Choď na obsah Choď na menu
 


Čo si zasejem, to v auguste zožnem

img_20170731_153035.jpgPrázdniny sa nám pomaly prehupli do svojej druhej polovice. Čas letí ako bláznivý, hoci paradoxne v skutočnosti žiaden čas neexistuje, ale tak teraz poďme na to, aký vlastne august 2017 bude.

Tento výklad je určený všetkým, každý si z neho môže vybrať to svoje, prípadne to za nás vyrieši Univerzum. Napriek tomu si ho dovolím špeciálne venovať jednej "rybke", ktorá mi povedala, že mám prestať "škatuľkovať" a začať písať predikciu, lebo už chce čítať.

Tak nech sa páči...

August sa nesie v slnečnom znamení leva a ako vieme, lev je nielen majestátne zviera ale aj v celku lenivé, čo sa celkom nevzťahuje na levice. Inými slovami, pre niektorých to bude mesiac kedy budú chcieť byť na výslní ako ten lev, otázkou je, čo budú preto ochotní urobiť a pre iných to bude drina na plný úväzok. Bude to mesiac slnečného ohňa, ohňa v srdci, reči, emóciách, doslovného ohňa, tak pozor na to, čo a kedy zapaľujete. Slnko bude niektorým statočne piecť na "karbid" tak pozor na úpaly, srdiečka a samozrejme na rýchlo vzniknuté flirty, ktoré tak ako rýchlo vzbĺkli, tak aj celkom voľným  pádom zhasnú. August bude v znamení karmy mužov, synov, vnukov, otcov, dedkov, manželov, partnerov, milencov, kolegov, šéfov a kamarátov, tak ženy bacha na to, pretože svojim spôsobom to nesieme s nimi na svojich pleciach tiež. Nečudujte sa ani divotvorným správam ohľadom zlata, financií, všetkých transakcií s nimi spojenými. Karma sa ukáže aj pri rôznych politikoch (ostáva dúfať, že budú na dovolenke a nebudú riešiť "podstatné" veci), nechcem si ani predstaviť, čo sa bude pred nami v auguste tutlať ohľadom migrantov, tak odporúčam správam v OFICIÁLNYCH médiách NEVERIŤ! Verte či neverte, sú podprahovo manipulatívne a môžu vám spôsobiť  zvýšený krvný tlak, infarkt a kolabovanie. Celkom by ma zaujímalo, aké správy budeme počuť o Rusku a Číne.

Môžu sa diať veci kde sa vyskytne väčšie množstvo ľudí, preto asi budeme svedkami kadejakých "zaručených" pikantných odhalení o tom, kto kedy kde a s kým, prečo, načo a začo - lebo toto je to, čo národ asi fakt zaujíma.

V auguste bude vládnuť sila, moc, bude to o vojakoch, policajtoch, hasičoch ale aj všetkých tých, čo nejakým spôsobom nosia "uniformu". Teda kuchári, čašníci, bankári a podobne. Egoistické individuality sa budú snažiť svoje okolie presvedčiť o svojej neodolateľnej charizme, moci a pravde, občas si pri tom aj dobre zarevú. Neodporúčam sa hádať v aute, hromadnom dopravnom prostriedku, lietadle a pozor na to, čo v auguste zverejníte na internete. V tomto mesiaci si dajte do poriadku svojich plechových tátošov aby vás v septembri neprekvapili nejakou to poruchou.

S financiami to bude raz hore a raz dole, dobre si premyslite, či v auguste fakt chcete riešiť pôžičky a hypotéky, prípadne niekomu požičať, lebo veď kamarát. A už vôbec by som sa nepúšťala do toho, aby ste išli niekomu za ručiteľa.

