Choď na obsah Choď na menu
 


Aj tak sa to dá...

Občas nás tie anjelské cesty povedú po chodníkoch, ktoré nie sú práve najschodnejšie a kedy sa pýtame: Prečo? Prečo ja a prečo takto? Nuž, ťažko nájsť na to odpoveď.

Existuje isté ľudové porekadlo: Všetko zlé je na niečo dobré. Dovolím si ho opraviť, lebo v tomto znení je to čistý nonsens, aj keď som sa niekedy naň odvolávala. Teraz ho chápem inak a vzhľadom k psychológii človeka a iných okolností v mojej verzii znie: Všetko zlé môže byť časom na niečo dobré. Dôraz je na slove môže a časom a dopĺňam, že v závislosti od toho, ako človek  krízu dokáže zvládnuť.

Občas nás tie anjelské cesty povedú po chodníkoch, ktoré nie sú práve najschodnejšie a kedy sa pýtame: Prečo? Prečo ja a prečo takto? Nuž, ťažko nájsť na to odpoveď.

Existuje isté ľudové porekadlo: Všetko zlé je na niečo dobré. Dovolím si ho opraviť, lebo v tomto znení je to čistý nonsens, aj keď som sa niekedy naň odvolávala. Teraz ho chápem inak a vzhľadom k psychológii človeka a iných okolností v mojej verzii znie: Všetko zlé môže byť časom na niečo dobré. Dôraz je na slove môže a časom a dopĺňam, že v závislosti od toho, ako človek  krízu dokáže zvládnuť.

Múdra ako rádio som z dôvodu, že som si to celé vyskúšala na svojej koži. Krízu, moju reakciu, mágiu, pochybnosti, hľadanie pointy, uvedomenie si vlastných hraníc pri interakcií s inými a posun na ďalšiu métu v duchovne.

Už dlhší čas koketujem s myšlienkou seminára ohľadom Matrix energie. Nakoniec som sa predsa len rozhodla a prihlásila sa. Lenže... Cesta tam, ktorá mi pôvodne mala trvať tri hodiny trvala 9 a pol. Pokúšala som sa to mágiou nejako zvrátiť ale z toho celého môjho čáry máry fuk sa mi vyplnili len dve veci – začiatok a koniec, čo mi v samotnom výsledku bolo málo platné, ale predsa malo svoj obrovský význam. Jednoducho mi neskôr trklo, že moja mágia akokoľvek účinná nestačila na zvrátenie situácie, ak je vyšší plán nastavený inak. Skrátka som sa na daný seminár nemala v ten deň a v tej hviezdnej konštelácii dostaviť. Mala som len ochutnať... Navnadiť sa a začať viac študovať. Teraz viem o tom viac ako keď som tam šla. Vnímam to inak a to kvantum informácii o kvantovej fyzike je super... Objednávka na ďalší termín je už rezervovaná a dovtedy mám priestor a čas na cvičenia. S odstupom času v tom vidím malú pointu – krízu som nakoniec zvládla s úsmevom, ľudia okolo mňa mali tendenciu sa mňa dávať pozor a pomôcť mi, za čo som im nesmierne vďačná, rovnako ako aj nemenovanej súkromnej žltej železničnej spoločnosti, ktorá mi dovolila cestovať vzhľadom k celým mojim niekoľkohodinovým peripetiám istý úsek zadarmo. Vrelá vďaka im za ich ľudskosť a ochotu pomôcť človeku v problémoch. Na rozdiel od štátnej firmy, kde chýbalo jednanie, informovanosť ale hlavne im chýbala logistika, ako to celé zvládnuť. Čistá katastrofa. Ani sa nesťažujem, nemá to význam.

Toto celé viedlo k ďalšej udalosti, ktorá zas smerovala k ďalšej... Synchronicita, čo vám poviem. Po istej skúsenosti v ľudskej interakcii som si uvedomila, že hranice si naozaj dávame my sami a že ak s tým niečo neurobím, budem len pozorovateľ.  Vytočená, užasnutá, nahnevaná a nakoniec rozosmiata som si povedala, že to chce len správne spracovanie emočného interakčného zážitku. V tej chvíli som v hlave mala anjelské energie a ich obľúbené svetelné nápisy. Blikalo na mňa – Osloboď sa! Praj si to!

Reku fajn, musím si to poriadne premyslieť. Ich myšlienka ma zamestnala na niekoľko hodín a ja som nakoniec našla to čo potrebujem, hoci viem, že mi to môže priniesť ešte veľa bolesti a smútku v živote, ale v tom samotnom najdôležitejšom výsledku to bude pre mňa len prínosom. Takže výsledok je ten, že nakoniec naozaj to, čo v mojom živote vzniklo ako veľká kríza, ktorá ma najskôr úplne vytočila, potom rozplakala, musela som si aj veľmi slušne zanadávať a nakoniec som sa nad tým už len usmievala, ma celé doviedlo k ďalším krokom v mojom živote, ktoré sú mi nakoniec prospešné. Alebo ešte len budú, vzhľadom k tomu, že ešte stále žijem lineárny čas. Aspoň moje fyzické telo... Myseľ je často inde.

Prajem vám, aby ten váš život plynul tak, aby bol pre vás zrozumiteľný a prospešný. Aby ste si uvedomili, že každá vec sa nakoniec dá spraviť tým či oným spôsobom. Ako sa hovorí na východe – I tak še da... 

 
 


Posledné fotografieMessangerArchív

Kalendár
<< január >>
<< 2020 >>
Po Ut St Št Pia So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    


Štatistiky

Online: 14
Celkom: 623988
Mesiac: 22587
Deň: 637