Choď na obsah Choď na menu
 


Apríl 2018

Karmický mesiac, ktorý dá zabrať všetkým lenivcom ale aj vorkoholikom. V každom prípade príde celkom hustá mužská energia, ktorá nás bude tak trocha "otĺkať". Kto maká, bude ešte viac, kto nie, zistí, že koláče z neba samé nepadajú.

article preview

uran.jpgPrvý štvrťrok je za nami a v čase Veľkonočných sviatkov sa nám kalendár presunie z marca do apríla. Aký bude tento mesiac v roku 2018?

Karmický mesiac, ktorý dá zabrať všetkým lenivcom ale aj vorkoholikom. V každom prípade príde celkom hustá mužská energia, ktorá nás bude tak trocha "otĺkať". Kto maká, bude ešte viac, kto nie, zistí, že koláče z neba samé nepadajú.

V apríli budeme chcieť sami v sebe budovať hranice, príde pocit, že potrebujeme zmeniť mnoho vecí súvisiacich so sebou, inými, rodinou, prácou, partnerom, problém je, že sa nebudeme vedieť rozhýbať. Bude to ako keby sme sa priviazali o stoličku gumeným opaskom a vstať z nej bude neskutočne ťažké.

Poniektorým jedincom stúpne adrenalín a ak nebudú mať dostatok priestoru na jeho odvedenie, skúsia to na niekom slabšom - v tom najhoršom prípade. Prinajlepšom natrafia na rovnakého magora a aspoň to bude v počte rán a dobitého ega spravodlivé.

Na strane druhej apríl so sebou prináša množstvo zaujímavého kreatívneho nadania, takže kto maľujete, berte do ruky štetce, kto tancujete, hophop na parket a tak podobne. Šikovnosť rúk a nôh bude naozaj na vrchole.

Súčasne je to mesiac, ktorý v  roku 2018 bude tak nejak divne spojený s financiami. Skúste si to odsledovať. Či vám po nadčasoch šéf pridal alebo môžete drieť do bezvedomia a aj tak sú prachy v nedohľadne.

Vo väčšej miere sa pripútame k pozemkom, zvieratám, len pozor na to, aby sa zo šteniatka nestal darček na jedno použitie!

Kto trpí obavami o svoju budúcnosť, pozor, z prílišného stresovania môže prísť choroba. Určite odporúčam čaj z ostropestreca, v apríli ho naša pečeň bude potrebovať ako soľ.

V apríli nám tak trocha bude úradovať Urán a ten si nedáva servítku pred ústa. Preto tá potreba niečoho nového, ale hneď, lebo včera už bolo neskoro. Ak nemáte radi prudké zmeny, no, možno sa vám pošťastí a odoláte. Uvedomme si ale, že niekedy je zmena prospešná, ak dokážeme využiť to staré a na dobrých základoch vybudovať niečo nové - hor sa do toho. Pozor ale na podriadenosť a opatrnosť. Nie vždy v týchto dňoch sa budete mať aj o koho oprieť. Ak vám nepomôže kolega, prežijete, ale ak sa sklamete v niekom blízkom, bude to bolieť.

Netreba ale zúfať. V konečnom dôsledku je to mesiac, kedy sa nám zíde ísť niekam do prírody, na túru, ale s opatrnosťou, lebo zem, tá bude neskutočne priťahovať. Preto horolezci dobre skontrolovať laná a na skok gumeným lanom by som určite nešla. Obávam sa, že by som si polámala všetky kosti. Ak si ale doprajete dostatok času v prírode, najlepšie osamote, myslím, že to bude v prospech nielen telu ale aj duše.

Pikantné info - sexappeal bude frčať, istým spôsobom sa naše feromóny budú blázniť, tak si to užívajte hlavne bezpečne. Je to taká príprava na máj lásky čas.

Najviac pocítia karmické energie mesiaca apríla ľudia narodení v dňoch (akéhokoľvek mesiaca) 4, 13, 22 a 31. Všimnite si, či sa vám nebudú diať mnohé udalosti v spojení s číslom 4 a 8. Kritické dni môžu byť 4.4., 7.4., 8.4., 13.4., 16.4., 17.4., 22.4., 25.4., 26.4. a 31.4. Samozrejme, všetko má svoj protipól a tieto dni sa nakoniec dajú "preklopiť" do famóznej pozitívnej polohy. Záleží na každom z nás. Aj keď vibrácie čísel majú svoju silu, vždy je to nakoniec v našich rukách.

P.S. Ak sa vám náhodou niečo zbúra a ostane len kameň na kameni, nezúfajte. Ak sa nevieme k zmene rozhýbať sami, Univerzum nám s tým pomôže. Čo vieme, možno to bude pre nás v konečnom dôsledku prínosné. V opačnom prípade si položte otázku, čo vám celá situáciachcela povedať. Lebo náhody naozaj neexistujú. 

S láskou a svetlom pripravila Pavlína

 
 


Posledné fotografieMessangerArchív

Kalendár
<< apríl >>
<< 2020 >>
Po Ut St Št Pia So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      


Štatistiky

Online: 7
Celkom: 675393
Mesiac: 23856
Deň: 724