Choď na obsah Choď na menu
 


Lepidolit

 Tento kamienok môžete nájsť v dvoch farbách – fialový alebo ružový. Je ľahko dostupný a svojimi vlastnosťami by som ho podľa informácií z literatúry  zaradila k „počítačovým“ kamienkom. Lepidolit odstraňuje elektromagnetické znečistenie (ako aj skoryl či záhneda). 

 Tento kamienok môžete nájsť v dvoch farbách – fialový alebo ružový. Je ľahko dostupný a svojimi vlastnosťami by som ho podľa informácií z literatúry  zaradila k „počítačovým“ kamienkom. Lepidolit odstraňuje elektromagnetické znečistenie (ako aj skoryl či záhneda). Jeho sila je čisto pozitívna a jedine k dosiahnutiu najvyššieho dobra. Odstraňuje všetko negatívne, najúčinnejší je vo forme sľudy (dúfam, že som to preložila správne, v češtine slída, ak nie, opravte ma prosím). Aktivuje a prečisťuje čakry tretieho oka, korunnú a krčnú. Je dobrý v prípade zablokovanie, kde prečisťuje a prináša vesmírnu múdrosť. Ak „chodíte“ na šamanské cesty, nezabudnite si so sebou práve lepidolit. Na duchovných cestách pomáha sprostredkovať prístup k Akáši. V prípade, že ste dostatočne vnímavý, môže vás naladiť na myšlienky a pocity pochádzajúce z iných životov, ktoré sú pre vás v súčasnosti príčinou bloku  posunie vás o kúsok dopredu.

Lepidolit je vhodný aj pri zmierňovaní stresu a depresie. Potláča  utkvelé myšlienky, prekonáva nespavosť. Nakoľko obsahuje lítium, pomáha pri stabilizácii výkyvov nálad a návalov strachu či paniky. Ak niekto trpí duševnou či citovou závislosťou (počíta sa aj anorexia), môžete lepidolit pokojne odporučiť. Je to kameň prechodu a ako taký odhaľuje a premieňa staré duševné vzory a prekonané spôsoby správania.

K jeho schopnostiam patrí podpora objektivity a sústredenia sa, hlavne ak sa potrebujete rýchlo rozhodnúť. Sústreďuje sa na to najdôležitejšie a odfiltruje rušivé prvky.

Jeho účinky by sme v skratke mohli rozdeliť do dvoch kategórii. To, čo chceme vyzdvihnúť (+) a to, čo chceme potlačiť či vyliečiť (-).

+ samostatnosť, disciplína, vôľa, čistota mysle, činnosť ľadvín a pečene, zbavovanie sa jedov a odpadových látok, látková výmena, štítna žľaza, krvný obeh, odvodnenie, pleť.

-          Vnútorné negatívne vplyvy, návyky, nespavosť, ischias, reumatizmus, infekcia, prekyslenie žalúdka, otravy, hnačky. 

 

Náhľad fotografií zo zložky Moje kamienky

 


Posledné fotografieMessangerArchív

Kalendár
<< marec >>
<< 2020 >>
Po Ut St Št Pia So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          


Štatistiky

Online: 15
Celkom: 670081
Mesiac: 23403
Deň: 872