Choď na obsah Choď na menu
 


Bronzit

 Prekrásny hnedý kamienok (škvrnitý, môže byť aj čierny) je kameňom, ktorý uľahčuje obyčajné jednoduché bytie. Vstupuje do stavu neaktivity a nečinnosti. Z duchovného hľadiska je to skvelý kameň ak máte problém s tým, ako sa stíšiť, pretože vyvoláva úplný pokoj.

bronzit.jpg

 Prekrásny hnedý kamienok (škvrnitý, môže byť aj čierny) je kameňom, ktorý uľahčuje obyčajné jednoduché bytie. Vstupuje do stavu neaktivity a nečinnosti. Z duchovného hľadiska je to skvelý kameň ak máte problém s tým, ako sa stíšiť, pretože vyvoláva úplný pokoj. Pri jeho kúpe vám ho môžu ponúkať ako ochranný kameň alebo kúzelný ochranca. Mám rada ochranné kamienky a bronzit dokáže odvrátiť negatívne myšlienky a prianie choroby. Ak by sa niekto pokúšal voči vám vyslať niečo zlé (chorobu, kliatbu, zaklínadlo), bronzit ich smeruje naspäť a dokonca výrazne zosilnené. Jeho ochrana je teda v tom, že vyslané vracia späť. Spôsobí to, že pôvodca negativity sa cíti dosť zle, kým pôvodný príjemca je chránený, hoci si môže uvedomovať duchovný nepokoj. Ak nechceme spôsobiť, aby zdroj pocítil vlastnú medicínu, je vhodné bronzit kombinovať so skorylom. Ten negativitu absorbuje a zastavuje vzájomné pôsobenie.

Hovorí sa mu aj kameň zdvorilosti, pretože posilňuje súdnosť bez predsudkov, určuje vaše najdôležitejšie rozhodnutia a podporuje odhodlanie. Radíme ho ku kameňom ochranným a uzemňujúcim a pomôže vám v situáciách, kedy sa cítite bezmocní v situáciách plných hnevu, prípadne ak ste uviazli v stuácii, nad ktorou nemáte kontrolu.

Oplatí sa bronzit držať v dlani, nakoľko jeho pôsobenie spôsobuje vyššiu vyrovnanosť a sebauplatnenie. Vďaka nemu by ste si mali zachovať chladnú hlavu a zaujať pevné stanovisko . Používajte ho pri strese a tvrdohlavosti, pomôže vám uvoľniť sa z negatívneho vzorca,

Bronzit je dobrý pri chronickom vyčerpaní, vstrebávaná železa, bolesti, nervozite. 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 


Posledné fotografieMessangerArchív

Kalendár
<< október >>
<< 2019 >>
Po Ut St Št Pia So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Štatistiky

Online: 11
Celkom: 555947
Mesiac: 19446
Deň: 697