Choď na obsah Choď na menu
 


Archív minulosti

V tejto sekcii nájdete pár skorších článkov z minulej stránky. Nemyslím si, že by bol dobrý nápať dávať tu každý jeden. Bývalá stránka bola tvorená niekoľko rokov a kontinuita toho čo som potrebovala vtedy a čo potrebujem teraz - kontinuita bývalej stránky a súčasnej už nie je. 

Takže som vyselektovala pár zaujímavých textov, ktoré stoja za to, aby sa na ne nezabudlo... Zvyšné osobné výpovede budú mať skôr nostalgickú príchuť len pre mňa. 


 

 

Príspevky

Duša nemôže byť vec

 V poslednom čase sa u mňa začína prejavovať neskutočná averzia voči ľuďom. Nie ľuďom ako celku ale ako k človeku – jednotlivcovi, ktorý nemá žiadnu úctu k životu, pochopenie pre prírodu a ktorý absolútne ani netuší čo je to zodpovednosť za svoje rozhodnutia, činy a zodpovednosť za tých, za ktorých ju niesť určite má.

 
22. 5. 2014 | Rubrika: Archív minulosti

Ako ďalej?

 Sledujete, čo sa v poslednom čase deje na tomto svete? Vojnové konflikty, vraždy, prírodné katastrofy, stále niečo čo v nás vyvoláva strach, neistotu a v mnohých možno aj paranoju. Môj priateľ vyslovil o istom človeku a jeho živote zaujímavý názor – žije teóriou konfliktu.

 
22. 5. 2014 | Rubrika: Archív minulosti

Niekedy stačí tak málo

 Anjeli – máme ich všetci, či v nich veríme alebo nie. Ako nízko ešte majú lietať, aby sme ich vzali na vedomie? Čo vlastne chceme? Kam sa ženieme a čo očakávame od života? Máme ten zvyk, hľadieť na svet bez krídel anjelských. 

 
22. 5. 2014 | Rubrika: Archív minulosti

O anjeloch

  Už párkrát som zistila, ako vedia byť anjeli tvrdohlaví. Pár dní dozadu som chcela od anjelských kariet radu ohľadom niečoho veľmi osobného. Začala som tú tému rozvíjať a ťahala som niekoľko výkladov. Čo ma začínalo vytáčať ale aj celkom baviť bol fakt, že sa mi v každom jednom výklade zjavovala tá istá karta. Stále a dokola. Meditácia. Nedávalo mi to furt zmysel, prečo mám sakra meditovať. Tak som si pomohla s vysvetlením od Dooren a zistila som, že mi takto krídlatí chcú povedať, že HALOOOO! CHCEME S TEBOU HOVORIŤ.

 
21. 5. 2014 | Rubrika: Archív minulosti

Kontakt s anjelmi

  K napísaniu tohto článku ma prinútilo hneď niekoľko okolností. 1. vlastná skúsenosť, 2. Anjeli. Už dlhší čas som bola presvedčená o tom, že som pripravená na vyšší "level" v komunikácii s nimi. Ale kým sa dopracujem k vlastným skúsenostiam (už to vidím na kilometrový článok), pokúsim sa dať dokopy všetko čo som potulkami internetom našla. Časť skopírujem, zvyšok prerozprávam.

 
21. 5. 2014 | Rubrika: Archív minulosti

O slepote

  Chvíľu som sa pohrávala s myšlienkou, či toto tu napísať. Či to tu vôbec patrí. Nejde totiž ani o anjelov, karty, mantry alebo čokoľvek podobné. Ale nakoniec som si uvedomila, že všetko, čo súvisí s našou povahou, je svojím spôsobom o našej duchovnej ceste.

 
21. 5. 2014 | Rubrika: Archív minulosti

Rok 2012 - strašiak či mýtus?

  O roku 2012 sa už píše a hovorí viac ako by snáď bolo prijateľné. Hoďte si do uja Googla rok 2012 a zistíte, že je tam snáď milión odkazov na články, videa, zaručené či nezaručené informácie. Tak o čo vlastne ide?

 
21. 5. 2014 | Rubrika: Archív minulosti | Komentáre: 1

Reálne skúsenosti s anjelmi

 Ak mám byť úprimná, trvalo to nejaký čas, kým som vôbec akceptovala skutočnosť, že anjeli nie sú zaujímavosť k popoludňajšiemu čaju, že to nie je len fáma, jeeeej, bolo by fajn, keby naozaj existovali, poďme sa tváriť, že to tak je. Ako som už niekde písala, o ezoteriku som sa zaujímala vždy, ale rozumom som to musela vysvetliť len ako koníček, zábavu. Nič vážne, nič dôležité, nie reálne. 

 
21. 5. 2014 | Rubrika: Archív minulosti

Anjelské rady a odpovede

 Ja vlastne ani neviem presne povedať, kedy som začala veriť, že anjeli naozaj sú. Myslím, že som to vo vnútri vedela, len rozum bol silnejší. Už som tu písala o svojom pohľade na náboženstvo a na to, čím všetkým som v tomto smere prešla.

 
21. 5. 2014 | Rubrika: Archív minulosti
 


Posledné fotografieMessangerArchív

Kalendár
<< január >>
<< 2020 >>
Po Ut St Št Pia So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    


Štatistiky

Online: 9
Celkom: 624021
Mesiac: 22593
Deň: 653