Choď na obsah Choď na menu
 


Čo nám môže priniesť rok 2017

38.jpgNuž, bude naozaj zaujímavý. Ak vás to zaujíma, čítajte.... 

38.jpgTak moji milí. Dnes nám začala nová vibrácia, aspoň teda oficiálne. Vibrácia roka 2017. Už dva dni pozerám na tarotové karty a rozmýšľam, že by nebolo od veci rozhodiť si ich na celý rok 2017 vo všeobecnosti. Ale nakoniec mi prišla informácia, že to nebude potrebné. Koniec koncov, výkladov je skutočne dosť, nemusím pridávať ešte ten svoj.

Stále ostala myšlienka na to, pozrieť sa na rok 2017 z toho môjho uhlu pohľadu, ktorý vychádza z karmalógie, astrológie, tarotu a vibrácií čísel. Môj gumidžús...

V prvom rade upozorňujem, že tu nejde o nemennú predikciu. Také čosi neexistuje. Správny duchovne naladený človek nedáva  100 % sľuby, ukazuje možnosti a ostané je v rukách jednotlivca. Preto z kariet zásadne neveštím. Karty vykladám. Ukazujem možnosti nie návod od A po Z. Rovnako je to aj v astrológii či karmalógii. Môžeme vidieť mnoho, ale využijeme len niečo a aj to podľa vlastného uváženia.

Tak poďme na to.

Rok 2017 bude naozaj výživný. Z vibračného  uhlu pohľadu nám začína úradovať nový cyklus, samozrejme vo všeobecnosti, jednotlivci budú ovplyvnení vlastnou osobnou ročnou vibráciou. Tento rok je rok jednotkový, teda niečo začíname, zameriavame sa na nové projekty, hľadáme cesty, kam by sme chceli ísť a podobne. Ja napríklad  v januári začínam osobnú vibráciu 3, pre mňa to teda znamená, že mojou košeľou bude (veľmi stručne povedané) komunikácia v akejkoľvek forme, uskutočnenie doterajších plánov, celkovo je to pekná vibrácia a do toho mi vlezie ročná vibrácia 1.  Teda budem musieť popracovať na nových projektoch v tomto ohľade. Samozrejme, že za tým je schovaných podstatne viac vecí, ale pre jasnosť a vysvetlenie to bohato stačí.

Okrem nových začiatkov sa nám ale ukáže aj ego, sila vôle. Osud, ktorý v istých situáciách vieme brať do svojich rúk a v iných ani veľmi nie. Niektoré veci si pôjdu svojou cestou a nebudeme ich môcť ovplyvniť, ďalšie zase ovplyvniť pôjdu a zas záleží len a len na nás, či to dokážeme rozoznať a venovať tú energiu tam, kam by ísť mala a bola pre nás prospešná a nie vyčerpávajúca.

Navyše zhruba do marca ešte stále bude tak trocha pôsobiť vplyv roka 2016, teda  budeme môcť veci dokončievať, ešte to bude také mierne lenivé, alebo ako tomu hovorím, obdobie „dojižďákov“...

V tomto roku naďalej budú hranice či obmedzenia, tvrdé skúšky a učenie, ktoré sa nám nemusí práve páčiť, ale hold, človek sa najviac naučí na tom ťažšom, zložitejšom a bolestivejšom, než na tom krásnom, ktoré skôr uspáva a necháva človeka stáť na jednom mieste. Dávala by som si celkom dobrý pozor na to, kam sa pohnete, čo robíte, ako to robíte, odporúčam zvýšenú pozornosť pri čomkoľvek, lebo nehody, vážne či menej vážne na seba nenechajú dlho čakať. Niektoré dušičky budú mať pocit, že už to na tomto svete nezvládajú a rozhodnú sa využiť svoj „únikový východ“, iné odídu, lebo skrátka už prišiel naozaj ten ich správny čas. Bude to rok na jednej strane dosť „ohnivý, mužský“, tak aby sme ten testosterón nemali až za ušami, pozor na rôzne „boje, boja chtivé vyjadrovanie, uhájenie si toho svojho“. Samozrejme, neprajem si to a verím, že k tomu ani nedôjde, no je celkom možné, že by mohlo v tomto roku pribudnúť viac požiarov, akýchkoľvek, hlavne ak je tam viac ľudí, viac hromadných autohavárií či pádov lietadiel, zrážok vlakov a podobne. Takisto by som sa nedivila, keby sa diali kadejaké „mocenské“ veci na internete... Pevne verím, že táto časť možností na rok 2017 ostane len v rovine možností, ale pre poriadok som ju spomenula. Viac tlaku na seba môžu pociťovať muži, mužské riešenia, mužské povolania... Rovnako to môže byť zaujímavé s financiami, úvermi, pôžičkami, vyplácaniami miezd, s cudzincami, z prechodu jedného extrému do druhého. Zahraničie, zlato, autá a podobne. 

Vzťahy – akékoľvek, aj v tomto roku, podobne ako v roku 2016 dostanú zabrať. Akurát, že v tom minulom sme si mali doriešiť všetky tie, ktoré neboli založené na dobrých základoch. Ak ste to nestihli, nuž, dúfajte, že sa to vyrieši tým pokojnejším spôsobom.

