Choď na obsah Choď na menu
 


Karmalógia

10.jpgŽivot je tak krásny, tak tajomný a zložený z rôznych úrovní, maličkostí, obrovských vecí, myslenia, krásy, smiechu, plaču, lásky...

Každý z nás chce prežiť ten svoj svet pokojne, spokojne, harmonicky a občas sa čuduje, prečo má v živote to či ono, prečo sa mu deje krivda, prečo naopak má šťastie a ani nevie ako... Prečo niekto môže podľahnúť alkoholu, drogám, prečo ten sused toľko mláti ženu a ona ho napriek tomu neopustí. Prečo stretávame ľudí, pri ktorých máme pocit, že ich poznáme, ale pritom ich vidíme prvýkrát v živote. Tu by som doplnila – v tomto živote... Lebo nech to znie akokoľvek neuveriteľne, faktom ostáva (nezabúdajte, že mýtus je zatiaľ neoverený fakt), že v tomto živote stretneme tých, s ktorými sme sa už stretli aj v minulom živote. Ak niekoho máte stretnúť, lebo vás to k sebe karmicky ťahá a bez ohľadu na to, či vaše stretnutie bude za celý tento jeden pozemský život trvať len jednu minútu, stretnete ho. Ak ho stretnúť nemáte, môže to byť sused od vedľa, ktorého meno poznať budete, prečítate si ho skrátka na menovke, ale fyzicky ho asi ani neuvidíte...

To je karma a karmické stretnutia. Karmické cesty, na ktorých s istými ľuďmi musíme istú dobu ísť.

Karma je zákon akcie a reakcie. Je to akýsi dlh, problém, ktorý sme si priniesli so sebou do tohto života. Ktorý je zapísaný v našom dátume narodenia a ten, ktorý ho vie prečítať, vlastní celoživotný manuál svojho bytia.

Karmalógia ako taká je mladá veda. Názov a všetky pomenovania kariem sú duševným vlastníctvom jej zakladateľky Hannah Nesvadby, u ktorej som karmalógiu študovala a v auguste 2015 som získala certifikát Karmalóga – numerológa. Hannah je skvelá žena, ktorá sa na cestu hľadania faktov v dátume vydala pred vyše 20 rokmi a na základe empirického skúmania, dokazovania, syntézy a podobne objavila systém, ktorý nie je založený na dohadoch. Ako s obľubou zvykne hovoriť Hannah a aj my, jej študentky a študenti, je to tam!

V dátume narodenia je ukrytá naša karma, teda problém, s ktorým sme prišli na tento svet, naše talenty ale aj slabosti, cesty, ktorými nás univerzum obdarilo a ktoré sú pre nás ako stvorené a ktoré môžu náš život obohatiť. Nemyslím cestu z Bratislavy do Košíc, ale cestu životom, na čom ju založiť, čoho sa vyvarovať....

Karmalógia na rozdiel od numerológie pracuje aj s dátumami narodenia rodičov. Pretože karma je vlastne akýmsi druhom genetiky. Tak ako dedíme farbu očí, výšku, postavu, danosti, zlé vlastnosti, dedíme aj karmu. To, čo naši rodičia už nezvládli, predajú ďalej... Môžeme teda povedať, že karma je osobná a rodinná. A nedá sa to oddeliť. Kedysi som tomu nerozumela (v časoch, keď som sa vŕtala v numerológii), teraz mi je to JASNÉ. Bez údajov rodičov skrátka chýba istý dosť dôležitý fragment toho celku.

V dátumoch rodiny študovaný a certifikovaný karmalóg (POZOR na ľudí, čo a na nich len hrajú!!!!) dokáže vidieť okrem vyššie spomínaného aj zdravotne oslabené orgány, dokáže upozorniť na zdravotné riziká, ktoré samozrejme nikdy nemusia prísť (chvála pánu Bohu), ale môžu. Je to akási prevencia, ktorá dáva človeku možnosť brániť sa. V rámci možností, schopností a samozrejme, genetiky...

