Choď na obsah Choď na menu
 


Ukážka karmalogického rozboru

Toto je ukážka karmalogického rozboru, ak človek nemá žiadne konkrétne otázky, tie zvyčajne prídu až potom. Niekto možno už dopredu chce vedieť, kam by sa mal pohnúť, prečo sa mu v živote čosi stalo a tak podobne.

Dátum, ktorý som rozoberala nepatrí žiadnej konkrétnej osobe - klientke, ale aby sa v ňom náhodou niekto nenašiel, tak ho nebudem uvádzať. Aby to bolo trocha osobnejšie, klientku si nazveme trebárs Eva...

Táto ukážka je vypracovaná len za účelom prezentácie karmalogického rozboru na túto stránku a preto v nej (logicky) nie sú zahrnuté dátumy rodičov

Toto je ukážka karmalogického rozboru, ak človek nemá žiadne konkrétne otázky, tie zvyčajne prídu až potom. Niekto možno už dopredu chce vedieť, kam by sa mal pohnúť, prečo sa mu v živote čosi stalo a tak podobne.

Dátum, ktorý som rozoberala nepatrí žiadnej konkrétnej osobe - klientke, ale aby sa v ňom náhodou niekto nenašiel, tak ho nebudem uvádzať. Aby to bolo trocha osobnejšie, klientku si nazveme trebárs Eva...

Táto ukážka je vypracovaná len za účelom prezentácie karmalogického rozboru na túto stránku a preto v nej (logicky) nie sú zahrnuté dátumy rodičov.

UPOZORŇUJEM, že v tejto ukážke CHÝBA mnoho, je to len ukážka, v prípade reálnych rozborov pracujem s viacerými dátumami, ktoré sa zapracovávajú do celkovej charakteristiky, karmy, prepojení s inými ľuďmi, vysvetleniami... Neočakávajte, PRESNE takúto formu rozboru pre každého, vždy je to závislé od konkrétneho prípadu. 

Osobnostná charakteristika:

Evička, čísla o Vás hovoria, že ste žienka, ktorá dokáže veci dotiahnuť dokonca. Ste pracovitá, máte v sebe akúsi charizmu. Mierne komplikovaná osôbka, občas s hlavou v oblakoch, možno by ste si mali dať pozor na to, či svet vnímate úplne reálne, či sa naň nepozeráte cez akýsi vnútorný idealizmus.

Sebavedomia máte dostatok, určite ho využijete v osobnom živote ale aj v pracovnom. Máte rada, ak veci idú podľa Vás, neváhate využiť ani slzy... Môže sa Vám stávať, že občas neviete, či máte kričať alebo plakať. Bývate emocionálne sem tam ako na hojdačke. Ste senzitívna, vnímate to, čo sa okolo Vás deje, otázkou ostáva, či to aj využívate. Vzhľadom k tej komplikácii si myslím, že nie vždy dokážete pochopiť signály, ktoré Vám Vaša senzitivita vysiela.

Deň Vášho narodenia hovorí, že ste tak trocha zameraná na seba, čo na jednej strane je dobré, pomáha Vám to ísť dopredu, no skúste z času na čas pribrzdiť, nie vždy je to pre iných príjemné. Skúste využiť dar senzitivity, ktorý Vám môže pomôcť stlmiť to ja a ja. Ale inak ste rada, keď vynikáte, kto by nebol...

Myslí Vám to, máte dostatok energie a takisto ste odhodlaná. Tieto vlastnosti alebo danosti pokojne využívajte. Energia v práci, v osobnom živote, v láske... Odhodlanie dosiahnuť veci, po ktorých túžite, možno odhodlanie niečo študovať, učiť sa nové veci. Rovnako ste vášnivá, takže občas môžete na iných pôsobiť ako menší uragán. V prípade, že máte dobrý deň, viete poskytnúť iným aj plece na vyrozprávanie sa, skrátka dokážete pochopiť problémy iných. Máte rada spoločnosť, myslím, že ste statočne ukecaná, tak pozor, aby Vaši známi občas nevypínali sluch... Mávate rovnako originálne nápady a milujete slobodu.

Čo sa týka financií, viete si ich zarobiť, a aj keď v sebe môžete niesť materiálno duchovný konflikt, hlava Vám napovie, ktorou stranou sa máte vydať. Chcem tým povedať, že sa o Vás po finančnej stránke nebojím, Vy si poradíte, ako k tým financiám prísť. Ale pozor – čísla ukazujú, že o tie peniažky môžete aj rýchlo prichádzať. Tak šup šup, skontrolovať, čo platíte, komu platíte a kam Váš zárobok putuje.

Trocha by som bola opatrná, čo sa týka vzťahov. Vyzerá to tak, že toho pravého budete hľadať trocha dlhšie. Vaše vzťahy môžu byť časom o väčšej snahe, viacerých kompromisoch...

