Choď na obsah Choď na menu
 


Kyanit

 Keď som bola v jednom ezorerickom obchode  napadlo mi opýtať sa na kameň, ktorý by sa hodil istej známej. Má problémy s duchmi mŕtvych.

 Keď som bola v jednom ezorerickom obchode  napadlo mi opýtať sa na kameň, ktorý by sa hodil istej známej. Má problémy s duchmi mŕtvych. "Teta" predavačka, ako jej už hovorím, okamžite vytiahla kyanit. Keď som na neho pozrela, bolo to jasné. Známej ho môžem odporučiť, ale tento si kupujem ja. A tak som nadobudla tyčinku - alebo nazvime to ceruzku -  z kyanitu. Na obrázku je ale znázornený iný kúsok, ktorý som si dokúpila dodatočne.

Vláčim ho zo sebou tak často, až ho často aj hľadám. Nie veľmi dobre mu robí prehadzovanie z kabelky do kabelky. :o)

Kyanit je nielen krásny kameň (ktorý pre mňa nie je, však?), ale je aj výborný pre naladenie a meditáciu. Prináša pokoj a vyrovnanosť a funguje ako výborný vysielač a zosilňovač vysokofrekvenčných energií.

Pomocou neho by sme mohli dosiahnuť spojenie so svojim duchovným sprievodcom. Je vhodný aj pri uzemnení. Vďaka nemu máme možnosť vyvolať spomienky na sny a prináša liečivé snenie. Kyanit je vhodný pre ľudí, ktorí práve prechádzajú cez hranicu smrti. (No, nad touto vetou rozmýšľam už dlhšie, čo tým chcela Judy Hallová povedať?)

Kyanit zlaďuje čakry s vyšším telom, prečisťuje meridiány.

Najzaujímavejšie na ňom je to, že v sebe nezdržuje nič negatívne, teda ho nie je nutné ani čistiť.

Majiteľov núti, aby vraveli pravdu, odbúrava strach a bloky, ilúzie, stres  a sklamanie. Nakoľko je to modrý kameň, má blízko k hrdelnej čakre, napomáha tak komunikácii a sebavyjadrení. Pomáha pri dosiahnutí a poznaní duševnej a duchovnej pravdy. Zvyšuje schopnosť logického myslenia.

Liečivé účinky: svalové poruchy, horúčka, krk, mozog. Ide o prírodný prostriedok proti bolesti. Vraj pomáha pri chudnutí.

Vraj je aj čierny kyanit, ale na ten som ešte nenatrafila. Ak nájdem isto kúpim.

kyanit.jpg

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 


Posledné fotografieMessangerArchív

Kalendár
<< december >>
<< 2019 >>
Po Ut St Št Pia So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          


Štatistiky

Online: 7
Celkom: 591542
Mesiac: 20855
Deň: 730