Viac by som sa asi zamerala na hľadanie samého seba, bude to naozaj čas na to, aby sme sami v sebe pohľadali čo chceme, ako to chceme a s kým chceme a naštartovali sa. Z pohľadu tarotu nás čaká Hviezda, teda nejaká nádej ale v kontexte širších súvislostí, z pohľadu jednotlivca akoby v prospech budúcnosti. Alebo nejakej tej obete. Mne osobne sa do tohto roka celkom hodí aj Koleso osudu/Mág a k Hviezde aj Sila. Teda vedieť rozlíšiť na čo vplyv mám a na čo nie a na to čo môžem, použijem všetky zdroje, vedomosti a zručnosti. Opatrnejšia by som bola na rôzne podvody, „šmejdov“, na to, aby sme boli schopní rozoznať pravdu od podsúvanej oficiálnej verzie... Netreba brať všetko čo počujete v TV a od „celebrít“ doslova vážne, koniec koncov, herci sú platení za to, aby hrali. A aj v politike máme celkom dobre platených „hercov“, v živote dokonca aj dobrovoľníkov, ktorí „zahrajú“ presne tú úlohu, ktorá sa hodí k niečomu či niekomu.

Na strane druhej tú ale máme energiu vzdušnú, ktorú so sebou nesie Vodnár. Snaha nebyť konvenčný, záujem o širšie ciele. Dáva nám to akúsi nádej na to, že veci by sa mohli pohnúť tým správnym smerom, ak nad tým pouvažujeme v prospech viacerých, nielen samého seba, ale v kontexte toho, že spoločnosť je tvorená jednotlivcom... Hľadanie pravdy, seba samého, sťahovanie, hromadné sťahovanie, riešenie svetonázoru, náboženská tematika a podobne...toto všetko bude pokračovať a ten tlak začne byť tak trocha citeľný zhruba od toho marca, kedy nám do Strelca k Saturnu pribudne aj Lilith. Tak viac výrazné, dovolila by som si povedať, že naozaj citeľné to začne byť v druhej polovici roka. Od 1.8 zhruba. Plus mínus.  Saturn je ale schovaný aj vo vibrácii čísla 2017, takže obdobie učenia a skúšok ešte stále nie je za nami. Naopak, začala sa jeho „šnúra“. Koncom roka Saturn prejde do Kozorožca, ale v podstate len zmení pôsobenie, pretože podľa rozmiestnenia čísel v mriežke nám Saturnova rovina bude úradovať primárne od roku 2017 do roku 2023. Samozrejme, bude zjemnená sekundárnym postavením čísel, ale zjemnenie je len zjemnenie. V tomto roku máme Hviezdu a Silu, teda budeme musieť naozaj siahnuť hlboko do seba a uvedomiť si, že niektoré veci ide riešiť len prijatím samého seba takých, akí sme, so všetkým animálnym, čo v nás je. Nebojovať proti tomu, naopak, uvedomiť si, že šelma v nás môže byť tak prítulná ako aj útočná či dokonca nezvládnuteľná. Pointa je v tom, nájsť zlatú strednú cestu a použiť na jej skrotenie skôr intuíciu, láskavosť a intelekt než hrubú silu.

Povedala by som, že to nebude práve najľahší rok, vo všeobecnosti, pretože z pohľadu jednotlivcov a ich ročných vibrácií a ich tranzitov to môže byť inak, pretože každý z nás máme tú svoju cestu možností. V tomto článku píšem tak paušálne, píšem o možnostiach, ktoré sa síce dotknú každého z nás nejakým spôsobom, otázka ale znie, ako silným spôsobom a v ktorej oblasti. Plus to, ako sme nastavení a dokážeme to ustáť alebo naopak, podľahnúť.

Aby to ale bolo aj o niečom krajšom. Nikdy to nie je len o tom zlom, všetko je duálne a dobro alebo zlo neexistujú samostatne, sú to len dva póly tej istej roviny. V roku 2017 sa celkom dobre môže zlepšiť u niektorých ľudí schopnosť v alternatívnej medicíne, niektorí v sebe môžu objaviť zaujímavé dary, ktoré budú spojené skôr s duchovnom než materiálnym svetom. Je tu aj možnosť, že ľudia samotní začnú využívať vo väčšej miere alternatívne liečiteľstvo než školskú medicínu. Nezabúdajte ale byť stále v rovnováhe. Najlepším lekárom je aj tak naše vedomie a vedomá zmena reality. Je naozaj čas na to, aby sa z mnohých „nevedomých“ stali vedomí ľudia, ktorí vedia, že tvorcami sme len a len my sami. Že hranice sú v našich hlavách. Je naozaj čas hľadať svoje podvedomé vzorce a konečne sa ich zbaviť. Ak teda nepatríte k tým, ktorí ešte stále potrebujú dostávať karmické facky. Karma síce vyčistiť nejde, ale ide s ňou pracovať. A ak dokážete pracovať sami so sebou, ak dokážete využiť to, čo nám vibrácie Univerza ponúkajú, rok 2017 pre vás síce nemusí byť najjednoduchší ale o to zaujímavejší a poučenejší.

S láskou a svetlom pre vás pripravila Haniel.

P.S. Článok je možné šíriť ďalej ale s uvedením autora a zdroja!

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 


Posledné fotografieMessangerArchív

Kalendár
<< január >>
<< 2020 >>
Po Ut St Št Pia So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    


Štatistiky

Online: 5
Celkom: 623565
Mesiac: 22575
Deň: 693