Choď na obsah Choď na menu
 


Karty skrytej múdrosti

Len tak pár riadkami...

Nedávno sa ku mne dostali Karty skrytej múdrosti. Úžasné niečo. Po úvodnom poobzeraní všetkého čo len šlo som sa pustila do nalaďovania. Jednoducho som si sadla a tak ako ich autorka odporúčala, len som si prezerala karty, nič neriešila, nechala som plynúť kresbu a jej energiu ku mne.

Len tak pár riadkami...

Nedávno sa ku mne dostali Karty skrytej múdrosti. Úžasné niečo. Po úvodnom poobzeraní všetkého čo len šlo som sa pustila do nalaďovania. Jednoducho som si sadla a tak ako ich autorka odporúčala, len som si prezerala karty, nič neriešila, nechala som plynúť kresbu a jej energiu ku mne. Páčila sa mi každá jedna karta. Krásne ilustrácie, silné meditačné orákula pre osobný rast. Aspoň ja ich tak vnímam, preto som ich v prehľadnej tabuľke mojich kariet, ktorú nájdete na úvodnej stránke časti KARTY zaradila k orákulu.

Jedna jediná karta však na mňa zapôsobila inak. Páčila sa mi obrazom rovnako ako aj ostatné, nevytŕčala a ani nebola horšia. Len som odrazu pocítila, akoby mojím telom prešla energetická guľa, presnejšie napísané, odrazu vo mne bola a zväčšovala sa. Bol to zvláštny pocit, fyzický, nie však nepríjemný. Dala som si menší záväzok, že keď toto celé dokončím, tak si budem musieť prečítať informáciu k danej karte. Bolo mi jasné, že len tak ma vo mne nezačnú rásť energetické jemné gule, čo mi mierne narušia rovnováhu.

Po dokončení nalaďovacieho rituálu som sa nad kartami pomodlila svoju súkromnú modlitbu, urobila iniciačný vlastný rituál a poďho ťahať prvú kartu. Mám to tak zaužívané, že novým kartám kladiem ako prvú otázku nemennú otázku  a je jedno, o aké karty ide. Je to súčasť môjho nalaďovania sa, alebo spôsob, ako uviesť do pohybu vzájomnú interakciu. Asi nepotrebujete veštiť z gule, aby vám bolo jasné, KTORÚ kartu som z celého balíka 44 kariet vytiahla? Že ma to ani neprekvapilo... Len som sa usmiala a skonštatovala, že synchronicita je skrátka úžasná vec. Náhoda nemôže byť tak presná. Ak vôbec nejaká náhoda úplne náhodou existuje... 

 
 


Posledné fotografieMessangerArchív

Kalendár
<< apríl >>
<< 2020 >>
Po Ut St Št Pia So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      


Štatistiky

Online: 16
Celkom: 670129
Mesiac: 23393
Deň: 868