Karma:

Vo Vašom prípade si z minulých životov nesiete karmu, ktorá súvisí s potrebou istoty. Vyplýva to z toho, že pravdepodobne ste v minulom živote nepatrili k tým, čo mali dostatok financií alebo majetku a robili ste všetko preto, aby ste mali aspoň čo to. Inými slovami, museli ste skutočne dostatočne drieť a ten pocit niekde v podvedomí ostal a preto potrebujete v súčasnom živote niečo vlastniť. Od muža, rodiny, majetku, bytu... Čokoľvek, čo Vám dáva pocit istoty, stability. Táto karma Vám súčasne dáva aj pocit nerozhodnosti a veľmi ťažko sa vzdávate toho, čo už poznáte. Bývate preto tvrdohlavá, nerada meníte zabehané veci, zvlášť ak Vás do toho tlačí niekto iný. Dokonca nerada odchádzate ani zo životných situácií, ktoré Vám nerobia dobre, pretože strach z neznámeho Vám v tom bráni. Radšej budete niekde trpieť, než by ste to zmenili. Napriek tomu, že to sebavedomie u Vás je dobré, možno až viac než dobré a tak nejako aj pôsobíte na iných, predsa len sama v sebe máte vnútornú neistotu, ktorá Vám bráni, aby ste neboli naviazaná na niečo, či niekoho. Môže to súvisieť aj s tým, že ste pravdepodobne boli vychovávaná dominantnejším rodičom, ktorý Vám to, čo máte vo vienku trocha pošramotil. Zrejme sa potrebujete uisťovať, či to čo robíte je v poriadku, či je to dobré, a podobne. Rovnako je možné, že aj vo svojej rodine sa správate podobne, ako sa správali k Vám, prípadne ste išli do iného extrému, do úplnej benevolencie, čo ale podľa postavenia čísel podľa mňa bude menej pravdepodobné. Ako tak pozerám, vplyv mal na Vás otec, tak by som si vsadila naňho, z určitého dôvodu má na Vás väčší vplyv, či tak alebo onak. Mamu veľmi neriešite. Možno Vám dokonca chýbal akýsi ženský vzor.

Zdravotná charakteristika:

Tu musím na samotnom začiatku podotknúť, že budem poukazovať na oslabené okruhy určitých orgánov. To znamená, že podľa čísel určím, ktorý OKRUH je oslabený, čo môže znamenať vyššiu náchylnosť k ochoreniu, nie nutne isté ochorenie.

Vaša imunita je vcelku dobrá, čo Vám môže pomôcť ak ochoriete, lebo telo sa rýchlo bráni a dokáže si lepšie poradiť s ochorením. Podľa Vašej karmy ale aj iných čísel by som Vám odpúčala, aby ste si dali pozor na stresové situácie, tie Vám nerobia dobre, ale toto je už dnes naozaj ochorenie doby. Pozor by ste si mali dať na pečeň, ľadviny, venujte sa športu, kde nehrozí zlomenina, každý rok absolvujte zubné prehliadky a hlavne nezanedbávajte gynekologické vyšetrenia!

Je možné, že častejšie trpíte bolesťami hlavy, než iní. Je tu nábeh na alergie, niečo s kožou, sama seba môžete občas privádzať do depresívnych stavov, tak nech to neprepukne do širších rozmerov. Takisto ste citlivá (môžete byť) na potraviny, lepok a podobne... Ukazujú sa mi poruchy metabolizmu, čo môže vyústiť do iných chorôb, ľudské telo je skutočne dômyselne poprepájaný zázračný mechanizmus.  Rovnako vidím aj silnú genetiku. Bolo by dobré, keby ste si v rodine presondovala, kto akú závažnú chorobu prekonal.

Odporúčanie:

Milá Evička. V prvom rade moje odporúčanie patrí k zdraviu. Dať si spraviť preventívnu prehliadku, nechať skontrolovať pečeňové testy a natočiť EKG... Venujte pozornosť svojmu telu a jeho príznakom.

Vzhľadom k Vašej karme Vám radím, aby ste sa nesnažili organizovať život len iným, ale v prvom rade si ho zorganizujte sebe. Potrebujete si určiť priority, nájsť v sebe silu, aby ste tvrdohlavo neostávali na jednom mieste, len preto, lebo toto už poznáte.

Venujte sa napríklad tancu, energiu ktorú máte využite pri športe, mali by ste viac športovať, behať. Tie problémy, ktoré v živote často musíte riešiť sú často tam preto, lebo ich tam vidieť chcete, máte potrebu niečo riešiť, prekonávať, zdolávať. Netreba...

 

 

 

 
 


Posledné fotografieMessangerArchív

Kalendár
<< január >>
<< 2020 >>
Po Ut St Št Pia So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    


Štatistiky

Online: 13
Celkom: 624024
Mesiac: 22594
Deň: 655