Choď na obsah Choď na menu
 


Marec 2017 optikou vibrácie čísel

Február, mesiac najťažšej karmy sa nám pomaly končí a prichádza mesiac marec. Čo nám prinesie? Dúfam, že mierne oddýchnutie, pretože február bol inak výživný. Niežeby karmy v marci neboli, sú, sú každý jeden deň, ale to je už denná vibrácia. Chcem vám v krátkosti len priblížiť, o čom bude marec v tomto roku.

7.jpgFebruár, mesiac najťažšej karmy sa nám pomaly končí a prichádza mesiac marec. Čo nám prinesie? Dúfam, že mierne oddýchnutie, pretože február bol inak výživný. Niežeby karmy v marci neboli, sú, sú každý jeden deň, ale to je už denná vibrácia. Chcem vám v krátkosti len priblížiť, o čom bude marec v tomto roku.

Najťažšia karma nás sprevádza každý jeden deň a toto bude naozaj na veľmi dlhú trať, tak sa naozaj nečudujme, že čoraz viac sa nám dejú ťažšie veci, ťažšie skúšky, že sme testovaní v jednom kuse. Rok 2017 prináša stále obrovské množstvo nehôd, nezhôd, hádok, rozvodov, nedorozumení, úrazov, úmrtí a budú sa týkať mužov, vojakov, policajtov, podujatí s vysokým počtom účastníkov, dopravných prostriedkov a podobne... Je toho na mrte, tak len v skratke.  A do toho nám spadne marec, ktorý prináša v tom celom takú kreativitu, originalitu, čo znamená, že originálne môžeme začať napríklad písať knihu, vibrácia roka na to je, začíname a preto na ten začiatok potrebujeme okrem dostatku síl a energie aj energiu mentálnu, ktorú marec prináša. Môžeme mať originálne nápady, ako niečo vylepšiť, zdokonaliť, prípadne sa príšerne ale s argumentmi ala "teraz mi napadlo" pohádať do nepríčetna. Môžeme byť originálni v tom, že extravagantne prepískneme čo sa dá, tak ak náhodou, aspoň nech to má štýl vážení. Otvoria sa nám cesty ku kreativite, komunikácii, mysleniu - trocha inému, tak ak vám napadne náhodou, že môžete všetko - zabudnite. Marec je mesiacom, kedy karma sa bude hrať na schovávačku a ona si určí kedy sadne a na koho sadne a koľko bude v tú chvíľu vážiť. Mnohí si povedia, že dosť, stačilo a ideme na ďalšiu etapu inak a vyplavia zo seba všetko, čo ich ťažilo.

Na strane druhej, tejto vibrácii bude vládnuť Jupiter s tarotovou Cisárovnou, tak už teraz rozmýšľam, ako to títo "dvaja" v tej "trojke" ustoja. Je to mesiac plodnosti, matka príroda sa zobúdza a v tomto mesiaci, kedy nastáva začiatok astrologického roka príde vášnivý baran, ktorému nestačí udrieť s tou hlavou raz, je to jedno veľké neposedné a egocentrické dieťa. Môžu prísť prekážky a rozhodovanie ako ich zdolať. Hlavou proti múru? Či radšej starostlivou ženskou prijímajúcou energiou? Rybky na vyrovnanie dodajú nutkanie k službe, pomoci, dobrého chlastu a unášania sa prúdom. Niektoré veci nebudeme vidieť reálne, iné zas pre istotu odmietneme vidieť tak krásne ružovo. 

Jupiter je pán, ktorý dáva šťastie, môžeme ho využiť k tomu, aby sme využili jeho schopnosti cestovania, filozofie, dodávali všetkému čo robíme akýsi nadštandard majestátnosti, ale pozor, platí to aj opačne. Ak smútime, tak naplno, ak sa chceme týrať, tiež to bude také obrovské ako celý svet. Opatrne s myšlienkami, originálni môžeme byť aj v tom, že si na nákup skočíme v otrhaných teplákoch a s jedálnym lístkom na tričku... Prečo nie? Všetko sa ráta. Jupiter berie, rozširuje, rozdáva, chce byť všade... Cisárovná plodí, dáva silu a energiu, aby ten počiatok mal iskru znovuzrodenia. Ak máte v hlave bláznivý nápad, je vhodný čas ísť ho vyvenčiť. Aspoň zistíte, či stojí za to.

Bohužiaľ, marec nám často prinesie aj pocit obete. Možno sa sami staneme obeťou niečoho vonkajšieho, ale možno nám bude ublížené aj vnútorne. Rovnako môžeme ublížiť alebo spraviť obeť z niekoho iného. Pretože budeme môcť, pretože doba je krutá a je stále dosť tých, čo chcú byť za každú cenu na "tróne" a vládnuť rukou kráľovskou. Preto buďte opatrní v tom, komu zverujete svoje tajomstvá, komu dávate svoje duševné vlastníctvo, môže sa stať, že kým sa vy spamätáte, iný to už bude mať v suchu aj s pečiatkou.

V marci je fajn využiť možnosť štúdia, samoty pri knihe. Dáva to zmysel. Ak sa mám hádať s namysleným idiotom, radšej budem sama a s dobrou knihou. Ak mám počúvať táranie nezastaviteľného "rečníka", radšej si vypočujem čosi, čo ma niekam posunie. Na strane druhej, komunikácia bez toho druhého je vcelku komunikáciou potrebnou pre svoj rozvoj, no nevyrovná sa skúsenostiam a hlavne tomu ľudskému rozmeru. Tak využívajme to, čo sa bude dať, občas samotu, občas dobré posedenie a klábosenie pri šálke čaju. V každom prípade ale využime fakt, že teraz je čas na to, aby sme si pripravili základy, ktoré budeme rozpracovávať a do života uvádzať v apríli.

Opatrnejší ale buďme sa svoje hlasivky, štítnu žľazu, časť sleziny, dávajme si pozor, aby nám nebolo z istých rečí zle od žalúdka, aby nám dobre trávilo, opatrujme si svoj lymfatický systém a trémisti bacha. Bude to pre vás skúška, čo vás buď niečo naučí, alebo z vás na čas spraví človeka s názvom chaos. Ani naše oči či uši nemusia byť práve v bezpečí, tak sa o seba celkom dobre starajme, lebo baranova hlava je silno zaťažená.

 

S láskou a svetlom pre vás pripravila Pavlína

 

https://www.facebook.com/Inou-optikou-1189151077798749/

http://anjelskekridla.eu

http://inou-optikou.webnode.sk

 
 


Posledné fotografieMessangerArchív

Kalendár
<< január >>
<< 2020 >>
Po Ut St Št Pia So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    


Štatistiky

Online: 7
Celkom: 623585
Mesiac: 22563
Deň: 676