Choď na obsah Choď na menu
 


Hviezdny osud vôkol nás

Osud je niečo ako mapa nášho života. Zoznam daností ale aj temnejších stránok našej povahy. Je to manuál, ktorý sme dostali do vienka pri narodení. Je ukrytý v dátume nášho narodenia, v našom mene a aj priezvisku (Kabala podľa chaldejcov) a v našom radixe, teda postavení planét a ich vzájomných aspektov v čase, keď sme sa prvýkrát nadýchli. Nie je to niečo nemenné, pretože každý z nás dostal do života slobodnú vôľu a svoj život si riadime podľa seba. Niekedy sa necháme osudom vláčiť ale ak sme šikovní, vieme s ním skrátka kráčať zarovno. Karmalógia v kombinácii s astrológiou je ako hviezdny prach, ktorý odkrýva naše vlastné pochopenie samých seba.

Len tak si ľahnúť večer na mäkkú trávu, nasať do seba príjemný nočný vzduch a oči uprieť na oblohu, kde blikajú hviezdy. Tomuto hovorím relax a pastva pre oči a dušu. Filozofovanie nad tým, ktorá hviezda ešte nevyhasla, napriek tomu, že na nás šibalsky žmurká. Veľký voz, Malý voz, rôzne súhvezdia, no čo poviete, romantika ako vyšitá...

Je vari osud človeka ukrytý vo hviezdach? Merkúr, Venuša, Mars – majú vplyv na to akí sme? A čo potom znamenia? Kozorožec, Vodnár, Lev... Sme takí, ako naše slnečné znamenie? Horoskopy v časopisoch, dá sa na nich spoľahnúť? Ako veľmi to sedí? Ako dobre to „padne“ skeptikom do rany na vyhlásenie, že všetky horoskopy sú čistá somarina?

Začnem trocha zoširoka.

V spiritualite sa pohybujem už naozaj dlho a prešla som asi kadečím, aby som získala osobné skúsenosti. Niektoré som si síce mohla odpustiť, ale aj to bolo k niečomu dobré. Z toho širokého množstva vecí, ktoré duchovno, ezoterika poskytuje, som si nakoniec vybrala svoju cestu. Je to cesta, ktorá nie je úplne ľahká, nie je zameraná len na jednu vec. Vybrala som si pár oblastí, ktoré so mnou rezonujú a ktorým sa venujem teraz podrobnejšie, ktoré chcem využiť pre seba, svojich blízkych a hlavne pre vás ktorým je mi dané či súdené nejakým spôsobom pomôcť. Pretože sa vzájomne dopĺňajú, neprekážajú si, naopak, tak nejako spolu (aj so mnou) spolupracujú.

  • Mám za sebou seminár ohľadom kvantovania (Matrix energie) a v tomto budem pokračovať ďalším vzdelávaním prednáškami u profesionálneho kvantéra, pretože kvantovanie je zábava, hra, je to niečo, čo mi pomôže na mojej ceste nech sa už vyberiem kamkoľvek. (Univerzálna energia)
  • Vyštudovala som Karmalogickú školu a vďaka tomu vidím svet inak. Čísla majú úžasnú moc a ja stále žasnem nad tým, ako ich vibrácie a karma na nás majú vplyv.
  • Pracujem s kartami, milujem tarot a anjelské karty, ktoré mi pomáhajú občas ujasniť si situáciu, nájsť oporu v rozhodnutiach či len tak si s nimi skrátka „pokecám“.
  • Prešla som odblokmi a pod vedením mojej terapeutky sa mi otvorili energetické vnímania v oveľa silnejšej miere, než som ich mala dovtedy. Niekedy sa smejem, že je mi to na škodu, lebo dokážem veľmi rýchlo zistiť ako funguje či nefunguje u človeka kongruencia. „Vidím“ (neviem to inak popísať) to, čo v sebe človek má, vnímam bloky, vidím to celkom pekne metaforicky a poviem vám, niekedy neviem, či je to smutné alebo naopak vtipné, čo všetko človek v sebe dokáže vybudovať. Naposledy som videla v mladej slečne „koncentrák“... Toľko ostatného drôtu čo tam mala, fuuuu. Táto schopnosť ale funguje tak akosi samovoľne, neviem to ovplyvniť neviem to vypnúť a ani zapnúť. Na niekoho funguje na iného nie. Príde si to samé a je jedno, či je ten človek pri mne alebo 500 km odo mňa. Skrátka to cítim a tak divne vidím. A z terapeutky sa nakoniec stal môj kouč a kolegyňa. Pomáhame si a učíme sa vzájomne.
  • Zistila som, ako funguje metóda EFT a nedám na ňu dopustiť, používam ju skoro každý jeden deň. Funguje. Darmo, mala som dobrú učiteľku.
  • Nakoniec som sa vrhla na astrológiu, pretože hviezdy ma tak ako kamene či karty fascinovali od útleho detstva. Pre odľahčenie, vtedy sa mi páčili aj levy, tigre a Tarzan. Astrológiu som začala študovať dokonca ešte skôr ako karmalógiu, ale vzhľadom k časovej tiesni a tomu, že som naraz študovala viac vecí, musela som si v tom čase vybrať postupnosť čo skôr.