Bude to mesiac, kedy sa musíme o sebe naučiť, že všetku silu aj tú animálnu nosíme v sebe a prestať sa hrať na cukrové bábiky. Jednoducho sme aj "dravci" a nie vždy je metóda cukru a biča správna. Občas skrátka treba rešpektovať aj to animálne v nás a leva pustiť z reťaze. Nie na lov, to skôr levicu, ale teda nech sa to vyhrieva na slnku a my s rukou na jeho hrive budeme obdivovať "Oskara" spolu s ním. Ak dokážeme so svojim vnútorným zvieraťom žiť v symbióze a nepotláčame ho, máme vyhrané.

V roku 2017 máme celý rok za učiteľa Saturna. V auguste sa jeho moc neskutočne zväčší a to znamená, že nebude priestor na nejaké lavírovanie a tanečky okolo. Skrátka veci, problémy, čokoľvek sa bude musieť riešiť buď tak alebo onak. Je to priestor na to, aby sme natiahli ruku za tým čo chceme ale zadarmo to nebude, drina, drina a opäť drina alebo sa na to vykašlete ale potom nenadávajte na osud. On vás chcel viesť, ale  ak sa chcete nechať vláčiť, tak nech sa páči. Prirovnám to k jazde na koni. Buď sa budete učiť jazdiť v sedle alebo pobežíte za ním.

V každom prípade, ak dokážeme v auguste pochopiť nás osud, aspoň teda čiastočne, máme šancu si siahnuť na svoju hviezdu mágov a byť v centre pozornosti. Pre mnohých to môže znamenať verejné vystúpenie, prednášanie, prezentácie a podobne. Svojim spôsobom nám august dáva možnosti k získaniu úspechu, uznania, financií, lásky, no rovnako aj tvrdého pádu, straty, odlúčenia. Vždy závisí od každého z nás, lebo všetci máme svoju osobnú karmu a svoju slobodnú voľbu ako sa zachovať v tej či onej situácii.

V partnerstvách to môže byť také všelijaké. Na jednej strane ohnivá láska, na druhej strane výbušná nenávisť. Rovnako to môže poukázať na to, že niektoré páry budú od seba, príde odlúčenie, niektorí si uvedomia, že vo vzťahu ich nedrží láska ale peniaze, deti alebo len skrátka zvyk.

V závere som si dovolila vytiahnuť kartu ako radu pre nás všetkých, čomu by sme sa mali venovať v tomto poslednom prázdninovom mesiaci.

Zastavte sa na chvíľu a pozorujte to, čo sa okolo vás odohráva tu a teraz. Vnímajte svoju prítomnosť, skúste nerobiť viacero vecí naraz, ak sa rozprávate s priateľmi, vnímajte čo hovoria, nepočúvajte len na pol ucha, skúste si uvedomiť, že v súčasnosti je taký zhon, že robíme niekoľko vecí naraz, naše myšlienky sú kade tade rozbehané.

ZASTAVTE SA! Vnímajte PRÍTOMNOSŤ!

Vnímajte spev vtákov, zvuky prírody, zurkot vody, svoje vnútorné dieťa, sústreďte sa len na jednu vec. Dovoľte si v auguste byť chvíľu nad vodou a neplávať proti prúdu ale s ním. Nechajte sa viesť a robte rozhodnutia premyslene, nie rýchlo.

Prajem vám, aby ste dovolenkové dni prežili v pohode, s pokojom, humorom a s tými, na ktorých vám záleží. Aby ste sa vyvarovali chýb a užívali si to, kde práve momentálne ste. Nezaťažujte si hlavu myšlienkami na minulosť či budúcnosť. V auguste skrátka len buďte sami so sebou, so svojim "levom" a usmievajte sa na krásnu modrú oblohu, kde pre každého jedného z nás svieti hviezda hojnosti.

 

 

S láskou a svetlom pre vás pripravila Pavlína

 

©2017

 

https://www.facebook.com/Inou-optikou-1189151077798749/

http://anjelskekridla.eu

http://inou-optikou.webnode.sk

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 


Posledné fotografieMessangerArchív

Kalendár
<< september >>
<< 2019 >>
Po Ut St Št Pia So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            


Štatistiky

Online: 7
Celkom: 535143
Mesiac: 19449
Deň: 712