Choď na obsah Choď na menu
 


Chryzokol

 Je to veľmi pohodový kameň. Vhodný je k meditácii a komunikácii. Ak ho máte doma, vyháňa negatívne energie každého druhu a pomáha reagovať na meniace sa situácie s pokojom, vyrovnanosťou a zásobami vnútorných síl.

 Je to veľmi pohodový kameň. Vhodný je k meditácii a komunikácii. Ak ho máte doma, vyháňa negatívne energie každého druhu a pomáha reagovať na meniace sa situácie s pokojom, vyrovnanosťou a zásobami vnútorných síl. Má blahodarný účinok na vzťahy. Vďaka chryzokolu sa stávajú stabilnými a pevnými. Je vhodný ako kameň do domova, pretože má blahodarný vplyv na všetkých v domácnosti.

Okrem toho, že je to upokojujúci kameň, jeho vplyv je aj očistný. Dodáva čakrám novú energiu a napomáha osobnému spojeniu s vyšším božským svetlom. Je veľmi vhodný hlavne pre čakru solar plexu, pretože z nej odstraňuje negatívne energie. Napríklad pocit viny. Ak ho priložíme na srdce, vďaka jeho vibráciám sa zvyšuje naša schopnosť milovať a liečia sa rany spôsobené bolesťou srdca. (Povedala by som, že môže pomôcť pri zlomených srdiečkach.) Považujem ho skoro za univerzálneho liečiteľa, pretože ho pokojne môžete priložiť aj na hrdelnú čakru, kde pomáha s komunikáciou (dokonca vraj ukáže, kedy je lepšie radšej mlčať, než hovoriť) a priložením na tretie oko otvára schopnosť duševného videnia.

S chryzokolom by sme mali mať vnútorný pokoj, vyrovnanosť, zvyšuje sebadôveru a vnímavosť. Je dobrý na podporu motivácie, na prekonávanie fóbii a potlačuje negatívne naladenie.

Liečebné využitie: artritída, choroby kostí, svalové kŕče, tráviaci trakt, pľúca. Pomáha pri ľadvinách, pečeni - zbavuje škodlivých látok. Zlepšuje okysličovanie krvi, reguluje hladinu inzulínu....  Je toho veľa. Dokonca je veľmi vhodný pre ženy, pretože pomáha znižovať menštruačné kŕče.

chryzokol.jpg

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 


Posledné fotografieMessangerArchív

Kalendár
<< apríl >>
<< 2020 >>
Po Ut St Št Pia So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      


Štatistiky

Online: 16
Celkom: 670051
Mesiac: 23393
Deň: 858