Choď na obsah Choď na menu
 


Oranžový lúč

oranzovy.jpgOranžový lúč je možné použiť k privolaniu archanjela Gabriela, ktorý dokáže uvoľniť stres a zvýšiť kreativitu.

oranzovy.jpgOranžový lúč je možné použiť k privolaniu archanjela Gabriela, ktorý dokáže uvoľniť stres a zvýšiť kreativitu.

Farba – oranžová.

Zameranie – kreativita. Rovnako používaný na odstránenie strachu.

Čakra – sakrálna (svádhištána).

Živel – voda, rovnováha sa prejavuje vitalitou, kreativitou a originalitou.

 

Druhý lúč viditeľného spektra dúhy. Oranžový lúč ovplyvňuje sakrálnu čakru na fyzickej úrovni. Archanjel Gabriel, slúžiaci ako posol, je jedným zo štyroch veľkých archanjelov. Súčasne je to jeden z dvoch anjelov (spolu s Michaelom), ktorý je v Novom zákone uvedený menom.

Podľa Biblie bol anjelom zvestovania Márii o budúcom narodení Ježiša a rovnako bol pri jeho smrti ako anjel, ktorý strážil hrobku. Gabriel je známy aj v isláme – duchovne prebudil Mohameda a nadiktoval mu Korán. Uvádza sa v istých zdrojoch, že práve Gabriel inšpiroval Johanku z Arku.

Keď používate Gabrielov lúč k transmutácii štvorrozmerného lúča koreňovej čakry, Gabrielova farba je biela. (Pozn.- Neviem čím to je, ale doteraz som Gabriela ešte v oranžových farbách nevnímala. Vždy je okolo neho bielo. Hm.)

Fyzické spojitosti – dolná časť chrbta, dolná časť čriev, brucho a ľadviny. Pomáha pri trávení. Zlepuje stav pri astme  bronchitíde. Je výborný v čase menopauzy. Udržuje rovnováhu hormónov a pomáha plodnosti. Je to motivujúci lúč, udržuje energetickú rovnováhu v tele, zvyšuje vitalitu, je jemnejší ako červený lúč, pretože energiu zvyšuje postupne. Odomyká procesy, ktoré uviazli na mŕtvom bode. Vhodný pri zápche.

Citové a duševné spojitosti – pomáha pri žiali, prináša uľahčenie pri úmrtí blízkeho alebo pri akejkoľvek strate. Zvyšuje kreativitu, optimizmus a schopnosť nazerať na život pozitívne. Pomáha pri odstraňovaní strachu a fóbií.

Duchovné spojitosti – podnecuje radostné prežívanie, ktoré duchovne povznáša. 

 
 


Posledné fotografieMessangerArchív

Kalendár
<< január >>
<< 2020 >>
Po Ut St Št Pia So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    


Štatistiky

Online: 5
Celkom: 623561
Mesiac: 22583
Deň: 700