Choď na obsah Choď na menu
 


Anjelské smerové tabule

Alebo ako sa jednoducho nedá ísť inam...

Tí z vás, ktorí pracujú aj s anjelskou energiou mi určite dajú za pravdu, že tí naši krídlatí sú niekedy dosť neodbytní ak niečo naozaj veľmi po nás chcú. Teda aspoň ja to mám tak.

Alebo ako sa jednoducho nedá ísť inam...

Tí z vás, ktorí pracujú aj s anjelskou energiou mi určite dajú za pravdu, že tí naši krídlatí sú niekedy dosť neodbytní ak niečo naozaj veľmi po nás chcú. Teda aspoň ja to mám tak.

V podstate aj keď sa rozprávame o anjelskej energii, pokojne si za to môžete dosadiť čokoľvek. Kvantovú energiu, kozmickú energiu... Ako to cítite vy. U mňa je to tak trocha zložitejšie a pritom veľmi jednoduché.

Začínala som s anjelskou energiou, neskôr prišli energie od Armanda, postupne sa to nabaľovalo, niektoré otázky v mojom živote sa pomaly zodpovedali a iné v oveľa väčšom množstve a rýchlejšom tempe pribúdali. Zbierala som skúsenosti, vedomosti, šla som skrátka dopredu až som natrafila na kvantovanie a v podstate kvantová fyzika mi dala najviac odpovedí na najväčšie množstvo mojich otázok. A preto sa aj anjeli dajú akýmsi týmto spôsobom vysvetliť ako práca s kvantovým poľom. Tak vo všeobecnosti. Lenže. Aj keď to tak v podstate je, dôležité pri práci s kvantom je to, s čím človek najviac rezonuje. A moja duša si najviac rozumie práve s krídlatými. Tak nemám dôvod to meniť. Hoci by sme mohli povedať, že ide (možno) o tú istú energiu, práca priamo s anjelmi je v mojom prípade akýmsi extra rýchlikom v práci s kvantom. V skratke a zhrnutí: Anjeli sú moja barlička a nech už to nazvem krídlatá bytosť alebo kvantový modul, pre mňa sú skutoční, pretože som s nimi zažila veci, čo sa dejú naozaj len medzi nebom a zemou... Boli tu skôr, ako som čokoľvek vedela o kvante.

Moje úžasné krídlaté bytosti sú naozaj vtipálkovia. Občas. Niekedy boli časy, keď som ich energiu cítila tak, že fííííha, to je zážitok. Potrebovala som to spoznať. Teraz, po naozaj dlhom čase vzájomného spolužitia to vnímam inak. Stali sa pre mňa každodennou súčasťou a už nie sú „fíííha“. Sú to kámoši, s ktorými sa viem porozprávať ale hlavne sú to neskutoční kormidelníci života.

Oni skrátka vedia, kedy a ako na mňa. Tak ako každý človek, aj ja mám svoje chyby a nedostatky, medzi jednu z takýchto vlastností patrí typické – niektoré veci nechcem vedieť - nechcem vidieť.... Lenže – ak to vedieť mám, tak sa to od nich dozviem. Bez ohľadu na to, či to vedieť chcem alebo nie. Skrátka postupne začnú do môjho života posielať znamenia ktoré mi majú otvoriť oči. Ak sa bránim aj tak a tvrdohlavo odmietam vidieť či vedieť, pritvrdia a nakoniec využijú aj transparenty (doslova) a to už sa nedá ignorovať.

Takisto ma zvyknú navádzať do situácii alebo k ľuďom či veciam alebo aj konaniam. A to sú potom iné navigačky. Prirovnala by som to k smerovým tabuliam na ceste. Cestujete z bodu A do bodu B. Bez ohľadu na to, či viete kam idete alebo máte v aute navigáciu, po okrajoch ciest budú smerové tabule. Kde sa čo nachádza, kedy je križovatka, kedy odbočka, koľko kilometrov do nejakého mesta. Vodič sa nimi môže riadiť, uľahčujú mu život a dopĺňajú tú tetu čo v aute furt kecá, lebo s tou občas skončíte aj v poli. Takto nejako anjeli podľa mňa každému kto v nich verí alebo neverí (funguje to bez ohľadu na túto maličkosť) ukazujú smer v jeho živote. Nežne, opatrne, neskôr možno priamo medzi oči a rovno lopatou... Pre istotu. Niekedy vedú človeka s rukavicami, inokedy kopú kovovou čižmou v zadnici.

