Choď na obsah Choď na menu
 


Haniel

  Keď niekto (niečo) rozhodol (rozhodlo) o tom, že je potrebné prejsť na inú doménu a pokračovať v tvorbe stránky inde a inak, opýtala som sa anjelov, čo s tým. Celý ten čas ma sprevádzal Haniel, nádherný voňavý anjel.

 Keď niekto (niečo) rozhodol (rozhodlo) o tom, že je potrebné prejsť na inú doménu a pokračovať v tvorbe stránky inde a inak, opýtala som sa anjelov, čo s tým. Celý ten čas ma sprevádzal Haniel, nádherný voňavý anjel.

Vďaka nemu som (na moje vlastné prekvapenie) stratu pôvodnej niekoľkoročnej tvorby oželela veľmi rýchlo a dokonca som plná elánu do nového projektu.

Jeho energia je veľmi nežná, láskavá, pre mňa má ružovú farbu. Tak nejak ho vidím (duševne). Moja komunikácia s anjelmi je cez videnia, predstavy, neviem to popísať, jednoducho mi v hlave ukážu obraz, „nasáčkujú“ sa mi tam a ja viem odlíšiť, kedy ide o ich odkaz a kedy vlastnú fantáziu. Haniel mi takýmto spôsobom stále ukazoval hrubú čiaru. Keď som hľadala na internete niečo, čo by bolo pre mňa vhodné, nový priestor, potrebovala som aj názov. Ani to nebolo ťažké... Anjelské krídla (na krídlach) – vnútorne som vedela, že toto je to, čo bude to pravé, pretože vždy ma v mojom živote dotlačia tam, kam oni chcú na tých pomyselných pernatých anjelských krídlach.

Hrubá čiara tu však bola stále. Chvíľu, naozaj len chvíľu mi trvalo, kým som pochopila, že zmena má byť úplná, nielen čiastočná. Neviem síce prečo, ale takto to chcú, zrejme je to pre moje dobro. Takže pôvodný môj podpis (pseudonym) je minulosťou. Hm, mala som ho skoro 9 rokov. Kus môjho života. Ale je čas zavrieť tieto dvere. Dôvod tohto kroku sa dozviem v pravý čas.  

Nový podpis samozrejme treba odkonzultovať s anjelmi. Akoby čakali, kedy sa na to opýtam. HANIEL – ozvalo sa mi v hlave. Vzala som do rúk anjelskú knihu – Haniel, svietili písmená na otvorenej strane...  Áno, Haniel... Je pri mne, v poslednom čase ma často „drží“ za ruku. Tak prečo nie.  Je prirodzené, že keď na anjelských krídlach, tak s menom anjela, čo stál pri zrode zmien.

 

Vitajte teda u Haniel...  Civilným menom Pavlína

 
 


Posledné fotografieMessangerArchív

Kalendár
<< január >>
<< 2020 >>
Po Ut St Št Pia So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    


Štatistiky

Online: 9
Celkom: 624037
Mesiac: 22594
Deň: 659