A tak som teraz pohltená planétami, znameniami, astrologickými domami, aspektmi a krásou hviezdnych vibrácii. Lebo aj toto patrí k tomu, ako iným pomôcť zbaviť sa ich blokov, problémov, ako s nimi pracovať na hľadaní toho najcennejšieho čo máme – našej duše.

Astrológia sa krásne dopĺňa s karmalógiou, kvantovanie s EFT a odblokmi, karty to zavŕšia svojim pohľadom na momentálnu situáciu. A tak nejako som sa postupne začala profilovať a v tomto chcem pokračovať. Nemôžem vylúčiť, že ešte nenatrafím na niečo, čo sa k tomuto pridruží, pomôže... Ale to ukáže až čas.

No a teraz k tej astrológii. Ako to vlastne je s tým našim hviezdnym osudom.

V prvom rade chcem poukázať na to, že horoskopy v časopisoch neberiem vážne. Nedá sa, sú tak všeobecné a tak zamerané jednostranne, že skrátka poctivej astrológii môžu viac škodiť, než robiť dobré meno. Ale v rámci fakt hrubého, maximálne hrubého nadhľadu je možné brať ich ako nejakú paušálnu predpoveď pre slnečné znamenie. Alebo zábavu, vyberte si.

Viete koľko je znamení? V zverokruhu sa ich nachádza 12, ktoré poznáte - baran, býk, blíženci a tak ďalej. Ale v skutočnosti nikto z nás nie je len jedno znamenie. Nemôže, pretože to, či ste Býk alebo Panna, to určuje postavenie Slnka. V zodiaku nájdeme aj Lunu, ktorá je našim mesačným znamením, potom Ascendent, ktorý ukazuje ďalšiu časť nášho JA. Obrovský vplyv na nás majú osobné planéty ako Merkúr, Mars či Venuša. Do úvahy sa berú aj generačné planéty (Jupiter, Saturn, Urán, Neptún a Pluto). A nakoniec, čo sa týka slnečných znamení, v podstate podľa dekád každého jedného znamenia nakoniec vplyvy znamení spôsobia, že namiesto 12 slnečných znamení ich máme rovno 36.

Astrológia je naozaj úžasná a som rada, že sa jej venujem, že mám učiteľku, učiteľa, záujem, chuť a vytrvalosť, lebo toto je učenie na celý život.

Osud je niečo ako mapa nášho života. Zoznam daností ale aj temnejších stránok našej povahy. Je to manuál, ktorý sme dostali do vienka pri narodení. Je ukrytý v dátume nášho narodenia, v našom mene a aj priezvisku (Kabala podľa chaldejcov) a v našom radixe, teda postavení planét a ich vzájomných aspektov v čase, keď sme sa prvýkrát nadýchli. Nie je to niečo nemenné, pretože každý z nás dostal do života slobodnú vôľu a svoj život si riadime podľa seba. Niekedy sa necháme osudom vláčiť ale ak sme šikovní, vieme s ním skrátka kráčať zarovno. Karmalógia v kombinácii s astrológiou je ako hviezdny prach, ktorý odkrýva naše vlastné pochopenie samých seba.

Kedysi som písala o anjeloch, že už v nich neverím. Že už VIEM. Dávno som tvrdila, že náhody neexistujú a všetko je organizovaný chaos, nádherná synchonicita. Toto som síce neobjavila ja, ale došlo mi to samej, na základe vlastných zážitkov, skúseností. Potom je naozaj veľmi úsmevné a milé a tak hrejivé keď zistíte, že tento názor má aj niekto iný. Istý astrológ na prednáške o astrológii sa vyjadril, že v astrológiu neverí. On VIE, že funguje. Pobavilo ma to. A tento názor, ktorý som mala pri anjeloch, len rozširujem. Neverím na karmu, na karmalógiu, na astrológiu, neverím na pravdivosť kariet. Jednoducho VIEM, že to funguje. Pre mňa určite a nie je to placebo efekt. Lebo planéty naozaj sú, to nikto nemôže poprieť. Ani to, že v dátume narodenia máme nejaké tie čísla. A že podľa nich vidíme to, kam človeka môžu zaviesť jeho cesty? Nuž, vidíme, ale kam naozaj ten ktorý človek pôjde, to už necháme na ňom samotnom. Osud si ho v tých hlavných križovatkách života, karmách, vibračných rokoch či planetárnych aspektoch aj tak nájde.  

S láskou a svetlom...

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 


Posledné fotografieMessangerArchív

Kalendár
<< január >>
<< 2020 >>
Po Ut St Št Pia So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    


Štatistiky

Online: 11
Celkom: 624072
Mesiac: 22599
Deň: 673