To, že vidím dosť často anjelské smerovky nielen pre mňa ale aj pre iných, už neriešim. Ak sa po mne v tom celom niečo chce, urobím, ak sa nechce, snažím sa nemontovať do toho. Čo je niekedy zaujímavo zložité, ale je to akési moje zrkadlo, tak to beriem ako životné lekcie a duchovný rast.

Nedávno som mala potrebu opäť sa zahrabať do kníhkupectva. Vedela som, že tam mám ísť a že to čo mám nájsť si ma nájde. Našlo. Našlo si ma fakt veľa ale všetko sa nedá. Zas výplatu mi nevozia tirákom. Ale kde sa vzali tu sa vzali, v rade kariet na mňa pozerali Anjelské tarotové karty. Vzala som ich do ruky a pocítila teplo, lásku a presvedčenie, že toto teraz potrebujem. Pozrela som si cenu a s hundraním vrátila naspäť. Opäť som ich musela vziať do rúk a tak sme chvíľu stáli a pozerali sa na seba. Ja na balík kariet, oni cez energie na mňa. V tej komunikácii, ktorej sa samozrejme zúčastnili aj krídlatí to znelo dosť chaoticky. V hlave sa mi točili myšlienky pre a proti, áno – nie, kúpiť – nekúpiť. Nakoniec som zavelila anjelom (si predstavte), že DOSŤ! Už mám tých kariet toľko že až. Ďalšiu tarotovú sadu nepotrebujem, aj tak naraz nemôžem pracovať so všetkými a najobľúbenejší je Tarot snov... S ním som tak fakt skamarátená. Tak som odišla a karty nechala tak.

Na druhý deň sa situácia začala vŕbiť trocha inak, než som si pôvodne myslela a ja som sa opäť ocitla v kníhkupectve (inom) a prvé čo som zbadala, keď som došla do mojej obľúbenej sekcie – Tarot archanjelov a vedľa anjelský tarot. Čo vám poviem. Len som počula, ako šuchocú krídlami a sťažujú mi to výberom. Včera si mala len jedny, dnes máš sady dve.... Reku OK. Beriem tie, čo ste mi ukázali včera, lebo zajtra ich zbadám rovno troje!

A tak mám v zbierke ďalší tarot. Akurát s tým, že tento je naozaj iný a vyzerá to tak, že presne vedeli, prečo si ho mám kúpiť. Začala som to chápať, keď na mňa vyleteli dve karty s názvom HANIEL... Paráda. Po úvodnom očistení a vzájomnom naladení viem, že ma majú niečo naučiť. Všetko má svoj čas a miesto... A tak krídlatí ďakujem.... Za novú energiu, inšpiráciu a aj poučenie. Za to, že som síce pustila „perie“ ale našla som pierko, čo mi cestou necestou spadlo rovno pred nos... Že vzájomná komunikácia je taká aká je a že vás vnímam stále jasnejšie. Ďakujem aj za to, že máte so mnou trpezlivosť keď občas vaše anjelské smerové tabule môjho života prehliadam. Či už vedome alebo nie... Ale aj za to, že ich vnímam a riadim sa nimi (konečne) tak, že šušťanie vašich krídel znie radostne a je hudbou mojej duše. Ďakujem za každú jednu ceduľu od vás, ktorá ma priviedla tam, kam mala. Veď náhody neexistujú. Viem to, žijem tým. A vďaka tomu je môj život taký, aký je. Nádherný. Magický. Okúzľujúci. Občas ťažký, náročný, ale o to úžasnejší. Lebo viem, že anjelská navigácia ma vedie len jedným správnym smerom. DOMOV.

S láskou a svetlom...

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 


Posledné fotografieMessangerArchív

Kalendár
<< január >>
<< 2020 >>
Po Ut St Št Pia So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    


Štatistiky

Online: 5
Celkom: 623579
Mesiac: 22564
Deň: 679