Choď na obsah Choď na menu
 


2016 - hurá!

O pár týždňov začne nový rok 2016. Z pohľadu karmalógie to bude naozaj zaujímavé, pretože to bude rok hneď dvoch kariem. Najťažšej a nehodovostnej. Súčasne do toho vibrácia čísla 9 a to sa bude ukončovať čokoľvek. A kto neukončí, tak si to so sebou ešte chvíľu povlečie, ale skôr ako bremeno.

O pár týždňov začne nový rok 2016. Z pohľadu karmalógie to bude naozaj zaujímavé, pretože to bude rok hneď dvoch kariem. Najťažšej a nehodovostnej. Súčasne do toho vibrácia čísla 9 a to sa bude ukončovať čokoľvek. A kto neukončí, tak si to so sebou ešte chvíľu povlečie, ale skôr ako bremeno.

Aby sme si rozumeli, neznamená to, že VŠETKO končí. To nie, ale je to vhodný čas na to, aby sme zavreli dvere za tým, za čím by sme ich zavrieť mali. A to často bolí, nechce sa nám, odsúvame to. Nezáleží, či sa budeme baviť o šatách v skrini, partnerskom vzťahu či zmene v práci. Jednoducho príde čas, situácie, kedy by sme mali vnútorne vnímať, ktoré veci, situácie, ľudia nás brzdia, čo zo svojho života pustiť preč, čo ukončiť, čo ponechať a pracovať na tom ďalej. Do toho ešte vlastné osobné vibrácie a máme to pekne pomiešané.

Ľudia, ako napríklad aj ja, ktorí majú v svojom dátume karmu nehodovostnú, alebo aj duchovnú, každá karma má dve polohy, budeme mať čo robiť, aby sme isté veci ustáli. Ale už teraz sa na to teším. Pretože čo sa nehôd týka, tých som v živote mala požehnane a vibrácia tejto karmy ma sprevádza každodenne (vo veľmi miernom prevedení), som schopná cestou so sebou vziať zárubňu od dverí, dvierka na sprche a tak... Jednoducho sa stále niekde poudieram, už som si zvykla. Tak to neriešim. A ak ma má dostihnúť nedajbože obrovská nehoda, nevyhnem sa jej, kedy mi to bude súdené, vtedy to príde. Neznamená to, že každý rok, mesiac či deň, ktorý je v znamení tejto karmy sa mi stane obrovské nešťastie. Môže, ale opakujem, Univerzum má s nami vlastné plány a vlastný čas, my by sme ale mali byť opatrnejší v tých inkriminovaných dňoch.

Som skôr zameraná na tú pozitívnu stránku nehodovostnej karmy a tou je duchovno, mystika, ezoterika, duchovný rast. Viem čo chcem, viem kam idem a tak rok 2016 bude ideálnym v práci na sebe, k tomu samozrejme prispieva aj vibrácia čísla 9, teda ukončím staré a začnem nové, budem sa zameriavať na prácu so sebou, na vzťahy s inými ľuďmi, pretože budem vo vibrácii čísla 2 a to je aj o intuícii či iných ľuďoch. Jednoducho to bude rok, kedy je pre mňa osobne zaujímavá poloha v ezoterike, ale možno ťažšia v iných veciach, bohužiaľ. Na toto sa neteším, absolútne nie, ale počkáme a uvidíme. Všetko má svoj zmysel.

Trocha sa obávam, všeobecne (mierna predikcia), že tie medziľudské vzťahy nemusia byť práve najlepšie, ideálne by bolo, keby sa to posunulo do duchovného chápania a pomoc jeden druhému, ale obávam sa, že 9 to nepustí. Uvidíme. Vždy môže prísť prekvapenie. 

Takže rok vášne, rodiny, žien, dcér, detí, zahraničia, ohňa sa nám pomaly končí. A príde mystika, nostalgia, hodnotenie, práca na spiritualite, nehody, karambóly, mnohým sa to vyčistí, iní to prečistia ostatným a za ostatných (myslím karmu), partnerské vzťahy pôjdu každý po svojom. Som vážne zvedavá, koľko rozchodov bude v budúcom roku. Koľko párov ustojí toto zaťažkávajúce obdobie, koľko rodín, to zvládne, pretože to pôjde touto líniou.

V každom prípade, bude to jazda ako sa patrí, držme si klobúky, čiapky, príčesky, šiltovky, dáždniky, najťažšia karma nám bude úradovať až do roku 2099 každý jeden rok. Každý jeden ten rok máme šancu stať sa MAJSTROM, prečo nie v roku 2016, kedy sa môžeme stať majstrom na svojej duchovnej ceste? Kedy sa aj vy môžete stať MAJSTRAMI vo svojom vlastnom živote. Niečo najťažšie neznamená hneď najhoršie.

Veľa šťastia a všetkého dobrého v nasledujúcom roku želám – v predstihu. 

 
 


Posledné fotografieMessangerArchív

Kalendár
<< január >>
<< 2020 >>
Po Ut St Št Pia So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    


Štatistiky

Online: 17
Celkom: 624006
Mesiac: 22597
Deň: 649