Upozorňujem, že karmalógii naozaj rozumie najlepšie jej zakladateľka, ktorá má na ňu autorské práva a ktorá si svoje vlastníctvo bude brániť zákonnými právnymi cestami, rozumejú jej študenti karmalógie, ktorí vyštudovali 1. Karmalogickú školu Hannah Nesvadby a tým nastúpili na cestu celoživotného učenia... Nerozumejú jej ale všetci ostatní, ktorý bez štúdia v škole nemajú šancu byť dobrými karamlógmi, naopak, robia jej medvediu službu. VERTE MI, nemusíte, ak nechcete, ale viem o čom píšem. Karmalógiu som objavila na ceste k numerológii a aj keď ma zaujala, aj keď som sa snažila ju pochopiť, mala som v tom čase možnosť, ktorá teraz už nie je, napriek všetkému môjmu úsiliu, hľadaniu, skladaniu, uvažovaniu, nedostala som sa nikam. Vedela som, že existuje karma malá, veľká, najťažšia, ale čo s tým? Vedela som, ako ju vypočítať, ale zas a opäť – čo s tým? Ako mi to pomôže? Ako mi tá informácia preboha môže pomôcť pochopiť isté veci??? Niečo som chápala, ale bolo tak matné, unikalo mi to a ja ako kozorožec – vodnár s ascendentom v panne som to skrátka nemohla „prežuť“. NEEXISTUJE, aby som tej veci neprišla na kĺb. Prišla. Úplne jednoducho. Prihlásila som sa do školy. BODKA. Jedine tak som POCHOPILA, VSTREBALA, možno dostala lekciu istej pokory, skrátka som sa stala v tom najlepšom slova zmysle karmalógiou poznamenaná. Lebo teraz už vidím, mám skvelú učiteľku, radkyňu, mám skvelé kolegyne karmalogičky zo  Slovenska ale hlavne z Čiech. Napredujeme, pomáhame si, učíme sa stále, lebo nedá sa ustrnúť na jednom mieste. Nenechajte sa preto oklamať niekým, kto vám bude tvrdiť, že karmalógia je nič, že to je blbosť, nie je!!! A naozaj jej rozumie a vám pomôže len študovaný karmalóg.

Ak chcete riešiť numerológiu, navštívte numerológa, ak potrebujete astrológiu, prosím, astrológov je dostatok... Ak vás bolí zub, pôjdete k zubárovi, ak máte problém s ľadvinami, pomôže urológ. A tak aj s karmalógiou vám najlepšie poradí len študovaný karmalóg.

Aby sme si rozumeli. Toto varovanie nepíšem preto, lebo JA mám certifikát. Nie. Na niektoré veci certifikát nepotrebujete, sú isté veci, ktoré skrátka človek má dané do vienka a vie ich robiť bez akéhokoľvek štúdia. Ale karmalógia je veda, s tým sa človek nenarodí. Môže mať na ňu danosti, no musí ju študovať. Ak teda chce. Nikomu nikto nebráni...

Ďakujem Hannah za jej zmysel pre humor, bez ktorého by výučba nebola tak zaujímavá, za to, že dokázala v nás všetkým vzbudiť lásku k sefirám, bez ktorých už pre mňa neexistuje ani jedna chvíľa v živote. Už som skrátka „trafená“ a istým veciam sa ani nečudujem. Mrknem na dátum a rodina už moje výroky typu: Dnes? Ani sa nečudujem... Ten? Má to tam... nekomentuje.

Ďakujem aj manželovi Hannah, pánu Nesvadbovi, vďaka ktorému sa nám otvorila cesta cez sefiry k zdravotnej diagnostike.

Obrovské ĎAKUJEM!

S láskou a svetlom

Pavlína

 

Rubriky

Kam karma kráčaš?

Príspevkov: 2

On-line poradňa

Príspevkov: 2

Karmalogický rozbor

Príspevkov: 2

Príspevky

Minulé životy - výklad

Skrátená ukážka výkladu minulých životov. Dve ukážky pre dve reálne dámy. 

