Choď na obsah Choď na menu
 


7.7.2016

To je panečku dátum... Tak poďme na to moji milí. Dnes je deň, kedy si na svoje môžu prísť podvodníci, klamári, politickí korektní rétorici, ale možno aj spisovatelia.

To je panečku dátum... Tak poďme na to moji milí. Dnes je deň, kedy si na svoje môžu prísť podvodníci, klamári, politickí korektní rétorici, ale možno aj spisovatelia. Deň kedy je potrebné byť naozaj maximálne opatrný pri kúpe rodinného hniezdočka, podpisovaní zmlúv, pri večerných prechádzkach, presadzovaní si svojej vôle. Ak máte v dátume narodenia navyše aj karmu osudovú, radšej sa nehádajte v kuchyni, inak to nemusí dobre dopadnúť. Plavci opatrnejšie, cigaretoví maniaci dnes Vám pľúca poďakujú za menej nikotínu. Ak sa vám náhodou vyhodí "vyrážka" nad kadejakým fabulovaním, nič si z toho nerobte. Využite to, čo tento deň dáva. Lebo okrem toho, že celý rok je najviac ohrozená skupina detí, žien a rodín, dnes to bude asi vrchol, tak to bude o myslení, ale aj pochopení tých druhých, využití empatie a ťuťumuťu... Akurát treba zvážiť, za akým účelom. Bacha na choroby, nemocnice dnes môžu byť preplnené, choroby sa rozhodnú prepuknúť a čoraz viac idiotov sa môže stretnúť na malom metri štvorcovom. 
Je to deň, kedy si mnohí môžu povedať, že odchádzajú alebo prichádzajú, náhle sa rozhodnú k zmenám, prípadne o tom s druhými budú len "kecať". Skúste sami seba nevytáčať do výšin a už vôbec sa nesnažte zvyšovať "krvný tlak" iným. 
V princípe a skratke je to deň niekoľkonásobných nehôd tým najťažším možným spôsobom či už spôsobených nami, nám, ženám, deťom, rodinám, našim domovom a v mnohých prípadoch môže ísť o definitívne ukončenie a vyriešenie. Bude to o vzťahoch, kreativite, originalite tým či oným smerom, odchodoch, príchodoch a náhlostiach. To všetko pekne "líznuté" hereckými kreáciami. 
Lunu máme tak na rozhraní Leva a Panny,viac prevažuje Lev, preto pozor na srdce, tepny, chrbát, bránicu, bolesti šije. Bolo by fajn dokončiť to, čo dokončiť máte, je možný pracovný zápal (haha) ale tak celkovo Lev dodá akúsi energiu do mnohých činností. Využite to s rozumom, lebo ukončiť čosi je niekedy ťažšie než to začať , hlavne ak sa všade naokolo točí karma nehôd, chorôb, vrahov, samovrahov... Pozor na to čo je jeme, lebo Luna pribúda a to pomáha v tele zadržiavať nielen živiny ale aj toxíny. 
S láskou a svetlom moji milí
NAMSTE

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Haniel - No teba to ešte komentovať????

https://www.novinky.cz/krimi/408568-ridic-dostal-na-karvinsku-smyk-a-smetl-auto-s-muzem-a-tremi-detmi.html

Haniel... - DNES????

https://www.novinky.cz/krimi/408535-opily-ridic-najel-na-teplicku-do-skupiny-lidi-dite-zemrelo-pri-prevozu-do-nemocnice.html

https://www.novinky.cz/krimi/408590-uvolnene-kolo-nakladniho-auta-odstartovalo-retezovou-srazku-sedmi-aut.html

 


Posledné fotografieMessangerArchív

Kalendár
<< január >>
<< 2020 >>
Po Ut St Št Pia So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    


Štatistiky

Online: 7
Celkom: 624039
Mesiac: 22595
Deň: 660