Choď na obsah Choď na menu
 


Anjelské karty

 Kto pracuje s kartami vie, že anjelské vyžarujú istú energiu pokoja, lásky a porozumenia. Neviem to celkom popísať, ale vnútorne to tak cítim. Pri napojení sa na karty (alebo anjelov prostredníctvom kariet) duša spieva, lebo anjelské krídla vedia objať veľmi príjemne.

Ak by som ich mala porovnať s tarotom, sú oveľa nežnejšie, niekedy sa smejem, že ten správny výraz je „diplomatickejšie“. Mám ich doma už naozaj peknú zbierku, pretože ma priťahujú a ja zvyknem ich volanie vypočuť. Je ešte veľmi veľa druhov anjelských kariet, ale nekupujem bez rozmyslu. Po prvé, nie je to lacná záležitosť a po druhé, treba vedieť, ktoré potrebujete, ktoré vás volajú a s ktorými si zrejme nateraz „nesadnete“.

Pri mojich začiatkoch som si chcela kúpiť anjelské karty – aj som kúpila – Poslov svetla. Lenže neskôr som zistila, že to nie sú tie, ktoré som chcela. Ale náhody neexistujú a ja som mala nenáhodne náhodne doma práve úžasných poslov Svetla. Trvalo mi celkom dlho, kým som sa na ne naladila, pretože na samotnom začiatku som frflala, že to mali byť karty iné. Nemali, ale to som vtedy netušila. Keď som sa konečne s tým zmierila, zistila som, že to naladenie ide samé a to, čo sa vtedy odohralo bolo úžasné. Konečne som cítila napojenie, energiu, teplo a lásku...

Toto bol začiatok práce s anjelskými kartami. Ako druhé som si kúpila konečne tie, čo som pôvodne chcela, len „omylom“ som získala iné. „Sadli“ okamžite. Ako každé ďalšie potom.

Najčastejšie pracujem s Anjelskými kartami od Doreen Virtue. Sú svojim spôsobom univerzálne. Ale aj všetky ostné sady čo mám majú svoj význam, hoci ich nepoužívam každý jeden deň. Jednoducho si ma privolajú. Alebo keď robím výklady pre iných, stačí len počúvať krídlatých, ktoré budú pre ten ktorý prípad najvhodnejšie.

Medzi také trocha „ťažšie“ anjelské karty radím karty Srdca a duše a karty Harmónie. Sú inak neskutočne silné, ide z nich prekrásna energia, len tieto karty pre iných ťahám naozaj vtedy, keď mi to povedia. Dosť dlho totiž odmietali komunikovať pre iných, vždy sa tvrdohlavo vracali ku mne. Tieto viac menej považujem len čisto pre seba.

Pokúsim sa v budúcnosti spraviť nejakú tú galériu a postupne vám ich predstaviť. 

 
 


Posledné fotografieMessangerArchív

Kalendár
<< apríl >>
<< 2020 >>
Po Ut St Št Pia So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      


Štatistiky

Online: 9
Celkom: 675424
Mesiac: 23865
Deň: 731