 
1. 1. 2017 | Rubrika: Karmalógia

Karma a ako z nej VON

O karmu sa dnes potkýname na každom kroku. Vypadáva na nás pomaly aj z chladničky. Ako študovaný karmalóg sa ani nečudujem. Ak sa na karmu pozrieme tak jednoducho – je to zákon akcie a reakcie. To čo sme vykonali sa nám vráti, to čo konáme sa nám zbiera do budúcnosti. A je jedno, či ide o dobré alebo menej dobré skutky. Ukážte mi jeden jediný deň, kedy si karmu nejakým spôsobom nespracovávame alebo „nepečieme“ na tú ďalšiu. Dá sa z nej von?

 
29. 9. 2016 | Rubrika: Karmalógia | Komentáre: 0

Predikcia na rok 2017

Zaujíma vás, ako bude vyzerať rok 2017? Čo nás čaká z pohľadu karmalógie? Nuž, ak máte silné žalúdky a nie ste jednosmerky - čítajte, ale na vlastné riziko. Kto má pocit, že si nechce kaziť náladu a pre istotu nepotrebuje nič vedieť, nech naďalej ostáva v sladkej nevedomosti...  Predikcia je priamo od zakladateľky karmalógie a mojej skvelej učiteľky Hannah J. Nesvadby. Uverejňujem to s jej súhlasom. 

 
17. 7. 2016 | Rubrika: Karmalógia | Komentáre: 0

Ako si vyčistiť karmu

Toť zaujímavá otázka. Na internete určite nájdete videa, rady, hudbu či ponuku ako z toho von, ako si pomôcť. Jednoduché, stačí len to alebo ono, pripadne za určitý poplatok to za vás spraví niekto iný.

Asi vás sklamem. Bohužiaľ. Realita je iná a keď niekde vidím AKO NA TO, len sa tľapnem po čele. Kedysi dávno som naivne chcela veriť, že by to mohlo fungovať. Takže sa ľuďom v podstate nečudujem, že by to chceli tiež. Ale... Čas, skúsenosti, vedomosti - mi dali nakoniec na túto otázku dosť jasnú odpoveď.

 
28. 12. 2015 | Rubrika: Karmalógia | Komentáre: 0

2016 - hurá!

O pár týždňov začne nový rok 2016. Z pohľadu karmalógie to bude naozaj zaujímavé, pretože to bude rok hneď dvoch kariem. Najťažšej a nehodovostnej. Súčasne do toho vibrácia čísla 9 a to sa bude ukončovať čokoľvek. A kto neukončí, tak si to so sebou ešte chvíľu povlečie, ale skôr ako bremeno.

 
10. 11. 2015 | Rubrika: Karmalógia

Cesta ku karmalógii

Po istej nezrelo – zrelej úvahe som a rozhodla, že je najvyšší čas so sebou niečo robiť. Numerológia, ktorá ma fascinovala naozaj už roky (okrem ďalších fakt fascinujúcich vecí ako kamienky, karty, anjeli,  energie a kvantové pole) však v tom celom ezoterickom poli zaujímala len jedno miesto rovnocenné tým ostatným. S mojimi spirituálnymi dušičkami som často rozoberala (hlavne v poslednom čase), že to, čo mám v tej mojej hlave, to, čo vnímam, cítim, chápem, študujem, VIEM len tak (asi dobré kábliky) už zaberá dosť slušnú plochu a bolo by načase si to nejak usporiadať. Lebo byť Alenkou v ríši zázrakov je fajn, mám to rada, keď objavujem veci, keď zisťujem, ako všetko so všetkým súvisí, keď synchronicita už pre mňa nie je neviditeľná, ale -  začínalo to byť zaťažujúce. Akoby som na chrbte niesla batoh z každého rožka viac než troška (dosť veľa) a je to teda riadny náklad.

 
3. 7. 2015 | Rubrika: Karmalógia
 


Posledné fotografieMessangerArchív

Kalendár
<< apríl >>
<< 2020 >>
Po Ut St Št Pia So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      


Štatistiky

Online: 16
Celkom: 670129
Mesiac: 23392
Deň: 866