Choď na obsah Choď na menu
 


Rubínový lúč

cerveny2.jpgČervená farba sa používa k vyvolávaniu archanjela Uriela, aby nám pomohol odstrániť energetický blok umiestnený v hĺbke nášho vnútra.

cerveny1.jpgČervená farba sa používa k vyvolávaniu archanjela Uriela, aby nám pomohol odstrániť energetický blok umiestnený v hĺbke nášho vnútra.

Farba – rubínová.

Zameranie – duchovná starostlivosť prostredníctvom služby druhým.

Čakra – koreňová (muladhára) – prvok zeme, rovnováha sa charakterizuje ako uzemnená, stabilná a spoľahlivá.

smiley

Rubínový lúč je šiesty lúč duchovného svetla a prvý viditeľného spektra dúhy. Ovplyvňuje koreňovú čakru na telesnej úrovni (tretia dimenzia). Je to transmutačný lúč čakry solar plexu (štvrtá dimenzia). Rubínová farba je vnímaná ako temno červená. Blíži sa v odtieňoch k tmavofialovej so zlatistým nádychom, podobne ako je tomu na najkvalitnejších kryštáloch rubínu.

Meno Uriel znamená Boží oheň alebo Božie svetlo. Uriel ako jeden z najmocnejších archanjelov je anjelom „prítomnosti“. Spojuje sa s elektrinou, bleskom, hromom, náhlymi činmi. Svetlo šírené Urielom umožňuje dosiahnuť osvietenie. Toto osvietenie je životne dôležité pre všetkých, ktorí majú pocit, že zišli zo svojej cesty.

Rubínový lúč by sa preto mal používať vždy, keď sa cítime opustení, ustrašení a odmietaní alebo ak ste v depresii a nedajbože prichádzajú myšlienky na samovraždu.

Telesné spojitosti – pohlavné a rozmnožovacie orgány, reguluje uvoľňovanie adrenalínu do krvi, krvný obeh, svaly, nohy, chodidlá. Zbavuje telo jedovatých látok tým, že odstraňuje ochabnutosť. Hreje. Zvyšuje telesnú energiu. Posilňuje schopnosť načúvať múdrosti tela.

Kontraindikácia – nepoužívajte v okamžikoch hnevu alebo pri ochoreniach spojených s vysokým krvným tlakom, opuchmi, zápalmi; vzrušením, hyperaktivitou, horúčkou alebo vredmi.

Citové a duševné súvislosti – posilňuje aktivitu, zvyšuje milostnú túžbu a žiadostivosť. Uvoľňuje energetický blok. Prináša životnú silu, činorodosť, odvahu a vytrvalosť. Dodáva novú energiu veciam, ktoré sa vlečú alebo stagnujú. Obnovuje chuť k životu. Je to dynamický lúč, ktorý odstraňuje strach. Uvoľňuje vzorce správania sa, ktoré sú spojené s chorobnou posadnutosťou vlastnou osobou.

Duchovné súvislosti – učí, ako zvládnuť hmotný svet. Pomáha ľudským bytostiam dosiahnuť spojenie s božským rádom, ktorý prináša do sveta harmóniu a mier. Prináša do každodenného života duchovnosť. 

 
 


Posledné fotografieMessangerArchív

Kalendár
<< január >>
<< 2020 >>
Po Ut St Št Pia So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    


Štatistiky

Online: 15
Celkom: 623995
Mesiac: 22590
Deň: 642