prekonávať ani rozbúrené more. Verím, že ich dokážete ovládať tak, aby sme mesiac júl "preplávali" s čistými pľúcami, nepoškodenou pokožkou, nenarušeným žalúdkom a iskrou v oku, ktorá bude v júli fakt žiariť. Nedajte sa ale zaslepiť pozlátkom, hľadajte hlboko pod hladinou mora a pre hlavne - skúste nechať račie klepetá v pokoji, lebo "zaklepetiť sa" nie je vždy výhrou.

Júl je istým spôsobom aj symbolikou kríža, možno polovičného, ale aj tak. Uistite sa teda, či vláčite so sebou len ten svoj kríž. Zanalyzujte, či je vôbec potrebný...

 

S láskou a svetlom pre vás pripravila Pavlína

 

©2017

 

https://www.facebook.com/Inou-optikou-1189151077798749/

http://anjelskekridla.eu

http://inou-optikou.webnode.sk

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 


Posledné fotografieMessangerArchív

Kalendár
<< september >>
<< 2019 >>
Po Ut St Št Pia So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            


Štatistiky

Online: 8
Celkom: 535153
Mesiac: 19449
Deň: 706