Choď na obsah Choď na menu
 


Karmalógia

Ako som sa k nej dostala už viete z predchádzajúceho článku. A teraz k tomu, čo to je a k čomu slúži.

V prvom rade si ujasnime slovo KARMA. Už som o tom niekde písala, ale skúsme si to ešte zhrnúť, možno inak vysvetliť. Nebudeme tu rozoberať hudobnú skupinu KARMA, ale niečo, čo súvisí s minulými životmi.

Ako som sa k nej dostala už viete z predchádzajúceho článku. A teraz k tomu, čo to je a k čomu slúži.

V prvom rade si ujasnime slovo KARMA. Už som o tom niekde písala, ale skúsme si to ešte zhrnúť, možno inak vysvetliť. Nebudeme tu rozoberať hudobnú skupinu KARMA, ale niečo, čo súvisí s minulými životmi.

Tak v stručnosti by som to pomenovala, že karma je vlastne zákon akcie a reakcie. Naše skutky – akékoľvek – sa k nám vracajú. Ak konáme dobro, vráti sa nám, ak konáme zlo, vráti sa určite a mnohonásobne. Asi najlepšie k tomu patrí porekadlo, že Božie mlyny melú pomaly ale isto. Inými slovami, ak sa nám niečo nevráti teraz, nájde si nás v budúcom živote, prípadne to odovzdávame našim deťom. Budem sa v tom rýpať ešte hlbšie. Základným predpokladom reinkarnácie (aspoň pre mňa) je fakt, že naša duša sa postupne učí, vyvíja a preto ak niečo v niektorom živote nezvládne, potrebuje si to ešte vyskúšať, tak dostane na to príležitosť. Inými slovami (veľmi paušalizované), ak všetko zvládneme a nebudeme mať žiaden problém, vlastne sa už nemusíme znovu narodiť. Ak teda predsa len neexistujú duše, ktoré napriek všetkému ešte chcú zažiť materiálny svet a pomôcť nám ľuďom na tejto ťažkej ceste ale o to úžasnejšej. Narážam na fakt inkarnácie anjelských dušičiek, nechajme si nejaké otvorené cesty...

A tu by sme sa mohli dopracovať k tomu, že karma je vlastne dlh. Alebo problém, ktorý sme kedysi mali a nezvládli sme ho. Tak sme tu. Rovnako sa to s nami možno ťahá ako genetika a my vláčime ten rodinný karmický kríž... Že je to pravda - o tom svedčí terajšie storočie najťažšej karmy, ktorou sme zaťažili súčasné deti, našu budúcnosť.

Hannah hovorí, že ak sa človek narodí, má k dispozícii len dve veci. Svojich rodičov a dátum narodenia. Takže celé tajomstvo nášho života je ukryté niekde tam, v tých číslach, ktoré duša dostala do vienka. Viem, pre niektorých to bude znieť divne, mať život v číslach, ale ono to tam naozaj je. O tom som sa presvedčila nie raz. Hannah si karmalógiu nevymyslela, len ju OBJAVILA a po 20 ročnej empirickej skúsenosti, syntéze, analýze, dedukcii, overovania a všetkého možného si povedala – mám to, funguje to... Verte mi, naozaj to funguje, stále viac a viac získavam dôkazy o tejto neúprosnej pravde.

Doteraz som riešila numerológiu a aj keď je to fascinujúca vec, predsa len nedala odpoveď na všetko. Je dobrá len istým smerom, doteraz mi to stačilo. Ale už nestačí, už viem, že viac odpovedí dostanem štúdiom karmalógie a každou lekciou mám viac otvorené oči, vidím viac a chápem viac. Mám jeden celý obrovský zošit zapísaný dátumami narodenia, kde si overujem, ako to naozaj funguje, ako to v tých číslach je.

Nedávno umrel pán Ladislav Chudík. Dala som si tú námahu, jeho život je zverejnený na internete a pozrela som si jeho dátumy a bolo to tam! Naozaj to funguje.

Čo teda dokáže karmalógia? Ako vie karmalóg pomôcť inému človeku, klientovi?

Vie mu povedať, akou karmou je zaťažený on či jeho rodina, po kom ju má a čo sa s ňou dá robiť. Môže upozorniť na karmické partnerské vzťahy, na predikcie v zdravotnom stave. Karmalóg dokáže dať zmysel aj určitým situáciám, ktoré sa v rodine stali a tak dáva možnosť pochopiť tento nepochopiteľný život. Vie človeka nasmerovať smerom, ktorým by mohol ísť.

Ale – každý sme nejaký a vždy je to na človeku, na ňom samotnom, ako sa k postaví k svojmu životu. Pokojne môžem povedať aj osudu, pretože osud nie je nemenný. On má svoj smer, vedie nás tou cestou ktorou máme ísť, ale necháva nám priestor na to, AKO ho prežijeme... Či dobre alebo horšie, ponecháva možnosť slobodnej voľby.

Ešte nie som na konci svojho štúdia, ešte nemám všetky potrebné vedomosti. Ale už teraz viem dosť na to, aby som videla to, kto ma v mojom živote najviac ovplyvnil, prečo je ten život aký je, na čo si mám dať pozor a hlavne som si potvrdila, že tá bosorečka v mojom prípade je priveľmi reálna. Vidím v svojom dátume, ako som ukončila ten život minulý. Viac to ani sedieť nemôže... Chápem isté zdravotné problémy, ale ako s úsmevom začínam hovoriť – spoznávam seba samu nanovo – bez ružových okuliarov. To, čo sa sama o sebe z čísel dozvedám je pre mňa poučné, úsmevné, občas ťažké. Ale hlavne oslobodzujúce...

Ako ste na tom vy? Zaujíma vás to? Alebo máte život plný radosti a samých superlatív? Nuž, prajem to každému jednému z vás... Len to najlepšie...

S láskou a svetlom...

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 


Posledné fotografieMessangerArchív

Kalendár
<< január >>
<< 2020 >>
Po Ut St Št Pia So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    


Štatistiky

Online: 11
Celkom: 624036
Mesiac: 22597
Deň: 658